IRE D1
Bray Wanderers [6] 4
Shelbourne [1]
HT
1
2
FT 1 4
7-1
  ARG D2
Almagro [16] 2
San Telmo [10] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-11
  ARGW D1
El Porvenir (w)
Lanus (w) 1
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  IRE PR
Derry City [8] 2
Bohemians [5] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-6
  IRE PR
Dundalk [7]
Waterford United [10] 5
HT
1
1
FT 1 3
4-4
  IRE D1
Cork City [8] 4
Cabinteely FC [5] 3
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  IRE D1
Salthill Devon Galway [7] 2
Athlone Town [3] 3
HT
0
1
FT 2 1
9-7
  IRE D1
UC Dublin [2] 1
Cobh Ramblers [9]
HT
0
0
FT 1 2
5-3
  IRE D1
Wexford (Youth) [10]
Treaty United [4] 1
HT
1
2
FT 1 2
5-7
  EURO Cup
Italy [7]
Turkey [29] 2
HT
0
0
FT 3 0
8-2
  FIFA WCQL
Kuwait [148] 1 4
Jordan [95] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-7
  IRE PR
Shamrock Rovers [1] 3
Finn Harps [6] 3
HT
1
0
FT 1 1
9-4
  ARG D2
All Boys [5] 4
Barracas Central [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  SPA FDH
CD Burela FS Pescados Ruben Futsal [14]
CD El Ejido 2012 Futsal
HT
5
1
FT 8 2
  INT FRL
Brazil (w) [7] 1
Russia (w) [25] 1
HT
1
0
FT 3 0
16-2
  INT FRL
Tunisia [26] 3
Algeria [33] 1 6
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  VEN D1
Atletico Venezuela [6] 2
Mineros de Guayana [2]
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  LCE D4
Reynir Hellissandur 3
Hördur Isafjördur 1
HT
1
2
FT 2 4
2-7
  GFA PR
Gambia Ports Authority 3
Fortune FC 1 3
HT
0
0
FT 1 1
2-6
  URU D1
Torque [9] 4
Wanderers FC [3] 2
HT
2
0
FT 2 1
3-6
  USA NPSL
Charlotte Eagles 1
Charlotte Independence 2 3
HT
1
1
FT 3 4
6-4
  PCB
Santos Cape Town 3
Sport Boys 2
HT
0
1
FT 1 3
4-5
  ARG D2
Temperley [16]
Nueva Chicago [17]
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  BRA D2
Sampaio Correa [12] 1
Ponte Preta [13] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  USA NPSL
Toledo Villa FC 1
Fort Wayne FC 2
HT
0
1
FT 1 3
4-1
  VEN D1
Zamora Barinas [5] 1
Trujillanos [7] 3
HT
3
0
FT 6 0
9-1
  GFA PR
Wallidan 4
Gambia Armed Force 3
HT
2
2
FT 5 2
6-6
  USA NPSL
Kalamazoo 2
Dayton Dutch Lions 2
HT
1
0
FT 3 1
7-3
  PAR D2
3 De Febrero [4]
Sportivo San Lorenzo [8]
HT
0
1
FT 2 2
  USA NPSL
Tobacco Road 1
Lionsbridge FC 1
HT
0
1
FT 1 2
1-7
  USA WPSL
Charlotte Lady Eagles(w) 1
Independence Central (W) 1
HT
3
1
FT 4 1
4-1
  USA WPSL
Chattanooga Red Wolves (w) 1
Peachtree City (w)
HT
2
0
FT 2 0
2-4
  USA NPSL
West Mass Pioneers 1
AC Connecticut 3
HT
2
0
FT 3 0
10-2
  NZM SL
Christchurch United 2
Nelson Suburbs 1
HT
1
1
FT 3 1
9-3
  PCB
