ARG D2
Barracas Central [9]
Atletico Rafaela [12]
 
  ARG D2
Almagro [15]
Santa Marina Tandil [4]
 
  ARG B M
Argentino de Quilmes [13]
Club Atletico Acassuso [15]
 
  ARG B M
CA Fenix Pilar [16]
Deportivo Merlo [5]
 
  ARG B M
Colegiales [3]
Flandria [7]
 
  ARG B M
Defensores Unidos [4]
CA San Miguel [12]
 
  ARG B M
Deportivo Armenio [14]
UAI Urquiza [11]
 
  ARG B M
Los Andes [2]
Canuelas FC [17]
 
  ARG B M
Villa San Carlos [10]
Talleres Rem de Escalada [9]
 
  EURO Cup
England [4]
Czech [40]
 
  EURO Cup
Scotland [44]
Croatia [14]
 
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [14]
Deportivo Capiata [16]
 
  ICE LD1
IA Akranes (w) [4]
Vikingur Reykjavik (w) [5]
 
  ICE LD1
Grotta (w) [7]
HK Kopavogur (w) [9]
 
  ICE LD1
Augnablik (w) [8]
Haukar (w) [6]
 
  ICE LD1
Haffner John (w) [3]
Grindavik (w) [10]
 
  ICE LD1
KR Reykjavik (w) [1]
Afturelding (w) [2]
 
  BRA D2
Brusque FC [2]
Sampaio Correa [8]
 
  BRA D2
Confianca SE [13]
Vila Nova [10]
 
  ARG D2
All Boys [8]
Independiente Rivadavia [2]
 
  ARG D2
Instituto [13]
Guillermo Brown [18]
 
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste [7]
Villa Dalmine [17]
 
  ARG D2
Deportivo Moron [11]
San Telmo [10]
 
  ARG D2
Club Atletico Guemes [1]
Defensores de Belgrano [3]
 
  URU D1
Cerro Largo [12]
IA Sud America [11]
 
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [6]
Wydad Casablanca [1]
 
  BRA D2
Ponte Preta [20]
Operario Ferroviario PR [6]
 
  BRA D2
Goias [4]
Avai FC SC [14]
 
  INT CF
Lou Gansike Sol
PFC Oleksandria [8]
 
  Chile Cup
Fernandez Vial
Cobresal [13]
 
  URU D1
CS Cerrito [6]
Boston River [16]
 
  MLS
Orlando City [3]
San Jose Earthquakes [7]
 
  Chile Cup
Municipal Iquique [8]
Univ Catolica [2]
 
  BRA D2
CRB AL [5]
Brasil de Pelotas [9]
 
  BRA D2
Coritiba PR [12]
Vitoria BA [18]
 
  BRA D2
Remo Belem (PA) [11]
Guarani SP [7]
 
  USA WPSL
Pensacola Academy (w)
Pensacola (w)
 
  USL D1
Austin Bold [12]
Colorado Springs Switchbacks FC [19]
 
  USA WD1
OL Reign Reign (w) [8]
Chicago Red Stars (w) [6]
 
  JPN JFL
Kochi United [10]
Nara Club [15]
 
  AFC Cup
Tainan City Steel [2]
Athletic 220 FC
 
  JPN D1
Consadole Sapporo [11]
Cerezo Osaka [10]
 
  JPN D1
Vissel Kobe [5]
Yokohama FC [20]
 
  CHA CSL
Hebei FC [4]
Changchun Yatai [2]
 
  JPN D1
Oita Trinita [19]
Kashima Antlers [8]
 
  JPN D1
Vegalta Sendai [18]
Shimizu S-Pulse [15]
 
  JPN D1
Tokushima Vortis [13]
FC Tokyo [12]
 
  JPN D1
Kashiwa Reysol [17]
Urawa Red Diamonds [7]
 
  JPN D1
Yokohama Marinos [3]
Sagan Tosu [4]
 
  KOR D2
Chungnam Asan [9]
Ansan Greeners FC [8]
 
  POL ME
Cracovia Krakow (Youth) [11]
Slask Wroclaw U21 [4]
 
  INT CF
IFK Goteborg [10]
Brondby IF [1]
 
  RUS WPL
Lokomotiv Moscow (w) [1]
Rubin Kazan (w) [10]
 
