IRE D1
Bray Wanderers [7] 1
UC Dublin [2] 1
HT
1
0
FT 4 0
0-8
  BSWCP
Russia Beach Soccer
Belarus Beach Soccer
HT
0
0
FT 5 3
  YDL Futsal
Pessah Lo Fano 1
Phil diae Bolley 1
HT
1
2
FT 1 2
  MAU D1
F.C. Nouadhibou 1
ASC Tevragh Zeine 1 4
HT
2
0
FT 2 0
1-8
  IRE PR
St. Patricks Athletic [2] 1
Sligo Rovers [3] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-7
  IRE PR
Dundalk [8]
Longford Town [10] 1
HT
1
1
FT 1 1
9-2
  IRE PR
Waterford United [9] 1
Shamrock Rovers [1] 1
HT
1
1
FT 1 4
5-7
  IRE PR
Bohemians [5] 1
Drogheda United [4] 2
HT
2
0
FT 5 0
5-4
  IRE D1
Wexford (Youth) [10] 2
Shelbourne [1]
HT
0
1
FT 0 1
6-9
  IRE D1
Salthill Devon Galway [6]
Cabinteely FC [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
9-3
  IRE D1
Athlone Town [5] 2
Cork City [9] 2
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  PAR D2
Deportivo Capiata [16]
Sportivo Iteno [12]
HT
1
1
FT 1 1
  EURO Cup
England [4]
Scotland [44] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  IRE PR
Finn Harps [6] 1
Derry City [7] 2
HT
1
2
FT 1 2
9-3
  SWE D3
Bodens BK [4] 1
Umea FC Academy [13] 1
HT
2
0
FT 4 1
8-2
  PAR D2
Deportivo Santani [14]
Fulgencio Yegros [17]
HT
1
1
FT 1 1
  PAR D2
Guarani de Trinidad [9]
3 De Febrero [6]
HT
0
0
FT 0 0
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [15]
2 de Mayo PJC [11]
HT
3
1
FT 3 1
  NIR WD1
Crusaders Strikers (w) 2
Linfield (w)
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  ICE D1
Afturelding [9] 1
UMF Selfoss [11] 2
HT
2
2
FT 3 3
4-4
  ICE D1
Grindavik [3] 3
Grotta Seltjarnarnes [7] 1 2
HT
1
0
FT 3 1
7-5
  BRA SPWL
Mixto EC (W) 2
CRESSPOM (w) 1
HT
0
3
FT 1 4
4-6
  BRA SPWL
Tiradentes-PI (w) 2
JC Futebol Clube (W) 1 1
HT
0
2
FT 0 2
9-3
  BRA SPWL
Ponte Preta (w) 2
Athletico Paranaense (w)
HT
0
3
FT 0 5
4-6
  BRA SPWL
Alianca FC (w)
Juventude Timonense/MA (w) 2
HT
2
1
FT 3 2
5-4
  BRA SPWL
Brasil Farroupilha (w) 4
Vasco Da Gama(w)
HT
0
1
FT 0 3
0-12
  BRA SPWL
Sport Recife (w) 1
Criciuma (w) 3
HT
0
1
FT 1 2
3-12
  BRA SPWL
Fortaleza (w)
Paraiso EC (w)
HT
0
0
FT 3 0
12-1
  BRA SPWL
America MG (w) 1
Chapecoense (w)
HT
1
1
FT 3 1
11-2
  BRA SPWL
Botafogo/PB (w) 2
Uniao Desportiva Alagoana/AL (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
3-0
  BRA SPWL
America RN (W) 2
Nautico Capibaribe (w) 1 2
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  BRA SPWL
CEFAMA (W) 2
Vitoria Salvador (w) 3
HT
4
1
FT 4 2
2-8
  BRA SPWL
Vila Nova (w)
Na Tech PE (w) 1
HT
1
0
FT 2 0
  VEN D1
Zulia FC [6] 3
Estudiantes Merida FC [2] 1 2
HT
1
2
FT 1 2
3-1
  LCE D4
Alafoss 1 4
Ymir 2
HT
1
1
FT 1 3
2-13
  LCE D4
Vatnaliljur 3
KB(ICE) 2
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  GFA PR
Gambia Armed Force 3
Marimoo 2
HT
0
1
FT 0 2
4-4
  BNY
Atletico Cliper Clube U20
Real Manaus U20 1 3
HT
3
0
FT 6 0
9-2
  LCE D4
Lettir Reykjavik 1 1
Vaengir Jupiters 1 6
HT
0
3
FT 2 4
6-4
  PAR D2
resistencia SC [5]
Sportivo Trinidense [10]
HT
0
0
FT 2 1
  AMEC
Chile [19] 1
Bolivia [81] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-2
  GFA PR
Fortune FC 1
BK Milan 1
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  DOM D1
LA Enterprises Bombers FC
Promex Harlem United SC 3
HT
2
0
FT 3 2
2-8