CDC Santa Rosa Pucallpa 1
Alianza Lima 1
HT
1
0
FT 2 2
4-6
90min[2-2],Pen[3-2],CDC Santa Rosa PucallpaWin
  USL D1
Tampa Bay Rowdies [1] 3
Loudoun United [30] 2
HT
1
1
FT 2 1
3-3
  USA WPSL
North Jersey Alliance (W) 2
NJ Wizards SC Cedar Stars(w)
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  USA IL
New Amsterdam 2
Maryland Bobcats FC 4
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  USA NPSL
Peachtree City 1
South Georgia Tormenta B 5
HT
1
0
FT 1 2
1-5
  USA WPSL
Colorado Rapids (w)
Utah Red Devils (w)
HT
3
1
FT 8 1
5-1
  USA WPSL
Colorado Pride (w) 1
Utah Arrows SC (w) 1
HT
0
1
FT 3 2
6-4
  BRA D2
Guarani SP [4] 1 6
Nautico (PE) [2] 1
HT
0
0
FT 1 3
3-8
  VEN D1
Gran Valencia FC [1] 2
Aragua FC [6] 1 3
HT
1
0
FT 2 2
2-3
  USA WPSL
San Antonio Athenians SC (w)
Side FC 92 (W)
HT
2
1
FT 2 1
11-1
  USA WPSL
Pensacola Academy (w)
Pensacola (w)
HT
0
3
FT 0 4
2-6
  New ZLR
Nomads United Reserves
Coastal Spirit Reserves 1
HT
2
1
FT 3 3
4-5
  A FFA Cup
Belmont Swansea United SC 1
Weston Workers FC [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  USA WPSL
Texas Lone Star Republic FC (W) 1
Bat Country (W) 2
HT
3
0
FT 5 0
11-1
  USA WPSL
MVLA Wolves (w)
Pleasanton Rage (w)
HT
1
1
FT 1 2
  AUS CTL U23
West Canberra Wanderers FC U23 1
Monaro Panthers U23 3
HT
0
1
FT 0 1
3-7
  Solo ISL
FC Isabel United 3
Honiara City FC 2
HT
2
1
FT 2 2
1-1
  USA NPSL
PDX FC
OVF Alliance 1
HT
1
1
FT 2 1
9-12
  FFSA SLR
West Torrens Birkalla B
Western Strikers Reserves
HT
1
0
FT 2 2
  USL D1
Las Vegas Lights [31] 2
San Antonio [11] 3
HT
0
1
FT 1 1
10-5
  CPL
Waterside Karori 1
Miramar Rangers 1 1
HT
1
1
FT 1 4
5-6
  AUS CTL U23
Belconnen United U23 2
Canberra Olympic U23 2
HT
2
1
FT 2 2
2-3
  USA WPSL
California storm (w)
FC Bay Area (W)
HT
0
0
FT 2 1
  NZM SL
Nomads 1
Coastal Spirit 1 2
HT
3
1
FT 4 1
7-4
  NZM SL
Cashmere Technical
Ferrymead Bays
HT
1
1
FT 1 1
17-1
  INT CF
AS Lossi 1 4
AS Magenta Noumea 2
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  CPL
Petone FC 2
Wairarapa United 3
HT
0
0
FT 0 1
11-2
  NOR NZL
Eastern Suburbs Auckland
Auckland United 3
HT
0
0
FT 2 0
2-5
  NOR NZL
Auckland City 1
Bay Olympic 1
HT
2
0
FT 7 0
6-2
  NOR NZL
Birkenhead United 3
Northern Rovers FC
HT
0
0
FT 1 1
5-9
  NOR NZL
North Shore United 1 1
Hamilton Wanderers 3
HT
0
0
FT 1 1
1-5
  NOR NZL
Manukau United
Melville United
HT
0
0
FT 0 1
  AGC R
Nerang Reserves 4
Broadbeach United Reserves 1
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  AUS CGP
West Canberra Wanderers [1] 2
Monaro Panthers [7] 1
HT
0
1
FT 1 3
6-5
  FFSA SLR
