IRE PR
Waterford United [9]
St. Patricks Athletic [2]
 
  IRE PR
Dundalk [8]
Derry City [6]
 
  IRE D1
Athlone Town [7]
Bray Wanderers [6]
 
  IRE D1
Shelbourne [1]
Cork City [8]
 
  IRE D1
Cabinteely FC [5]
UC Dublin [2]
 
  IRE D1
Treaty United [3]
Salthill Devon Galway [4]
 
  IRE PR
Shamrock Rovers [1]
Drogheda United [4]
 
  IRE PR
Finn Harps [7]
Longford Town [10]
 
  ICE D1
Kordrengir [3]
Grindavik [2]
 
  ICE WC
UMF Selfoss (w) [1]
Trottur Reykjavik (w) [4]
 
  ICE WC
Fylkir (w) [9]
Haffner John (w) [3]
 
  ICE WC
Breidablik (w) [3]
Afturelding (w) [2]
 
  ICE D2
KV Vesturbaer [5]
Reynir Sandgerdi [1]
 
  BRA D2
Avai FC SC [14]
CRB AL [5]
 
  URU D1
Torque [4]
Deportivo Maldonado [7]
 
  URU D1
Rentistas [13]
Nacional Montevideo [3]
 
  URU D1
Wanderers FC [8]
CS Cerrito [6]
 
  URU D1
Boston River [16]
Liverpool URU [2]
 
  URU D1
Plaza Colonia [1]
Cerro Largo [12]
 
  URU D1
IA Sud America [11]
Club Atletico Progreso [15]
 
  BRA D2
Brasil de Pelotas [9]
Ponte Preta [20]
 
  BRA D2
Guarani SP [7]
Coritiba PR [12]
 
  USL D1
Pittsburgh Riverhounds [13]
New York Red Bulls B [23]
 
  USA NPSL
North Carolina
Richmond Kickers
 
  BRA D3
Botafogo PB [7]
Altos/PI [5]
 
  MLS
Club Internacional de Futbol Miami [11]
Orlando City [3]
 
  BRA D2
Operario Ferroviario PR [6]
Confianca SE [13]
 
  BRA D2
Vila Nova [10]
Goias [4]
 
  USL D1
Rio Grande Valley [3]
Tulsa Roughneck [10]
 
  Chile Cup
Rangers Talca [4]
Curico Unido [16]
 
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC [19]
New Mexico United [6]
 
  JWD2
Shizuoka Sangyo University (w) [3]
Norddea Hokkaido (w) [5]
 
  USL D1
Las Vegas Lights [27]
San Diego loyalty [22]
 
  JAP FutL
Shonan Bellmare Futsal
fugador sumida Futsal
 
  JWD2
Gunma FC White Star (w) [1]
Fukuoka AN (w) [4]
 
  FFSA SLR
Adelaide Victory Reserves
Western Strikers Reserves
 
  FFSA SLR
Adelaide Hills Reserves
West Adelaide Reserve
 
  JPN JFL
Honda FC [2]
Kochi United [10]
 
  JPN JFL
Mio Biwako Shiga [7]
Matsue City FC [12]
 
  JPN JFL
Run Mel Aomori [8]
FC Tiamo Hirakata [4]
 
  JPN JFL
Yokogawa Musashino [16]
Veertien Kuwana [13]
 
  JPN JFL
Osaka FC [5]
Nara Club [15]
 
  JPN JFL
Maruyasu Industries [11]
Verspah Oita [3]
 
  JPN JFL
FC Kariya [17]
Honda Lock SC [14]
 
  JPN WD1
Yokohama FC Seagulls (w) [5]
Setagaya Sfida (w) [3]
 
  JPN WD1
Cerezo Osaka Sakai (w) [4]
Nippon Sport Science Universit (w) [2]
 
  JPN WD1
Speranza Takatsuki(w) [10]
Angeviolet Hiroshima (w) [11]
 
  JPN WD1
Ehime FC (w) [7]
AS Harima ALBION (w) [8]
 
  JWD2
Okayama Yunogo Belle (w) [7]
Kibi International University (w) [8]
 
  TSA TPL
Hobart Zebras [6]
Devonport City [2]
 
  NSW-N TPL
Adamstown Rosebuds FC [9]
Weston Workers FC [8]
 
  NSW-N TPL
Lambton Jarvis [1]
Valentine [10]
 
  JPN D2
V-Varen Nagasaki [6]
Jubilo Iwata [2]
 
  AUS VPL
Eastern Lions SC [11]
St Albans Saints [12]
 
  KCL 4
Geoje Citizen [10]
Chungju Citizen [2]
 