  USA NPSL
Kalamazoo
Fort Wayne FC
HT
0
1
FT 1 1
5-3
  USL D1
Charleston Battery [27] 4
Miami FC [17] 2
HT
1
1
FT 2 1
1-9
  USA NPSL
AC Connecticut 1
Seacoast Utd Phantoms
HT
0
3
FT 0 3
4-5
  USA WPSL
Connecticut Fusion (w)
Connecticut Rush (w)
HT
0
1
FT 1 2
2-8
  BRA D3
Tombense [8] 1
Ferroviario CE [1] 1 2
HT
2
0
FT 3 0
1-10
  USA WPSL
Clermont Kicks FC (W)
Florida Krush (w)
Pend.
  USA NPSL
Appalachian FC
North Alabama 1 3
HT
1
1
FT 4 2
3-9
  USA NPSL
LSA Athletico Lanier 2
Metro Louisville FC 4
HT
0
1
FT 2 1
9-2
  VEN D1
Universidad Central de Venezuela [7] 6
Atletico Venezuela [5] 1
HT
1
1
FT 2 2
3-5
  USA NPSL
West Mass Pioneers 5
Black Rock FC 4
HT
3
0
FT 4 0
2-6
  USA WPSL
Southern Soccer Academy (W) 2
North Alabama SC (w)
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  AMEC
Argentina [8] 3
Uruguay [9] 2
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  USA NPSL
Deportivo Cali Miami 5
Colo Colo USA 3
HT
0
0
FT 0 1
1-5
  USA NPSL
South Georgia Tormenta B
SC United Bantams 4
HT
0
0
FT 2 3
4-3
  USA WPSL
Milwaukee Bavarian SC (W) 1
Chicago Red Stars Reserves (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
4-8
  MLS
New York Red Bulls [9] 2
Nashville [5]
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  USA NPSL
Round Rock SC 3
Houston FC 1
HT
1
3
FT 1 3
3-5
  USA WPSL
Lonestar SC (w) 3
AHFC Royals (w)
HT
0
3
FT 0 3
3-6
  BRA D2
Brasil de Pelotas [18] 1 4
Goias [4] 1
HT
1
1
FT 2 1
2-6
  USA NPSL
FC Sonic Lehigh Valley 1 1
Chicago Fire Premier 1
HT
1
3
FT 1 7
6-3
  NZC
Cashmere Technical 2
Nelson Suburbs 1
HT
5
0
FT 7 3
10-5
  AUS CTL U23
West Canberra Wanderers FC U23 1
Canberra Croatia FC U23 1
HT
0
1
FT 0 3
4-3
  FFSA SLR
West Adelaide Reserve 3
Fulham United FC Reserves 2
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  USA WPSL
Los Angeles Surf (w)
Legends(w)
HT
1
1
FT 1 2
5-3
  NOR NZL
Auckland City 1
Tauranga City United 1
HT
4
1
FT 7 2
11-1
  TSA PC
Clarence Zebras Reserves 1 1
Taroona
HT
0
0
FT 0 1
0-10
  TSA PC
Riverside Olympic Reserves
Ulverstone FC 1
HT
2
1
FT 2 2
6-10
  NZC
Green Island AFC
Otago University 1
HT
0
4
FT 1 5
8-10
  Australia T S L
Devonport City (w)
South Hobart (w)
HT
3
0
FT 5 2
10-5
  MLS
Real Salt Lake [6] 4
Vancouver Whitecaps [11] 1
HT
1
0
FT 3 1
4-2
  USL D1
Real Monarchs [28] 3
El Paso Locomotive FC [7] 1 1
HT
0
1
FT 1 2
6-2
  USA NPSL
Portland Timbers U23 3
PDX FC 1 1
HT
2
0
FT 2 0
10-2
  Aus VPL U20
South Melbourne U20 [1] 1
Port Melbourne Sharks SC U20 [8] 1 1
HT
3
1
FT 6 1
15-3
  Aus N2U20
Manningham Utd Blues U20 1
Langwarrin U20 2
HT
1
0
FT 2 2
10-0
  Aus N2U20
Werribee City U21 1
Kingston City U21 2
HT
1
1
FT 3 3
1-14
  JPN WD1
Speranza Takatsuki(w) [10]
Nippon Sport Science Universit (w) [2]
HT
0
1
FT 1 2
  Solo ISL
Marist FC 2
FC Isabel United 3
HT
2
0
FT 2 0
3-8
  AUS CGP
West Canberra Wanderers [2] 1
Canberra FC [1]
HT
0
2
FT 0 5
3-8
  FFSA SLR
Adelaide Raiders SC Reserve 1
Adelaide Olympic Reserve 1
HT
1
2
FT 3 2
5-4
  FFSA SLR
Campbelltown City Reserve
Croydon Kings Reserve 1
HT
1
1
FT 2 3
6-7
  FFSA SLR
Adelaide City Reserve 3
Cumberland United Reserves 2
HT
1
2
FT 3 5
4-9
  FFSA SLR
Sturt Lions Reserves 3
Adelaide Comets Reserve 1
HT
1
2