Adelaide Comets Reserve 1
Adelaide City Reserve 3
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  FFSA SLR
Cumberland United Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserve 3
HT
0
3
FT 2 3
5-3
  FFSA SLR
North Eastern MetroStars Reserve 1
Sturt Lions Reserves 1
HT
1
0
FT 2 1
7-1
  FFSA SLR
South Adelaide Reserves 1
Campbelltown City Reserve 1
HT
0
2
FT 1 3
4-6
  FFSA SLR
Adelaide Cobras Reserves 3
Modbury Jets Reserves 2
HT
1
0
FT 2 1
3-6
  FFSA SLR
Adelaide Victory Reserves 1
West Adelaide Reserve 3
HT
1
3
FT 2 4
4-6
  FFSA SLR
Eastern United Reserves 1 3
White City Woodville Reserve 1 2
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  FFSA SLR
Fulham United FC Reserves 2
Playford Reserves 4
HT
2
1
FT 5 2
2-4
  A FFA Cup
Coffs City United FC 2
Lake Macquarie [6]
HT
1
0
FT 2 2
2-11
90min[2-2],120min[3-3],Pen[5-4],Coffs City United FCWin
  CPL
Wellington Olympic 2
North Wellington AFC 4
HT
1
2
FT 2 3
3-4
  JPN JFL
Yokogawa Musashino [16]
Nara Club [15]
HT
0
0
FT 1 1
4-1
  AGC R
Mudgeeraba SC Reserves 1
Runaway Bay II Reserves
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  INT FRL
Japan U23
Jamaica [45]
HT
2
0
FT 4 0
  AGC R
Nerang B Reserves
Legends Reserves 1
HT
2
0
FT 5 0
3-4
  JPN WD1
Cerezo Osaka Sakai (w) [7]
Yokohama FC Seagulls (w) [4]
HT
1
1
FT 2 1
  AUS CGP
Belconnen United [4] 3
Canberra Olympic [6]
HT
0
0
FT 0 1
7-1
  JAP FutL
Shonan Bellmare Futsal
Nagano Futsal
HT
2
0
FT 3 1
  Aus GL
Nerang
Broadbeach United 1
HT
0
1
FT 2 1
5-5
  AUS WALR
Swan Utd Reserves 2
Stirling Macedonia Reserves 1
HT
0
2
FT 0 2
1-2
  AUS WALR
Western Knights Reserves 1
Quinns FC Reserves 3
HT
1
2
FT 2 3
4-11
  AUS WALR
Joondalup Utd Reserves 1
Forrestfield Utd Reserves 2
HT
1
0
FT 2 3
13-2
  WAUS U20
Perth Glory FC U20 [1]
Pires U20 [6]
HT
1
1
FT 1 2
  WAUS U20
ECU Joondalup U20 [9] 1
Gwelup Croatia U20 [4] 1
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  WAUS U20
Balcatta U20 [8] 2
FloreatAthena U20 [3] 3
HT
0
1
FT 0 5
1-9
  WAUS U20
Sorrento F.C. U20 [7] 2
Cockburn City U20 [12] 4
HT
0
1
FT 1 2
4-6
  WAUS U20
Rockingham City FC U20 [11] 1
Bayswater U20 [2] 1
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  WAUS U20
Inglewood United U20 [5] 2
Armadale SC U20 [10] 1
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  AUS CGP B
Canberra White Eagles 1
Brindabella Blues FC 1
HT
2
0
FT 4 2
3-5
  AB U20 L
Sydney Olympic U20
Sydney FC U20
HT
0
0
FT 0 0
  AUS SASL
Cumberland United FC [5] 3
Adelaide Blue Eagles [12] 2
HT
1
1
FT 2 1
5-1
  AUS SASL
Adelaide Panthers [4] 2
Campbelltown City SC [6] 3
HT
1
