INT CF
Falkensee Finkenkrug
SC Charlottenburg
HT
2
0
FT 2 0
1-5
  ISR W1
Bnot Netanya (w) [9] 1
Ironi Ramat Hasharon (w) [5] 1
HT
1
1
FT 1 3
1-5
  SSCW
Levante UD (w) 1
Atletico de Madrid (w) 1
HT
1
1
FT 2 3
4-2
  CAF NC
Gambia [150] 2
Tunisia [30] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
1-11
  CAF NC
Mali [53] 2
Mauritania [103] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  UFC
Italy Indoor Soccer
Finland Indoor Soccer
HT
1
1
FT 3 3
0-0
  GRE Cup
Aris Thessaloniki [8] 2
Lamia [11] 4
HT
0
0
FT 0 0
9-1
  POR L3
Vitoria Setubal 1
UD Santarem 1
HT
2
1
FT 3 1
4-7
  ENG LC
Arsenal [6] 1 4
Liverpool [2] 3
HT
0
1
FT 0 2
5-2
  SCOFAC
Hibernian [5] 2
Cove Rangers [1] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-5
90min[0-0],120min[1-0],HibernianWin
  Ire LSL
St. Mochtas 3
Booth Road Celtic 1
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  ITA Cup
AS Roma [7] 3
Lecce [5] 1 5
HT
1
1
FT 3 1
5-1
  HOLC
AFC Ajax [2]
Excelsior Maassluis [10] 2
HT
5
0
FT 9 0
3-1
  SPA CUP
Athletic Bilbao [10] 4
FC Barcelona [6] 4
HT
1
1
FT 2 2
7-2
90min[2-2],120min[3-2],Athletic BilbaoWin
  COL D1
Aguilas Doradas [13] 2
Atletico Bucaramanga [10] 5
HT
1
0
FT 1 1
5-3
  MEX D2
Club Chivas Tapatio [2] 3
Venados FC [8] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  Bra SD
Avai 4
Figueirense 5
HT
1
1
FT 1 3
4-1
  INT FRL
Peru [22] 1
Jamaica [57] 1
HT
0
0
FT 3 0
4-0
  COL D1
America de Cali [8] 3
Envigado FC [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-1
  HON D1
Marathon [7] 1 4
Platense [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  MEX D1
Atletico San Luis [16] 1 3
FC Juarez [8] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  AUS WAL
Adelaide United (w) [4]
Wellington Phoenix (W) [10]
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  AFC W
Japan (w) [13]
Myanmar (w) [47]
HT
1
0
FT 5 0
15-0
  INT CF
Radomiak Radom [4]
MTK Hungaria [11]
HT
2
1
FT 2 3
0-0
  INT CF
Wisla Krakow [13]
Banik Ostrava [5]
HT
1
1
FT 1 3
0-0
  INT CF
Rodina Moskva [1]
Saturn Moscow [7]
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  ALG U19
CRB Ain Oussera U19 3
MCB Oued Sly U19 3
HT
0
1
FT 2 1
3-3
  CB-CUP
Tiffy Army FC 2
Phnom Penh FC 3
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  AUS D1
Wellington Phoenix [12]
Western United FC [3] 1 2
HT
2
0
FT 2 1
4-9
  ISR CL
Maccabi Ironi Sderot 1 5
Maccabi Beer Sheva 3
HT
1
1
FT 1 2
1-3
  INT CF
FC Olimp Odintsovo [3]
Peresvet Podolsk [4]
HT
1
2
FT 2 3
0-0
  INT CF
Stade Ouchy [6]
Servette [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  TUR U19
Samsunspor U19
Gaokaerlishibang U19
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  ALG U21
Olympique Medea U21 2
JS Saoura U21 2
HT
1
0
FT 2 2
3-10
  ALG WL
AS Intissar Oran (w) 1
CF Akbou(w)
HT
1
1
FT 1 4
0-10
  INT CF
Qarabag [1]
Backa Topola [10]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ISR D3
Hapoel Bnei Pardes [15]
Hapoel Ironi Baka El Garbiya [14]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ISR CL
Shimshon Bnei Tayibe 4