FT 1 5
3-6
  FFSA SLR
Adelaide Blue Eagles Reserve 2
South Adelaide Reserves
HT
0
0
FT 2 2
11-2
  FFSA WPL
West Adelaide (w)
Fulham United (w)
HT
4
0
FT 5 0
4-2
  JPN D1
Avispa Fukuoka [5] 2
Vissel Kobe [6] 1
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  JPN JFL
Honda FC [2]
Mio Biwako Shiga [7] 2
HT
1
0
FT 3 0
2-1
  JPN JFL
FC Tiamo Hirakata [5]
Yokogawa Musashino [16]
HT
1
1
FT 3 1
  JPN WD1
Setagaya Sfida (w) [3]
Cerezo Osaka Sakai (w) [5]
HT
1
3
FT 2 4
5-8
  JPN WD1
NGU Nagoya (w) [6] 1
Orca Kamogawa FC (w) [9]
HT
2
1
FT 2 1
3-0
  NZ CCL
University of Canterbury 2
Burwood AFC 1
HT
1
2
FT 2 5
2-6
  TSA TPL
Devonport City [2] 1
Launceston City [7] 2
HT
0
0
FT 2 0
11-1
  TSA PC
New Town Eagles
South Hobart Reserves 2
HT
2
1
FT 5 2
6-3
  TSA PC
Beach City 1 2
Kingborough Lions Reserves 1
HT
2
0
FT 4 0
1-14
  TSA PC
Northern wandering 1
Somerset 3
HT
1
1
FT 3 2
2-7
  TSA PC
South East United FC
University of Tasmania SC 1
HT
1
4
FT 1 6
3-10
  Australia T S L
Clarence Zebras (w) 1
Launceston United (w)
HT
0
1
FT 3 2
10-2
  TSA TPL
Riverside Olympic [8] 3 2
Kingborough Lions [4] 1
HT
3
1
FT 4 4
1-9
  AGC R
Nerang B Reserves 1
Musgrave B Reserves 1
HT
2
1
FT 2 1
7-2
  JPN D1
Consadole Sapporo [11] 1
Oita Trinita [19] 1
HT
2
0
FT 2 0
6-2
  AUS VPL
Avondale FC [1] 2
Dandenong City SC [14] 2 2
HT
1
0
FT 3 0
6-2
  Aus VD1
Moreland City [6] 1
Pascoe Vale SC [3] 4
HT
0
0
FT 0 1
7-2
  Aus VD1
Werribee City [11] 2
Kingston City [2] 1
HT
1
1
FT 1 2
5-6
  Aus VD1
Northcote City [4] 1 2
North Geelong Warriors [9] 4
HT
0
0
FT 1 1
10-5
  AUS SASL
Adelaide United FC (Youth) [3]
Metrostars SC [8]
HT
0
1
FT 0 2
9-4
  FFSA WPL
Adelaide City (w)
Adelaide University (w)
HT
1
0
FT 1 0
5-8
  AUS WBPL
Robina City FC (w) 6
Kangaroo P Rovers (w)
HT
1
1
FT 3 1
2-1
  AVSL1
Yarraville
Banyule City
HT
0
0
FT 3 0
6-5
  AVSL1
Malvern City 2
Eltham Redbacks 1
HT
0
1
FT 1 3
6-5
  AVSL1
Mazenod Victory 4
Beaumaris 1
HT
2
1
FT 2 2
3-6
  ANSW L
Northern Tigers 1
St George Saints
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  AUS VS L
Doveton 3
Whittlesea Ranges 1
HT
3
0
FT 4 1
4-5
  AUS VS L
North Sunshine Eagles 2
Geelong Sc
HT
1
0
FT 3 2
6-2
  AUS VS L
Nunawading City 1
Ballarat City FC 3
HT
3
0
FT 6 1
12-2
  AGC R
Mudgeeraba SC Reserves
Palm Beach Reserves
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  AUS WALR
Quinns FC Reserves 2
Ashfield SC Reserves 3
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  AUS WALR
Forrestfield Utd Reserves 2
Western Knights Reserves 1
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  Aus CTLW
Belconnen United (w) 1
Canberra Olympic(w)
HT
3
1
FT 4 2
4-2
  AUS CTL U23
Monaro Panthers U23 1
Belconnen United U23
HT
0
1
FT 3 1
10-6
  Solo ISL
Real Kakamora 2
Waneagu United 3
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  Aus VD1
Manningham United Blues [12]
Langwarrin [7] 2
HT
1
0
FT 1 1
3-7
  AUS CGP B
Anu FC
Queanbeyan City 1
HT
1
0
FT 3 1
1-7
  AUS CGP B
Canberra White Eagles 3
OConnor Knights 2
HT
0
1
FT 0 2
0-6
  AUS VS L
Box Hill United SC 1
Western United FC NPL
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  AUS SASL
Adelaide Blue Eagles [12] 2