1
FT 2 2
2-3
  AUS SASL
Metrostars SC [10] 2
Sturt Lions [7] 1 1
HT
1
0
FT 3 0
6-1
  AUS SASL
Adelaide Comets FC [3] 3
Adelaide City FC [1] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-5
  FFSA PL
Eastern United [10] 1
White City Woodville [1] 1
HT
1
0
FT 2 2
1-4
  FFSA PL
Adelaide Cobras FC [12] 2
Modbury Jets [3]
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  FFSA PL
Adelaide Victory [5] 2
West Adelaide SC [8] 1
HT
1
0
FT 3 0
5-3
  FFSA WPL
Fulham United (w)
Adelaide University (w)
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  AUS NSW PL
Thornton Redbacks FC 1
Cooks Hill United 2
HT
0
0
FT 1 5
5-7
  FFSA SL2
Adelaide Vipers 3
Pontian Eagles 2
HT
3
2
FT 7 6
2-5
  AUS WQSL
Dare southwest Queensland (w) 2
Brisbane City (w)
HT
0
0
FT 1 1
0-8
  JPN D3
FC Gifu [2] 1
Miyazaki [3]
HT
2
1
FT 3 1
3-9
  JPN JFL
FC Kariya [17] 1
FC Tiamo Hirakata [6]
HT
0
2
FT 1 4
2-7
  Aus GL
Mudgeeraba
Runaway Bay II 3
HT
4
0
FT 7 0
2-4
  AUS NSW PL
Kahibah FC 2
Cessnock City Hornets 1
HT
0
0
FT 1 0
1-0
  AB U20 L
St George City FA U20 2
St.George Saints U20 3
HT
0
4
FT 3 5
9-5
  QLD D1
Magic United TFA 1
Coomera 1
HT
2
0
FT 5 1
5-3
  A FFA Cup
Broadmeadow Magic [2]
Port United
HT
3
0
FT 8 0
10-2
  KOR D2
FC Anyang [2] 1
Seoul E-Land FC [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  KCL 4
Chuncheon Citizen [15] 3
Goyang FC [13] 2
HT
1
0
FT 3 1
4-6
  WAUS D1
Balcatta FC [7] 1
Floreat Athena [1] 1
HT
0
3
FT 1 5
3-3
  WAUS D1
ECU Joondalup [3] 4
Willip [8] 4
HT
0
0
FT 1 1
11-7
  WAUS D1
Inglewood United [5] 1 3
Armadale SC [10] 3
HT
2
1
FT 2 1
6-6
  WAUS D1
Perth Glory (Youth) [6]
Perth SC [2] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  WAUS D1
Rocking ham City [12] 4
Bayswater City [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  WAUS D1
Sorrento F.C. [4] 2
Cockburn City [11] 2
HT
1
1
FT 2 1
11-10
  AUS WQSL
Peninsula Power NPL (w) 1
Logan Lightning (w) 2
HT
1
3
FT 1 6
2-11
  AUS WQSL
Capalaba (w)
Eastern Suburbs SC (w) 1
HT
1
0
FT 1 1
5-8
  AUS BPLR
Toowong Reserves
Acacia Ridge Reserves 3
HT
1
0
FT 6 1
8-10
  AUS WBPL
Robina City FC (w)
AC Carina (w) 1
HT
0
1
FT 1 2
4-5
  WAUS D2
Swan United 4
Stirling Macedonia 2
HT
1
1
FT 2 3
5-5
  WAUS D2
Mandurah City
UWA-Nedlands FC
HT
0
0
FT 1 0
  WAUS D2
Joondalup United 1
Forrestfield United
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  WAUS D2
Fremantle City 1
Subiaco AFC 3
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  WAUS D2
FC Ashfield 3
Olympic Kingsway SC 2
HT
0
1
FT 0 1
5-2
  WAUS D2
Western Knights 2
Quinns FC 1 4
HT
0
1
FT 1 1
9-2