SC Bnei Yaffo Ortodoxim 3
HT
1
3
FT 3 6
4-2
  ISR D3
Bnei Eilat [14]
Hapoel Ashkelon [18]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ISR CL
Maccabi Ironi Netivot 2
MS Hapoel Lod 2
HT
0
0
FT 1 1
5-5
  AFC W
Australia (w) [11] 1
Indonesia (w) [94]
HT
9
0
FT 18 0
15-1
  TUR D3
Zonguldak [14] 3
Pendikspor [1] 2
HT
0
2
FT 2 3
2-5
  INT CF
FC Rukh Brest [5] 1
Slavia Mozyr [14] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-8
  INT CF
HNK Sibenik [7]
NK Opatija [16]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ISR D3
Maccabi Tamra [7] 2
Maccabi Tzur Shalom [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  ISR D3
Hapoel Bnei Zalfa [17]
Rubi Shapira [12] 1
HT
4
0
FT 6 0
8-2
  ISR D3
Hapoel Bikat Hayarden [11] 4
Maccabi Kabilio Jaffa [3] 3
HT
0
3
FT 1 4
3-11
  ISR D3
MS Ironi Kuseife [16] 3
Sport Club Dimona [8] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  ISR D3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [17] 1
Hapoel Kfar Shalem [2] 1
HT
0
2
FT 0 3
8-3
  TUR U19
Umraniyespor U19
Menemenspor U19 3
HT
0
1
FT 0 1
10-2
  ISR CL
Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 5
Beitar Ramat Gan 1
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  Uganda C
Kireka United 1
Airtel Kitara FC
HT
1
1
FT 1 1
5-1
90min[1-1],Pen[3-5],Airtel Kitara FCWin
  ALG U19
MO Bejaia U19 4
JSM Bejaia U19 2
HT
0
1
FT 1 1
10-0
  ISR CL
Hapoel Merhavim 1
Beitar Ironi Maale Adumim 1
HT
2
0
FT 4 0
5-4
  ALG WL
AS Surete Nationale (w) 2
FC Constantine(w)
HT
2
0
FT 2 0
5-2
  Ken-SL
Muhoroni Youth 2
Naivas FC 2
HT
1
0
FT 2 1
6-3
  INT CF
Ruch Chorzow [3] 1
Sandecja Nowy Sacz [5] 1
HT
4
1
FT 5 3
7-3
  INT CF
ACS Foresta Suceava
FK Iskra Danilovgrad [5]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ISR D3
Hapoel Iksal [16]
Hapoel Herzliya [3]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ISR D3
Ironi Tiberias [1] 2
Ironi Nesher [11] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  ISR D3
Maccabi Herzliya [15]
Hapoel Marmorek lrony Rehovot [5] 1
HT
0
0
FT 1 2
4-6
  ISR D3
SC Maccabi Ashdod [10] 2
Hapoel Holon Yaniv [1] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-10
  ISR CL
Hapoel Hod HaSharon 6
Beitar Kfar Saba Shlomi 2
HT
1
2
FT 1 3
4-5
  ISR D3
Hapoel Azor [13] 2
Shimshon Kafr Qasim [4] 3
HT
1
2
FT 1 2
4-2
  ISR D3
Maccabi Yavne [6] 4
Shimshon Tel Aviv [9] 1 3
HT
0
0
FT 2 1
5-3
  ISR CL
FC Ironi Or Yehuda 1 3
SC Shicun Hamizrah 1
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  INT FRL
Moldova [181] 2
Korea Republic [33]
HT
0
2
FT 0 4
1-5
  ISR D3
Hapoel Kaukab [8] 4
Moadon Sport Tira [4] 1
HT
1
0
FT 1 2
4-6
  ISR D3
Maccabi Shaarayim [7] 2
Hapoel Bnei Lod [12] 5
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  ISR CL
Hapoel Ihud Bnei Gat 1
Hapoel Ramot Menashe 1
HT
1
0
FT 1 1
8-2
  ISR CL
Hapoel Ramat Israel 3
Hapoel Kiryat Ono 1
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  INT CF
Midtjylland [1] 1
Esbjerg [8] 1
HT
3
0
FT 5 1
8-6
  AFC W
Thailand (w) [38] 1
Philippines (w) [64] 1
HT
0
0
FT 0 1
8-0
  INT CF
Rijeka [2]