Adelaide Panthers [5] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  AUS SASL
Sturt Lions [10] 2
Adelaide Comets FC [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
4-0
  AUS SASL
Campbelltown City SC [6] 3
Croydon Kings [11] 2
HT
1
1
FT 2 3
7-5
  AUS SASL
Adelaide Raiders SC [7] 1
Adelaide Olympic [9] 2
HT
1
2
FT 3 3
6-3
  FFSA PL
Western Strikers SC [7] 3
Adelaide Cobras FC [11] 1
HT
2
0
FT 5 1
4-3
  FFSA PL
Playford City Patriots [3] 2
Adelaide Hills [8]
HT
2
0
FT 5 1
10-7
  FFSA PL
Modbury Jets [5] 1
Adelaide Victory [4] 2
HT
2
0
FT 4 0
6-7
  FFSA PL
Para Hills Knlghts SC [6] 2
Eastern United [10]
HT
0
0
FT 1 0
2-3
  FFSA PL
White City Woodville [1] 3
West Bay [2] 1
HT
2
0
FT 2 1
5-1
  FFSA PL
West Adelaide SC [9] 2
Fulham United FC [12] 3
HT
0
1
FT 0 3
12-3
  AUS WQSL
Dare southwest Queensland (w)
Gold Coast city (w)
HT
0
3
FT 0 7
0-13
  JPN JFL
Nara Club [15] 3
Run Mel Aomori [8] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-6
  AUS BPLR
The Gap FC Reserve 2
University of Queensland (R)
HT
1
2
FT 1 2
2-6
  Aus GL
Runaway Bay Green 4
Broadbeach United 3
HT
0
0
FT 0 1
0-5
  TSA PC
Olympia FC Warriors Reserves 1
Glenorchy Knights Reserves 2
HT
2
1
FT 2 3
3-3
  TSA TPL
Hobart Zebras [6] 1
South Hobart [3]
HT
0
2
FT 1 2
4-11
  TSA PC
Devonport City Reserves
Launceston City B 1 2
HT
0
0
FT 5 0
10-7
  AUS DPL
Hellenic AC
Port Darwin FC 1
HT
2
2
FT 4 3
3-2
  Aus GL
Mudgeeraba 3
Palm Beach SC B 1
HT
0
0
FT 5 0
5-5
  KOR D2
Gimcheon Sangmu [3] 2
Seoul E-Land FC [7] 2
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  KCL 4
Goyang FC [13] 2
Yangpyeong [7] 1
HT
0
2
FT 2 2
3-2
  Aus VD1
FC Bulleen Lions [10] 2
Goulburn Valley Suns [5] 2
HT
0
2
FT 0 3
6-3
  WAUS D1
Balcatta FC [9] 1
ECU Joondalup [3] 1
HT
0
0
FT 0 2
0-5
  WAUS D1
Bayswater City [7] 1
Inglewood United [5] 1
HT
1
4
FT 3 6
2-4
  WAUS D1
Perth SC [2] 2
Willip [8]
HT
1
0
FT 1 1
6-4
  WAUS D1
Rocking ham City [12] 1
Sorrento F.C. [4] 2
HT
0
3
FT 1 3
7-3
  WAUS D1
Perth Glory (Youth) [6] 4
Armadale SC [10]
HT
0
0
FT 0 0
12-3
  NSW-N TPL
Weston Workers FC [8]
Valentine [10] 1
HT
1
1
FT 2 1
15-1
  Aus VPL U20
Dandenong Thunder U20 [9] 1
Eastern Lions U20 [10] 1
HT
0
2
FT 0 4
3-6
  ANSW L
Central Coast United FC 1
Bankstown City Lions 2
HT
0
0
FT 2 2
1-8
  WAUS D2
Stirling Macedonia 1
Joondalup United 1 4
HT
0
1
FT 4 1
10-2
  WAUS D2
Subiaco AFC
Mandurah City
HT
2
2
FT 3 2
8-14
  WAUS D2
UWA-Nedlands FC 4
Swan United 1
HT
2
0
FT 4 0
6-1
  WAUS D2
Forrestfield United 2
Western Knights 3
HT
1
0
FT 2 2
3-10
  WAUS D2
Quinns FC 3
FC Ashfield 2
HT
2
0
FT 6 1
4-2
  Aus GL
Robina City Blue 1 4
Kingscliff FC 3
HT
0
0
FT 1 2
3-4
  AUS WBPL
Caboolture FC (w)
Albany Creek (w) 1
HT
1
3
FT 3 3
8-2
  AGC R
Southport Warriors ML1 1
Burleigh Heads Reserves 1
HT
0
2
FT 1 3
4-4
  KOR D1
Gwangju Football Club [12] 2
FC Seoul [11] 3
HT
0
1
FT 1 1
5-2
  AUS VPL
Hume City [7] 1 3
Melbourne Knights [8] 2
HT
0
2
FT 2 3
5-4
  AUS SASL
Adelaide City FC [4] 2
Cumberland United FC [2] 3
HT
2
0
FT 5 0
7-6
  AUS CGP
Monaro Panthers [6] 1
Belconnen United [4] 2
HT
0
0
FT 2 2
6-1
  AUS WQSL
Virginia United SC (w)
Souths United SC (w) 1
HT
0
1
FT 0 4
2-6
  JPN D1
Hiroshima Sanfrecce [9]
Kashiwa Reysol [17]
 