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [16]
Gangwon II [8]
 
  KCL 4
Pocheon FC [1]
Seoul United [11]
 
  Aus VD1
Northcote City [4]
Langwarrin [7]
 
  Aus VD1
North Geelong Warriors [9]
Moreland Zebras [8]
 
  Aus VD1
Werribee City [11]
Brunswick City [1]
 
  JPN WD1
Orca Kamogawa FC (w) [9]
Yamato Sylphid (w) [12]
 
  JWD2
JFA Academy Fukushima (w) [2]
Tsukuba FC (w) [6]
 
  AUS CGP
Canberra Olympic [5]
West Canberra Wanderers [2]
 
  AUS WPL
Alamein (w) [5]
Emerging Athlete Program (w) [4]
 
  AUS WPL
Calder United SC (w) [2]
FC Bulleen Lions (w) [3]
 
  AUS WPL
Bayside United (w) [8]
Heidelberg United (w) [6]
 
  AUS WPL
South Melbourne (w) [1]
Box Hill (w) [7]
 
  FFSA SLR
Fulham United FC Reserves
Modbury Jets Reserves
 
  WAUS U20
Rockingham City FC U20 [12]
Cockburn City U20 [10]
 
  WAUS U20
Armadale SC U20 [11]
ECU Joondalup U20 [7]
 
  WAUS U20
Gwelup Croatia U20 [6]
Sorrento F.C. U20 [8]
 
  WAUS U20
FloreatAthena U20 [3]
Perth Glory FC U20 [1]
 
  WAUS U20
Bayswater U20 [2]
Balcatta U20 [9]
 
  WAUS U20
Inglewood United U20 [5]
Pires U20 [4]
 
  AUS NSW
Sutherland Sharks [11]
Sydney FC (Youth) [12]
 
  AUS SASL
Cumberland United FC [2]
Sturt Lions [10]
 
  AUS SASL
Adelaide Panthers [5]
Adelaide City FC [4]
 
  AUS SASL
Metrostars SC [8]
Adelaide Olympic [9]
 
  FFSA PL
Adelaide Victory [4]
Western Strikers SC [7]
 
  JPN D2
Blaublitz Akita [13]
SC Sagamihara [22]
 
  Aus VD1
Goulburn Valley Suns [5]
Manningham United Blues [12]
 
  JPN JFL
Suzuka unlimited [9]
Sony Sendai [6]
 
  FFSA SLR
Playford Reserves
Para Hills Reserves
 
  TSA TPL
Glenorchy Knights FC [1]
Riverside Olympic [8]
 
  TSA TPL
Launceston City [7]
Olympia Warriors [5]
 
  KOR D2
Gyeongnam FC [6]
Daejeon Citizen [4]
 
  KCL 4
Yangpyeong [6]
Chuncheon Citizen [15]
 
  KCL 4
Pyeongchang FC [5]
Goyang FC [12]
 
  WAUS D1
Rocking ham City [12]
Cockburn City [8]
 
  WAUS D1
Armadale SC [9]
ECU Joondalup [2]
 
  WAUS D1
Bayswater City [7]
Balcatta FC [10]
 
  WAUS D1
Floreat Athena [1]
Perth Glory (Youth) [6]
 
  WAUS D1
Willip [8]
Sorrento F.C. [3]
 
  WAUS D1
Inglewood United [5]
Perth SC [4]
 
  AUS BPLD1
Newmarket SFC [3]
Slack Creek [9]
 
  Chinese TML
Taipei Xiongzan (w) [4]
Hualien (w) [1]
 
  Chinese TML
Hang Yuan FC (w) [3]
Taichung Blue Whale (w) [2]
 
  Chinese TML
Inter Taoyuan FC (w) [6]
Kaohsiung Sunny Bank (w) [5]
 
  FFSA SLR
Adelaide Cobras Reserves
White City Woodville Reserve
 
  QLD D1
Brisbane City
Mitchelton FC
 
  FFSA SLR
West Torrens Birkalla B
Eastern United Reserves
 
  AFC Cup
Athletic 220 FC
Eastern A.A Football Team [2]
 
  JPN D3
Grulla Morioka [6]
Yokohama SCC [12]
 
  JPN D3
Fujieda MYFC [10]
Miyazaki [4]
 
  AUS NSW
Marconi Stallions [10]
A.P.I.A. Leichhardt Tigers [7]
 
  KCL
Hwaseong FC [10]
Busan Transportation Corporation [6]
 
  KCL
Pyeongtaek Citizen [15]
Gyeongju KHNP [5]
 