Synot Slovacko [4] 1
HT
0
1
FT 1 1
9-2
  INT CF
MFK Ruzomberok [3] 2
Podbeskidzie Bielsko-Biala [4] 3
HT
1
1
FT 2 1
13-2
  INT CF
Warta Poznan [16]
Slovan Liberec [9]
HT
0
1
FT 2 4
0-0
  INT CF
Yverdon [7]
Gjilani [1]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  INT CF
FK Zeta [10]
Jezero Plav [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  ISR D3
MS Tseirey Taybe [6]
Tzeirey Kafr Kana [5]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Ken-SL
Muranga Seal 1
Mombasa Elite 1
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  INT CF
Slovan Bratislava [1]
Sport Podbrezova [1]
Cancel
  Ken-SL
SS Assad 1
Gusii FC
HT
1
2
FT 2 2
4-7
  Uganda C
Basere FC 1
Luweero United 1
HT
1
1
FT 1 2
4-3
  LBN D1
Al Bourj [2] 2
Sporting Club Beirut [12]
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  LBN D1
Tadamon Sour [8] 1
Trables Sports Club [6] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  KSA D2
Al-Rawdhah [5] 2
Wajj [4] 1 2
HT
0
2
FT 1 4
11-3
  KSA D2
Al-Thuqbah [13] 3
Al Nairyah [11] 4
HT
0
1
FT 1 2
1-11
  KSA D2
Al Safa(KSA) [9] 3
Al-Zlfe [7] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  KSA PR
Al-Baten [15] 3
Al Hilal [4]
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  INT CF
Energie Cottbus [2]
Hertha BSC Berlin Youth [10]
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  INT CF
MTK Hungaria [11]
FC Shakhtar Donetsk [1]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Guarani SP [6]
Desportivo Brasil SP
HT
0
0
FT 3 2
0-0
  INT CF
FK Gilan Gabala [2]
Borec Veles [11]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ISR D3
Hapoel Bueine [2] 2
Hapoel Bnei Arrara Ara [18]
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  ISR U19
Hakoach Macabi Ramat Gan U19 3
Gadna Tel Aviv U19 3
HT
0
0
FT 1 3
4-3
  EGY LC
Ismaily [17] 4
NBE SC [8] 4
HT
1
0
FT 1 1
2-8
  EGY LC
Smouha SC [6] 4
El Gounah [13] 3
HT
1
0
FT 2 1
8-4
  EGY WD1
Ahli Bank (W)
Said El Mahalla (w)
HT
3
0
FT 8 1
5-0
  EGY WD1
Wadi Degla (w) 2
El Gounah (W) 4
HT
0
0
FT 0 1
11-3
  KSA PR
Al-Taawon [13] 2
Al-Nasr(KSA) [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  KSA D2
Al Qaisoma [4]
Al-Ansar [3]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  EGY WD1
Al Amiria (w) 1
Suez Montakhab (W) 2
HT
0
0
FT 0 3
3-3
  KSA D2
Al Najma(KSA) [2]
Al-Jndal [6]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  KSA D2
Al-Taqdom [10]
Al Taraji [1]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  KSA D2
Al-Rayyan [8]
Hottain (KSA) [5]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  KSA PR
Dhamk [5] 1
Al Ahli Jeddah [9] 1
HT
1
1
FT 1 1
3-7
  ENG YFAC
Tottenham Hotspur U18
West Bromwich U18
HT
2
0
FT 6 1
0-0
  ISR D2
Bnei Yehuda Tel Aviv [3] 1
Kafr Qasim [1] 4
HT
0
2
FT 0 2
3-0
  ISR D2
Hapoel Akko [8] 1
Hapoel Umm Al Fahm [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  ISR D2
Hapoel Rishon Lezion [14] 1 3
AS Ashdod [4] 2
HT
0
1
FT 1 1
2-6
  ISR D2
Maccabi Bnei Raina [6] 2
Hapoel Kfar Saba [7] 3
HT
0
2
FT 0 2
8-5
  ISR D2
Ironi Nir Ramat HaSharon [12] 3