  JPN D2
Zweigen Kanazawa FC [11]
Kyoto Sanga [1]
 
  JPN D2
Jubilo Iwata [2]
JEF United Ichihara Chiba [12]
 
  JPN D2
Fagiano Okayama [14]
FC Ryukyu [4]
 
  JPN D3
Kagoshima United [8]
Vanraure Hachinohe FC [7]
 
  SWE D3
Vastra Frolunda [12]
Hoganas BK [14]
 
  SWE D3
Ullared [10]
Savedalens IF [8]
 
  DAN U19
Lyngby Fodbold Club U19 [6]
Silkeborg U19 [12]
 
  ALG U21
HB Chelghoum Laid U21
USM Annaba U21
 
  ALG U21
IB Lakhdaria U21
USM Blida U21
 
  ALG U21
NRB Teleghma U21
US Chaouia U21
 
  ALG U21
JSM Bejaia U21
ES Ben Aknoun U21
 
  ALG U21
MO Constantine U21
MC EI Eulma U21
 
  ALG U21
RCB Oued Rhiou U21
JSM Tiaret U21
 
  ALG U21
RC Kouba U21
WA Boufarik U21
 
  ALG U21
MSP Batna U21
CA Batna U21
 
  ALG U21
SKAF Khemis Miliana U21
US Remchi U21
 
  EST D2
Flora Tallinn II [7]
JK Tallinna Kalev [2]
 