  KCL 4
Siheung City [7]
FC Namdong [9]
 
  AUS BPL
Bayside United FC [4]
Albany Creek [1]
 
  AUS BPL
Western Spirit [11]
The Gap BPL [12]
 
  AUS BPLD1
North Pine United [1]
Annerley FC [7]
 
  ANSW L
St George City FA
Hake Ya Dong in Sydney City
 
  ANSW L
Bonnyrigg White Eagles
Western Sydney Wanderers AM
 
  AUS QSL
Gold Coast Knights [3]
Queensland Lions SC [7]
 
  FFSA PL
Playford City Patriots [2]
Para Hills Knlghts SC [6]
 
  TSA TPL
Kingborough Lions [4]
South Hobart [3]
 
  ANSW L
SD Raiders FC
Northern Tigers
 
  QLD D1
Holland Park Hawks FC
Brisbane Wolves
 
  JPN D1
Cerezo Osaka [11]
Vissel Kobe [5]
 
  JPN D2
Albirex Niigata [3]
Mito Hollyhock [10]
 
  JPN D2
Tokyo Verdy [9]
Tochigi SC [15]
 
  JPN D3
Kamatamare Sanuki [13]
Roasso Kumamoto [5]
 
  JPN D3
Kataller Toyama [2]
Imabari FC [14]
 
  AUS NSW
Ted Reiter Mountain City Rovers [8]
Blacktown City Demons [1]
 
  AUS VPL
South Melbourne [6]
Altona Magic [13]
 
  AUS BPLD1
AC Carina [8]
Logan Metro [2]
 
  ANSW L
Blacktown Spartans
Spirit FC
 
  ANSW L
St George Saints
Mounties Wanderers
 
  JPN D2
FC Ryukyu [4]
Matsumoto Yamaga FC [17]
 
  JPN D2
Kyoto Sanga [1]
Fagiano Okayama [14]
 
  AUS QSL
Redlands United FC [12]
Moreton Bay United [5]
 
  AUS QSL
Magpies Crusaders [13]
Brisbane Strikers [14]
 
  FFSA PL
Adelaide Cobras FC [12]
White City Woodville [1]
 
  NSW-N TPL
Maitland [3]
Hamilton Olympic [5]
 
  PORJA2
Vilafranquense U19
Amora FC U19
 
  JPN D2
Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa FC
 
  JPN D2
Giravanz Kitakyushu
JEF United Ichihara Chiba
 
  JPN D3
Gainare Tottori
Fukushima United FC
 
  KCL
Daejeon Korail
Yangju Citizen
 
  KCL
Ulsan Citizens
Changwon City
 
  KCL 4
Jinju Citizen
Jeonju Citizen FC
 
  FFSA PL
West Bay
Eastern United
 
  FFSA PL
Fulham United FC
Modbury Jets
 
  POR JB
Portimonense U17
oeiras U17
 
  POR JB
Belenenses U17 [3]
Porto Sad U17 [1]
 
  POR JB
GD Estoril-Praia U17
Uniao Almeirim U17
 
  EST D2
Tartu JK Maag Tammeka B [9]
Flora Tallinn II [7]
 
  EST D2
JK Welco Elekter [10]
Paide Linnameeskond B [5]
 
  EST D3
Vandra JK Vaprus [8]
Nomme JK Kalju II [9]
 
  BGD D1
Uttar Baridhara SC
Rahmatganj MFS
 
  BGD D1
Mohammedan Dhaka
Bashundhara Kings
 
  CHA CSL
Chongqing Liangjiang Athletic
Shenzhen FC
Postp.
  BGD D1
Bangladesh Police Club
Brothers Union
 
  NOR D2
Tromsdalen
Brattvag
 
  GEO D1
Dinamo Batumi
FC Shukura Kobuleti
 
  GEO D1
Lokomotiv Tbilisi
FC Telavi
 
  GEO D1
Samgurali Tskh
FC Saburtalo Tbilisi
 
  GEO D1
Samtredia
Dila Gori
 
  GEO D1
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
 
  Greece U19
AEK Athens U19
Volos Nps U19
 
  Greece U19
OFI Crete U19
Aris Thessaloniki U19
 
  Greece U19
PAOK Saloniki U19
Panathinaikos U19
 
  Greece U19
Atromitos U19
PAS Lamia U19
 
  Greece U19
Olympiakos Piraeus U19
AEL Larisa U19
 
  Greece U19
PAS Giannina U19
Asteras Tripolis U19
 
  MAC D1
Windsor Arch Ka I
Cheng Fung
 
  AFC Cup
LeeMan [4]
Tainan City Steel [2]
 