Maccabi Ahi Nazareth [11] 1 3
HT
0
1
FT 1 2
8-3
  INT CF
AC Horsens [4] 2
Randers FC [5] 1
HT
2
0
FT 2 1
3-7
  INT CF
Levski Sofia [6]
Bohemians 1905 [12]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
Rot-Weiss Koblenz [13]
SV Elversberg [4]
HT
0
4
FT 0 7
0-0
  INT CF
CSKA Sofia [2]
Stal Mielec [8]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
NK Aluminij [9] 1
Dafuji cloth MTE [18] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-1
  INT CF
Pirin Blagoevgrad [13]
Sportist Svoge [10]
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  Tanzania PL
Mbeya Kwanza
KMC FC 2
HT
0
0
FT 1 1
10-6
  Uganda C
Kisugu United 1
Busoga United 2
HT
1
1
FT 1 4
9-5
  MAC D1
Sporting de Macau [6] 2
Windsor Arch Ka I [10] 1 2
HT
0
1
FT 1 2
6-8
  OMA PL
Al-Msnaa [3]
Muscat [11]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  INT CF
CSM Ramnicu Sarat
Gloria Buzau [5]
HT
0
1
FT 1 5
4-4
  KUWCPC
Al-Salibikhaet [5] 2
Burgan SC [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-8
  ALG D1
CS Constantine [4] 1 1
USM Alger [9] 5
HT
0
1
FT 1 1
10-11
  INT CF
Wolfsberger AC [3]
Ludogorets Razgrad [1]
HT
2
1
FT 3 3
0-0
  BHR D1
Al-Hadd [8] 5
East Riffa [4] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  AFC W
Korea Rep (w) [18]
Vietnam (w) [32] 1
HT
2
0
FT 3 0
10-1
  ALG D1
CR Belouizdad [1] 1
MC Oran [14] 1
HT
1
0
FT 3 0
6-0
  ALG D1
ES Setif [5]
RC Arba [12] 2
HT
2
0
FT 3 1
2-4
  ALG D1
MC Magra [17] 3
ASO Chlef [15] 2
HT
0
0
FT 2 0
1-2
  ALG D1
OM Medea [10] 3
JS Saoura [2] 1
HT
0
1
FT 0 3
5-2
  ALG D1
Paradou AC [8]
Biskra [6]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ALG D1
RC Relizane [16] 5
NA Hussein Dey [11] 3
HT
1
1
FT 2 1
6-5
  ALG D1
WA Tlemcen [18] 1
JS kabylie [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
8-4
  INT CF
Grasshopper [6] 1
Winterthur [3]
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  INT CF
Radomiak Radom [4]
Hradec Kralove [7]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  ENG PU23
Brighton U23 [6] 1
Manchester United U23 [7] 1
HT
0
2
FT 1 2
2-5
  ISL
Jamshedpur FC [2]
Mumbai City [4]
Postp.
  MAR D2
Itihad Z. Khemisset [7]
Chabab Ben Guerir [11]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  MAR D2
USM Oujda [13]
JSM Jeunesse Sportive El Massi [10]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  POR L3
Oliveira Hospital 1
Alverca 3
HT
1
2
FT 1 2
5-0
  LBN D1
Al-Nejmeh [4] 2
Shabab Sahel [3] 1
HT
1
2
FT 1 2
10-3
  QAT D2
Al Nasa(QAT) 4
Al Bidda SC 3
HT
1
1
FT 2 2
2-4
  QAT D2
Russell City
Al Markhiya 1
HT
0
1
FT 0 1
4-6
  BHR D1
Al-Riffa [1] 2
Al-Budaiya [10] 2
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  INT CF
WSG Wattens [10] 2
Aalborg [4] 2
HT
0
1
FT 2 2
5-3
  MEX U20
Puebla U20 [18] 1 1
Club Tijuana U20 [9] 3
HT
0
2
FT 0 2
5-4
  EGY LC
Al Ahly SC [1] 1
El Mokawloon El Arab [15] 1
HT
0
1
FT 1 1
8-2
  TOG D1
Kakadl FC 2
AS Binah 1 4
HT
0
1
FT 1 1
3-7
  INT FRL
Iraq [75]
Uganda [82] 2
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Heartland FC [14] 1 2
Enugu Rangers International [4] 2