  EST D2
JK Welco Elekter [10]
Tartu JK Maag Tammeka B [9]
 
  EST D3
Nomme JK Kalju II [6]
Tallinna FC Ararat TTU [3]
 
  EST D3
Viimsi MRJK [1]
Tabasalu Charma [5]
 
  RUS FDH
MFK Tyumen Futsal
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
 
  Ken D1
Nairobi Star City
Kakamega Homeboyz
 
  RWA D1
Police FC
Espoir FC
 
  FIN CU20
Ilves U20
FC Honka U20
 
  Pol D4
GKS Przodkowo
Radunia Stezyca
 
  Pol D4
Wisla Pulawy
KSZO Ostrowiec
 
  DEN D4
B1908
BK Fremad Valby
 
  PORJA2
Braga U19
Benfica U19
 
  BSWCP
Estonia Beach Soccer
Sweden Beach Soccer
 
  BSWCP
Germany Beach Soccer
Azerbaijan Beach Soccer
 
  DAN U19
Aalborg BK U19 [8]
Odense BK U19 [5]
 
  Finland K
FC Finnkurd
Puiu
 
  AUS DPL
University Azzurri FC
Mindil Aces
 
  SWE D2
IK Brage [15]
Orgryte [16]
 
  SWE D1 SN
Lindome GIF [13]
Ljungskile [5]
 
  SWE D1 SN
Brommapojkarna [1]
Orebro Syrianska IF [6]
 
  FIN D3 A
Kiffen Helsinki [12]
PK Keski Uusimaa [11]
 
  FIN D3 A
PeKa [8]
SC KuFu-98 [5]
 
  FIN D3 A
EPS Espoo [10]
Honka Akatemia [3]
 
  NOR D2
Flekkeroy [12]
Sotra [13]
 
  INT CF
SC Bregenz [3]
Austria Lustenau [13]
 
  SWE D3
Bergnasets AIK [14]
Stöde IF [3]
 
  SWE D3
Motala AIF FK [4]
Rynninge IK [15]
 
  DAN U19
FC Kobenhavn U19 [4]
Randers Freja U19 [7]
 
  LIT D2
Kazlu Ruda FK Silas [5]
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija [10]
 
  EST WD2
Suure-Jaani United (w) [5]
Ajax Tallinna (w) [8]
 
  EST WD2
Saku Sporting (w) [3]
Tammeka Tartu (w) [7]
 
  RUS FDH
MFK CPRF Futsal
Norilsky Nickel Futsal
 
  Finland K
KJP
RPS Lions
 
  Pol D4
Baltyk Gdynia
Pogon Szczecin II
 
  DEN D4
Ledoje-Smorum Fodbold
Koge Nord FC
 
  DEN D4
Greve Fodbold
Husum BK
 
  DEN D4
BSF
IF Skjold Birkerod
 
  DEN D4
Frederikssund IK
Allerod
 
  DEN D4
B 1913 Odense
FC Djursland
 
  HK WPR
Standard Perpetual MLFA (w)
Wofoo Tai Po (w)
 
  HK WPR
Happy Valley (w)
Shatin (w)
 
  SAWL
Wits University FC (w)
Tuks FC (w)
 
  Lit II Lyga
Ekranas Panevezys
Silute
 
  Germany BL
Havelse
Schweinfurt 05 FC
 
  BCL
Dhaka Wanderers
Fortis FC
 
  MAC D1
Cheng Fung [4]
Benfica de Macau [2]
 
  DEN D4
Aarhus Fremad 2
Viby IF
 
  DEN D4
Norresundby
Kolding BK
 
  GER LS
Eintracht Bamberg
FV Illertissen
 
  BLR D1
FK Vitebsk [8]
FC Rukh Brest [3]
 
  BSWCP
Portugal Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer
 
  ICE D1
Vikingur Olafsvik [12]
Vestri [6]
 
  SWE D3
IFK Osterakers Fk [12]
IFK Stocksund [14]
 
  SWE D3
Skiljebo SK [4]
Sandvikens AIK FK [15]
 