  NOR D2
Floro
Kvik Halden
 
  NOR D2
Senja
Alta
 
  LIT D1
DFK Dainava Alytus [9]
Hegelmann Litauen [5]
 
  SWE D3
Nosaby IF
Eslovs BK
 
  UPL
Express FC
BUL FC
 
  UPL
Busoga United
Mbarara City
 
  UPL
Airtel Kitara FC
SC Villa
 
  UPL
Uganda Police FC
Vipers
 
  UPL
Kyetume
Onduparaka FC
 
  UPL
Malaba youth Football
Kampala City Council FC
 
  UPL
defense forces
Bright Stars
 
  UPL
Wakiso Giants FC
URA Kampala
 
  CHA CSL
Qingdao FC
Guangzhou FC
Postp.
  TAJ L1
CSKA Pamir Dushanbe
FC Kuktosh
 
  TAJ L1
FC Khatlon
FC Istaravshan
 
  NOR AL
Raufoss
Ham-Kam
 
  NOR D2
FK Arendal
Oygarden FK
 
  NOR D2
Fram Larvik
Vard Haugesund
 
  NORW
Avaldsnes (w)
Kolbotn (w)
 
  NORW
LSK Kvinner (w)
Rosenborg BK (w)
 
  NORW
Lyn (w)
Stabaek (w)
 
  NORW
Valerenga (w)
Klepp (w)
 
  BLR D1
Neman Grodno
Dinamo Minsk
 
  BLR D1
BATE Borisov
FC Torpedo Zhodino
 
  BLR D1
Sputnik Rechitsa
FK Vitebsk
 
  BLR D1
FK Isloch Minsk
FC Minsk
 
  BLR D1
FC Rukh Brest
Slutsksakhar Slutsk
 
  FAR D1
07 Vestur Sorvagur
NSI Runavik
 
  EST D2
FC Nomme United [4]
FC Maardu [1]
 
  EST D3
Tabasalu Charma [1]
Tallinna JK Legion B [6]
 
  EST D3
Tallinna FC Ararat TTU [5]
JK Tallinna Kalev II [7]
 
  BGD D1
Chittagong Abahani
Abahani Limited
 
  MAC D1
Hang Sai
CD Monte Carlo
 
  BWPL
Lokomotiv Vitebsk (w)
Bobruichanka Bobruisk (w)
 
  BWPL
Neman Grodno (w)
Dinamo-BGUFK Minsk (w)
 
  BWPL
FK Minsk (w)
FC Gomel (w)
 
  BWPL
Dnepr Mogilev (w)
ABFF U19 (w)
 
  BWPL
Energetik-BGU Minsk (w)
Dinamo Brest (W)
 
  NOR D2
IF Floya
Eidsvold Turn
 
  BLR D1
Smorgon FC
FC Gomel
 
  AFC CL
The Cong [2]
Ulsan Hyundai FC [2]
 
  AFC CL
United City
Beijing Guoan [2]
 
  NOR D2
Baerum SK
Kongsvinger
 
  NOR D2
Moss
Valerenga B
 
  NOR D2
Nardo FK
Flekkeroy
 
  NOR D2
Rosenborg B
Skeid Oslo
 
  NOR D2
Kjelsas
Odd Grenland 2
 
  ICE D1
Vestri
IBV Vestmannaeyjar
 
  ICE D1
Throttur Reykjavik [11]
Afturelding [9]
 
  ICE D1
UMF Selfoss [10]
Vikingur Olafsvik [12]
 
  ICE D1
Fjolnir [5]
Thor Akureyri [8]
 
  LIT D1
Kauno Zalgiris [2]
Baltija Panevezys [4]
 
  POR JB
Sacavenense U17 [4]
Spg C Braga U17 [2]
 
  PAR D2
Deportivo Capiata
General Caballero
 
  PAR D2
resistencia SC
Club Fernando de la Mora
 
  ICE D2
Magni
Leiknir F
 
  ICE D2
Throttur Vogum
Volsungur husavik
 
  ICE D2
KF Fjardabyggd
Haukar Hafnarfjordur
 
  AGB LE
Bravos do Maquis [5]
Santa Rita FC [15]
 
  AGB LE
Sagrada Esperanca [7]
Interclube Luanda [2]
 