HT
0
1
FT 0 3
3-1
  NGA NL
Sahel SC 2
Olympic FC 1
HT
0
0
FT 0 1
15-3
  INT CF
Sportfreunde Dorfmerkingen
SSV Ulm 1846 [1]
HT
2
2
FT 2 5
0-0
  ALB D1
Vllaznia Shkoder [4] 2
Egnatia [9] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-1
  ALG D1
MC Alger [3] 1
HB Chelghoum Laid [13] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  TFF 1. Lig
Samsunspor [8] 1
Kocaelispor [13] 1
HT
2
0
FT 3 0
7-1
  INT CF
Norrby IF [4]
Hacken [12]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  MEX U20
Mazatlan U20 [16] 3
Toluca U20 [4] 5
HT
0
0
FT 1 0
4-8
  Mal PD
Real Bamako 3
US Bougouni 3
HT
0
2
FT 0 2
9-3
  Tanzania PL
Dodoma Jiji FC 2
Kagera Sugar 3
HT
0
1
FT 1 2
3-1
  BHR D1
Manama Club [3] 5
Al-Hala [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
11-6
  KUWCPC
Al-Salmiyah [5] 1
Al-Qadsia SC [3] 3
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  UFC
Russia Indoor Soccer
Slovakia Indoor Soccer
HT
2
1
FT 7 1
0-0
  INT CF
Lafnitz [6]
Allerheiligen [8]
HT
2
1
FT 3 1
8-4
  Mal PD
Yeelen
Afrique Football Elite 2
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  INT CF
Jammerbugt [10]
Vendsyssel [9]
Cancel
  Est WT
Nomme JK Kalju [4]
Trans Narva [6]
Postp.
  INT CF
Austria Wien (Youth) [13]
SC Mannsdorf [5]
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  INT CF
Trencianske Stankovce
TJ Spartak Myjava
HT
1
2
FT 2 6
0-0
  CYP D2
Anagennisi FC Deryneia [10] 5
Agia Napa [15] 1 3
HT
0
1
FT 1 1
3-5
  KSA PR
Al Ittihad(KSA) [1]
Al-Faisaly Harmah [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  GER D2
Hamburger SV [5] 2
St. Pauli [1] 4
HT
0
1
FT 2 1
7-3
  GER D2
Fortuna Dusseldorf [14] 4
Nurnberg [9] 1
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  INT CF
FC Artmedia Petrzalka [7]
FK Slovan Ivanka pri Dunaji [6]
HT
3
1
FT 5 1
0-0
  GER D3
Borussia Dortmund (Youth) [7] 1
SC Freiburg (Youth) [12] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-6
  FRA D3
Avranches [11] 2
Sete FC [12] 2
HT
1
0
FT 2 1
5-4
  FRA D3
Bastia Borgo [17] 1
Sedan [7] 2
HT
1
0
FT 3 1
5-3
  FRA D3
Cholet So [9] 3
Bourg Peronnas [5] 1 3
HT
1
1
FT 2 1
3-7
  FRA D3
Le Mans [8]
Chateauroux [6]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  FRA D3
Orleans US 45 [14] 2
Boulogne [18] 1
HT
0
1
FT 2 1
8-2
  FRA D3
Red Star FC 93 [13] 1 2
Chambly FC [15] 2
HT
0
1
FT 1 2
9-5
  FRA D3
Stade Briochin [10] 1
Creteil [16] 3
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  FRA D3
Villefranche [4] 2
Stade Lavallois MFC [3]
HT
0
1
FT 1 2
2-5
  ROM D1
Arges [8] 4
Dinamo Bucuresti [15] 4
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  BRA CE
Uniclinic Atletico Cearense CE [9]
Caucaia CE [1]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BRA CE
Ferroviario CE [3] 6
Icasa CE [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-11
  REYT
Vikingur Reykjavik 2
Fjolnir 2
HT
1
1
FT 5 2
9-3
  Mal PD
Onze Createurs 2
USC Kita 2
HT
0
0
FT 0 0
3-0
  GER OBW
Bramfelder SV 1
SV Curslack Neuengamme 2
HT
0
0
FT 0 1
3-12
  BRA CE
Crato CE [5] 2
Iguatu CE [6] 2
HT
0
3
FT 1 3
5-1