  SWE D3
Angelholms FF [1]
Onsala BK [2]
 
  SWE D3
BK Astrio [15]
Husqvarna [3]
 
  SWE D3
Eskilsminne IF [5]
Assyriska BK [6]
 
  SWE D3
Torslanda IK [9]
Vinbergs IF [7]
 
  SWE D3
Gottne IF [4]
Taftea IK [11]
 
  SWE D3
Skelleftea FF [8]
Notvikens IK [6]
 
  SWE D3
Nykopings BIS [3]
Smedby AIS [6]
 
  SWE D3
KSF Prespa Birlik [14]
Asarums IF FK [12]
 
  SWE D3
Angered BK [4]
Nordvarmland FF [11]
 
  SWE D3
IK Gauthiod [3]
Yxhults IK [12]
 
  SWE D3
Grebbestads IF [15]
Stenungsunds IF [7]
 
  TUR U19
Menemenspor U19
Ankaraspor U19
 
  TUR U19
Tuzlaspor U19
Altay Spor KulubuU19
 
  KAZ D1
Ekibastuzets [10]
Kyzyl Zhar Petropavlovsk II [12]
 
  KAZ D1
Akademiya Ontustik [7]
Baikonur [8]
 
  KAZ D1
Okzhetpes [3]
Maktaaral [2]
 
  KAZ D1
FK Aksu [4]
Tarlan [1]
 
  CZE W1
Sparta Praha (w) [2]
Slovacko (w) [3]
 
  BHU TL
Tensung FC
Ugyen Academy
 
  Finland K
SavU
HaPK
 
  Finland K
Peimari United
Wilpas
 
  Finland K
Malmin Palloseura Helsinki
LPS Helsinki
 
  Finland K
Viikingit
KoiPS
 
  Pol D4
Elana Torun
KS Polonia Sroda Wlkp
 
  Pol D4
Chemik Police
Kotwica Kolobrzeg
 
  UPL
Vipers
Onduparaka FC
 
  UPL
Busoga United
URA Kampala
 
  DEN D4
Union
Roskilde Boldklub
 
  DEN D4
KFUMs Boldklub
Otterup
 
  DEN D4
Hedensted
Vinder Vatanspor-VRI
 
  DEN D4
Ringkobing
Tj rring
 
  AUS AC
Worgl Obi SV
SC Schwaz
 
  CAE LW
Vision Sports Bamenda (w)
Louves Minproff (w)
 
  Kyr TL
FK Alga Bishkek
FC Kaganat
 
  BWPL
Bobruichanka Bobruisk (w) [6]
ABFF U19 (w) [7]
 
  Ken D1
KCB SC
Mathare United
 
  MPRE L
Civil Service Utd
Big Bullets FC
 
  MPRE L
Chitipa United
Silver Strikers
 
  DEN D4
Tarup Paarup IF
IF Skjold Sæby
 
  EURO Cup
Hungary [37]
France [2]
 
  NOR D1
Sandefjord [16]
Viking [6]
 
  SWE D2
Osters IF [11]
AFC Eskilstuna [10]
 
  SWE D2
Norrby IF [4]
IFK Varnamo [3]
 
  SWE D1 SN
Pitea IF [14]
Assyriska [12]
 
  FIN D3 A
FC Ilves-Kissat [6]
Vantaa [9]
 
  FIN D3 A
SalPa [2]
PIF Parainen [7]
 
  FIN D3 A
Jazz Pori [8]
HJS Akatemia [5]
 
  NOR D2
Eidsvold Turn [9]
Floro [13]
 
  NOR D2
Vard Haugesund [2]
Kjelsas [5]
 
  NORW
Kolbotn (w) [8]
Stabaek (w) [9]
 
  URU D1
IA Sud America [11]
CA River Plate [5]
 
  KAZ PR
Tobol Kostanai [2]
FC Zhetysu Taldykorgan [13]
 
  SWE D3
IFK Karlshamn [8]
IFK Berga [5]
 
  SWE D3
Rappe GOIF [3]
FC Rosengard [7]
 
  SWE D3
Jarfalla [1]
FC Gute [9]
 
  SWE D3
Sandviks IK [2]
Froso IF [15]
 
  SWE D3
Tegs SK [10]
IFK Ostersund [5]
 