  AFC Cup
Eastern A.A Football Team [2]
LeeMan [4]
 
  KAZ PR
FC Zhetysu Taldykorgan [13]
FK Atyrau [8]
 
  INT CF
Varbergs BoIS FC [14]
Elfsborg [4]
 
  INT CF
Ferencvarosi TC [1]
Ludogorets Razgrad [1]
 
  INT CF
Cracovia Krakow [14]
Frydek-Mistek [6]
 
  INT CF
Rakow Czestochowa [2]
Lechia Gdansk [7]
 
  GEO D2
WIT Georgia Tbilisi [6]
Baia Zugdidi [8]
 
  INT FRL
Slovenia U16
Russia U16
 
  CHA CSL
Wuhan FC [8]
Shanghai Port [1]
Postp.
  KAZ PR
FC Kairat Almaty [3]
FK Kaspyi Aktau [5]
 
  INT CF
Legia Warszawa [1]
FC Krasnodar [10]
 
  GEO D2
Chikhura Sachkhere [10]
Merani Martvili [3]
 
  GEO D2
FC Gagra [1]
Gareji Sagarejo [4]
 
  UPL
BUL FC
Vipers
 
  UPL
URA Kampala
Airtel Kitara FC
 
  UPL
Express FC
Malaba youth Football
 
  UPL
Bright Stars
Kyetume
 
  UPL
Kampala City Council FC
Wakiso Giants FC
 
  IRQ D1
Al Semawah [19]
Naft Al Junoob [12]
 
  AFC CL
Shanghai Port [1]
Kaya FC
 
  KAZ PR
FK Taraz [9]
FK Arys [11]
 
  INT CF
Oud Heverlee [11]
Rupel Boom [12]
 
  SWE D3
Varbergs GIF FK [11]
Vinbergs IF [7]
 
  Arab Cup U20
Egypt U20
Algeria U20
 
  Arab Cup U20
Djibouti U20
Morocco U20
 
  INT CF
CSKA Moscow [6]
Wiener SC [1]
 
  BLR CUP
Dinamo Brest II [4]
Slutsksakhar Slutsk [12]
 
  FIN D3 A
HJS Akatemia [5]
Honka Akatemia [3]
 
  KAZ PR
Kaisar Kyzylorda [14]
Tobol Kostanai [2]
 
  BLR CUP
FC Belshina Babruisk [5]
FC Rukh Brest [3]
 
  LIT Cup
Niesky
Siauliai [2]
 
  INT CF
Tsarsko Selo [8]
Strumska Slava [10]
 
  INT CF
Humenne
Michalovce [10]
 
  INT CF
Young Boys [1]
Kriens [8]
 
  ITA YTHL
Lazio U20 [15]
Bologna U20 [13]
 
  UZB D1
Pakhtakor [1]
FK Andijon [13]
 
  UZB D1
Metallurg Bekobod [6]
Nasaf Qarshi [8]
 
  NGA PR
Abia Warriors [13]
Enyimba [6]
 
  GHA D1
Asante Kotoko FC
Karela United FC
 
  GHA D1
Berekum Chelsea
Elmina Sharks
 
  GHA D1
Great Olympics
Bechem United
 
  GHA D1
Legon Cities FC
Accra Hearts of Oak
 
  GHA D1
Medeama SC
King Faisal
 
  GHA D1
Ghana Dream FC
Techiman City
 
  GHA D1
WAFA
Aduana Stars
 
  GHA D1
Liberty Professionals
Ashanti Gold
 
  FIN D1
Lahti [4]
HIFK [3]
 
  FIN D1
Ilves Tampere [7]
Inter Turku [2]
 
  FIN D3 A
JaPS [1]
MiPK Mikkeli [7]
 
  FIN D3 A
PIF Parainen [7]
EPS Espoo [10]
 
  GEO D1
Dinamo Tbilisi [2]
Samgurali Tskh [6]
 
  GEO D1
FC Telavi [9]
Samtredia [10]
 
  BLR CUP
Lokomotiv Gomel [6]
FK Isloch Minsk [11]
 
  DAN U17
FC Kobenhavn U17 [1]
Nordsjaelland U17 [4]
 
  BLR CUP
Smolevichy-STI
FK Vitebsk [8]
 
  EURO Cup
Spain [6]
Slovakia [36]
 