  AGB LE
Petro Atletico de Luanda
Sporting Cabinda
 
  AGB LE
Recreativo Caala
Cuando Cubango
 
  AGB LE
Benfica Lubango
Desportivo Huila
 
  AGB LE
Baixa de Cassanje
CRD Libolo
 
  BRA D3
Parana PR
Sao Jose PoA RS
 
  Arab Cup U20
Algeria U20
Niger U20
 
  Arab Cup U20
Egypt U20
Mauritania U20
 
  AGB LE
Academica Do Lobito
Primeiro de Agosto
 
  NOR D2
Sotra
Levanger FK
 
  EGY D1
El Gounah
Ceramica Cleopatra FC
 
  EGY D1
Ghazl El Mahallah
Al-Ittihad Alexandria
 
  Chile Cup
Cobresal
Fernandez Vial
 
  POR JB
Vitoria FC Setubal U17
Louletano U17
 
  ALG D2
ES Ben Aknoun
RC Kouba
 
  ALG D2
MO Bejaia
A Bou Saada
 
  ALG D2
USM Blida
RC Arba
 
  ALG D2
USM EL HARRACH
IRB Lakhdaria
 
  ALG D2
WA Boufarik
CR Beni Thour
 
  ALG D2
WRB Msila
JSM Bejaia
 
  ALG D2
AS Khroub
MSP Batna
 
  ALG D2
CA Batna
MO Constantine
 
  ALG D2
DRB Tadjenant
NRB Teleghma
 
  ALG D2
MC El Eulma
Hanshely
 
  ALG D2
US Chaouia
HB Chelghoum Laid
 
  ALG D2
USM Annaba
CRB Ouled Djellal
 
  ALG D2
ASM Oran
SKAF Khemis Melina
 
  ALG D2
CRB Temouchent
MCB Oued Sly
 
  ALG D2
CRB Ain Ouessara
MC Saida
 
  ALG D2
JSM Tiaret
OM Arzew
 
  ALG D2
SC Ain Defla
IRB El Kerma
 
  ALG D2
US Remchi
RC Oued Rhiou
 
  GHA D1
Techiman City
Berekum Chelsea
 
  AGB LE
Progresso
Ferroviario Do Huambo
 
  BLR D1
Slavia Mozyr
Energetik-BGU Minsk
 
  AFC CL
Kawasaki Frontale
Daegu FC
 
  NOR D2
Asker
Hodd
 
  NOR D2
Notodden FK
Egersunds IK
 
  CAF CL
Kaizer Chiefs [8]
Wydad Casablanca [1]
 
  CAF Cup
JS kabylie
Coton Sport
 
  CAF Cup
Raja Casablanca Atlhletic
Pyramids FC
 
  ALG D1
CS Constantine
JSM Skikda
 
  ALG D1
NA Hussein Dey
JS Saoura
 
  ALG D1
RC Relizane
USM Alger
 
  ALG D1
Paradou AC
MC Magra
 
  ALG D1
MC Oran
CR Belouizdad
 
  ALG D1
MC Alger
ES Setif
 
  ALG D1
CA Bordj Bou Arreridj
ASO Chlef
 
  ALG D1
USM Bel Abbes
Biskra
 
  ALG D1
OM Medea
AS Ain Mlila
 
  MAR D1
Maghrib Association Tetouan
Maghreb Fez
 
  Chile Cup
Coquimbo Unido
CSD Antofagasta
 
  ICE D2
UMF Njardvik
KF Fjallabyggdar
 
  PORJA2
FC Famalicao U19
Tondela U19
 
  PORJA2
Sacavenense U19
Alverca U19
 
  PORJA2
Sporting Lisbon U19
FC Porto U19
 
  EGY D1
EL Masry
El Entag Al Harby
 
  EGY D1
Aswan
Wadi Degla SC
 
  FAR D1
TB/FCS/Royn
EB Streymur
 
  Arab Cup U20
Djibouti U20
Tajikistan U20
 
  Arab Cup U20
Morocco U20
United Arab Emirates U20
 
  JOR D1
Sahab SC
AL Salt
 
  BLR D1
Shakhter Soligorsk
Dinamo Brest
 
  IRE D1
Cobh Ramblers
Wexford (Youth)
 
  URU D1
Centro Atletico Fenix [10]
CA River Plate [5]
 
  USA WD1
Chicago Red Stars (w)
Racing Louisville (W)
 
  BRA D3
Floresta CE
SC Paysandu Para
 
  BRA D3
EC Jacuipense
Ferroviario CE
 
  BRA D3
Volta Redonda
Santa Cruz PE
 
  BRA D3
Criciuma
Gremio Novorizontin
 
  BRA D3
Botafogo SP
Oeste
 
  BRA D3
Ypiranga(RS)
Figueirense
 
  MAR D1
MCO Mouloudia Oujda
IRT Itihad de Tanger