  BSWCP
Czech Republic Beach Soccer
Norway Beach Soccer
 
  BSWCP
France Beach Soccer
Poland Beach Soccer
 
  BLR D2
FC Belshina Babruisk [5]
FK Lida [9]
 
  RWA D1
Rutsiro FC
Rayon Sports FC
 
  RWA D1
APR FC
Marines FC
 
  FIN CU20
PPJ U20
Atlantis U20
 
  FIN CU20
PK-35 Vantaa U20
HJS U20
 
  Finland K
TP47 Tornio
SoPa
 
  AUS L
Stadlau
SR Donaufeld Wien
 
  Pol D4
KS Energetyk ROW
Lechia Zielona Gora
 
  Pol D4
Miedz Legnica II
Piast Zmigrod
 
  Pol D4
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
MKS Kluczbork
 
  Pol D4
Baltyk Koszalin
Gwardia Koszalin
 
  Pol D4
LKS Goczalkowice Zdroj
Warta Gorzów Wielkopolski
 
  Pol D4
Olimpia Zambrow
KS Kutno
 
  Pol D4
Polonia Nysa
Rekord Bielsko-Biala
 
  Pol D4
Gwarek Tarnowskie Gory
Gawin Sleza Wroclaw
 
  Pol D4
Foto-Higiena Olawa
Polonia-Stal Swidnica
 
  NOR D1 W
Amazon Grimstad (w)
Medkila (w)
 
  NOR D1 W
Ovrevoll Hosle(w)
Roa (w)
 
  Tanzania PL
Polisi Tanzania FC
Simba Sports Club
 
  HK WPR
Kitchee (w)
Citizen AA (w)
 
  SAWL
Lusaka (w)
Springs Home Sweepers FC (w)
 
  BNY
Boavista (RJ) Youth
Flamengo RJ U20
 
  BNY
Nova Iguacu U20
Vasco (Youth)
 
  BNY
Macae U20
Portuguesa RJ U20
 
  BCL
Uttara FC
Swadhinata KS
 
  CZE W1
Pardubice (w) [8]
Horni Herspice (w) [6]
 
  RWA D1
Bugesera
AS Kigali
 
  BLR D1
FC Gomel [5]
FK Isloch Minsk [11]
 
  FIN D1
KuPs [5]
Honka Espoo [9]
 
  SWE D1 SN
Utsiktens BK [6]
Atvidabergs [12]
 
  SWE D1 SN
Assyriska Turab IK JKP [14]
FC Linkoping City [16]
 
  SWE D1 SN
Osterlen FF [15]
FC Trollhattan [2]
 
  SWE D1 SN
Tvaakers IF [3]
Skovde AIK [9]
 
  SWE D1 SN
Dalkurd FF [5]
Karlstad BK [4]
 
  SWE D1 SN
Sollentuna United [9]
Hudiksvalls ABK [13]
 
  SWE D1 SN
IF Sylvia [8]
Haninge [10]
 
  NOR D2
Skeid Oslo [1]
FK Arendal [10]
 
  KAZ PR
FK Kaspyi Aktau [5]
Kaisar Kyzylorda [14]
 
  SWE D3
FBK Balkan [15]
Solvesborgs GoIF [9]
 
  SWE D3
FC Arlanda [13]
Enskede IK [6]
 
  SWE D3
Kungsangens IF [10]
Enkoping [11]
 
  SWE D3
Ytterhogdal IK [7]
Friska Viljor FC [12]
 
  SWE D3
Huddinge IF [5]
Syrianska Botkyrka IF [9]
 
  TUR U19
Eskisehirspor U19
Akhisar Bld.Geng U19
 
  TUR U19
Giresunspor U19
Umraniyespor U19
 
  ICE D2
Leiknir F [8]
Throttur Vogum [6]
 
  ICE D2
IR Reykjavik [4]
KF Fjardabyggd [12]
 
  ICE D2
Reynir Sandgerdi [1]
Magni [10]
 
  EGY D2
El Sharqia Dokhan
Al Minya
 
  EGY D2
Telephonaat Bani Suweif FC
Tahta SC
 
  EGY D2
Qena SC
Dayrot
 
  EGY D2
El Alominiom
Asmant Asyut
 
  SUI D2
FC Red Star Zurich [3]
Thalwil [3]
 
  Finland K
Tampere United
I-Kissat