  EURO Cup
Sweden [18]
Poland [21]
 
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta [3]
Kiffen Helsinki [12]
 
  FIN D3 A
NJS [2]
Atlantis [4]
 
  FIN D3 A
Kaarinan Pojat [1]
GrIFK Kauniainen [4]
 
  ALG D1
CS Constantine [8]
CR Belouizdad [4]
 
  ALG D1
NA Hussein Dey [17]
USM Alger [6]
 
  URU D1
Villa Espanola [14]
Rentistas [13]
 
  BLR CUP
FK Lida [9]
Dinamo Minsk [4]
 
  INT CF
Sokol Dolna Zdana [12]
Tatran LM [1]
 
  ITA YTHL
Juventus U20 [2]
Empoli U20 [6]
 
  DAN U17
Midtjylland U17 [3]
Silkeborg IF U17 [10]
 
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi [4]
Lokomotiv Tbilisi [3]
 
  BLR CUP
FK Partizan Salihorsk
Sputnik Rechitsa [16]
 
  ALG D1
MC Alger [7]
Paradou AC [11]
 
  SWE D1 SN
Ljungskile [5]
Tvaakers IF [3]
 
  ARAB CUP
Lebanon [93]
Djibouti [183]
 
  LIT Cup
FK Neptunas Klaipeda [9]
Babrungas [3]
 
  INT CF
Dessel Sport [13]
Germinal Beerschot Antwerpen
 
  INT CF
KV Hooikt
Lierse Kempenzonen
 
  SWE D3
Hassleholms IF [13]
KSF Prespa Birlik [14]
 
  SWE D3
BK Olympic [2]
FC Rosengard [7]
 
  SWE D3
Ahlafors IF [1]
Stenungsunds IF [7]
 
  SWE D3
BK Astrio [15]
Angelholms FF [1]
 
  SWE D3
Eskilsminne IF [5]
Hoganas BK [14]
 
  SWE D3
Vastra Frolunda [12]
Savedalens IF [8]
 
  SWE D3
IK Tord [13]
Assyriska BK [6]
 
  SWE D3
Torslanda IK [9]
Dalstorps IF [4]
 
  SWE D3
Storfors AIK [9]
Tegs SK [10]
 
  SWE D3
Motala AIF FK [4]
Syrianska FC [1]
 
  IRQ D1
Al Quwa Al Jawiya [1]
Al Karkh [10]
 
  Arab Cup U20
Niger U20
Mauritania U20
 
  Arab Cup U20
Tajikistan U20
United Arab Emirates U20
 
  SWE D3
FBK Balkan [15]
Eslovs BK [11]
 
  SWE D1 SN
Torns IF [11]
Assyriska Turab IK JKP [14]
 
  INT CF
KSK Heist [3]
Saint Gilloise [1]
 
  SWE D3
IFK Osterakers Fk [12]
Karlbergs BK [5]
 
  SWE D3
Jarfalla [1]
Gamla Upsala SK [8]
 
  SWE D3
Stöde IF [3]
IFK Ostersund [5]
 
  SWE D3
Froso IF [15]
Gottne IF [4]
 
  SWE D3
Skelleftea FF [8]
Bodens BK [1]
 
  SWE D3
Assyriska United IK [2]
Nykopings BIS [3]
 
  SWE D3
Karlstad BK B [9]
IK Gauthiod [3]
 
  SWE D3
IK Oddevold [5]
IFK Tidaholm [14]
 
  SWE D3
FC Arlanda [13]
IFK Stocksund [14]
 
  ICE CUP
IR Reykjavik [4]
IBV Vestmannaeyjar [4]
 
  ICE CUP
KFS Vestmannaeyjar
Vikingur Olafsvik [12]
 
  ICE CUP
Afturelding [9]
Vestri [6]
 
  ICE CUP
Stjarnan Gardabaer [9]
KA Akureyri [3]
 
  SWE D3
Kristianstads FF [10]
IFK Karlshamn [8]
 
  SWE D3
Kungsangens IF [10]
Kvarnsvedens IK [7]
 
  SWE D3
Varmbols FC [10]
Karlslunds IF HFK [12]
 
  USA WD1
Kansas City NWSL (W) [10]
Orlando Pride (w) [1]
 
  SWE D3
IFK Lidingo FK [3]
Enskede IK [6]