  AB U20 L
NWS Spirit FC U20
Hakoah Sydney City East U20 3
HT
4
0
FT 5 0
11-5
  AB U20 L
Mt Druitt Town Rangers U20 2
Sutherland Sharks U20
HT
0
1
FT 2 1
8-1
  Aus GL
Burleigh Heads 2
Runaway Bay Green 2
HT
0
0
FT 3 0
7-3
  Aus GL
Palm Beach SC B 2
Musgrave Mustangs B 2
HT
1
1
FT 1 4
2-1
  Aus GL
Nerang B
Legends 1
HT
2
1
FT 10 2
6-3
  AB U20 L
Blacktown Spartans U20 1
Northern Tigers U20 1
HT
0
0
FT 0 1
4-10
  AB U20 L
Manly United U20 1
APIA Leichhardt Tigers U20 3
HT
2
0
FT 3 1
4-5
  FFSA SLR
Adelaide Hills Reserves
Para Hills Reserves 2
HT
0
4
FT 1 7
3-6
  JAP FutL
Fuchu Athletic FC Futsal
Bardral Urayasu Futsal
HT
1
0
FT 1 0
  AUS NSW
Sydney Olympic [5]
Sydney FC (Youth) [11] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  Greece U19
Panaitolikos U19 1
AEL Larisa U19 2
HT
0
1
FT 3 1
9-1
  QLD D1
Samford Ranges
Grange Thistle SC
HT
0
2
FT 1 3
4-3
  FFSA PL
Fulham United FC [11] 2
Playford City Patriots [4] 1
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  FFSA SLR
Croydon Kings Reserve 1
Adelaide Raiders SC Reserve
HT
0
2
FT 3 2
1-7
  KCL 4
Dangjin Citizen [3]
Yangpyeong [6]
HT
2
3
FT 3 3
  INT CF
Benesov [7]
SK Motorlet Praha [6]
HT
3
0
FT 5 2
5-6
  INT CF
Hranice KUNZ
Otrokovice [8] 1
HT
1
1
FT 1 2
3-8
  INT CF
Sparta Kutna Hora
Benatky Nad Jizerou
HT
2
1
FT 2 4
5-6
  Greece U19
OFI Crete U19 1
Apollon Smirnis U19 2
HT
1
1
FT 2 1
3-7
  FFSA WPL
Adelaide Comets (w)
Adelaide City (w)
HT
1
1
FT 1 4
4-1
  ANSW L
St George City FA 1
St George Saints 1 3
HT
2
0
FT 3 0
8-2
  Aus GL
Southport Warriors 2 3
Palm Beach 5
HT
0
1
FT 1 3
0-5
  QLD D1
SWQ Thunder 2
Souths United 3
HT
2
0
FT 3 0
2-8
  AUS BPL
Albany Creek [1]
Western Spirit [11] 2
HT
4
0
FT 13 0
  AUS SASL
Adelaide Olympic [8] 2
Adelaide United FC (Youth) [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  A FFA Cup
Lambton Jarvis [1] 5
Newcastle Olympic FC 4
HT
0
1
FT 0 1
7-7
  AUS WQSL
Gold Coast city (w)
Souths United SC (w)
HT
0
1
FT 1 1
6-2
  Greece U19
PAOK Saloniki U19 1
Asteras Tripolis U19
HT
2
0
FT 4 0
13-3
  QLD D1
Southside Eagles 3
Holland Park Hawks FC 3
HT
3
1
FT 3 1
6-11
  DEN WD2
Skovlunde IF (w) [4]
Solrod (w) [3]
HT
0
0
FT 1 1
  INT CF
FK Chomutov 2
Karlovy Vary Dvory [10]
HT
0
2
FT 0 6
3-4
  INT CF
Hlucin [7]
Novy Jicin
HT
4
0
FT 6 0
  Slo D3
Nitra B
TJ Spartak Myjava 2
HT
0
0
FT 0 4
5-8
  ITA YTHL
Ascoli U20 [16] 1
Atalanta U20 [5]
HT
0
2
FT 0 5
11-1
  ANSW L
Western Sydney Wanderers AM 3
Mounties Wanderers
HT
2
1
FT 3 2
4-5
  DEN D4
BSF 1 4
RB 1906 2
HT
0
0
FT 2 0
9-7
  POL RL
MKS Wladyslawowo 4
Cartusia 1 4
HT
3
1
FT 5 3
10-5
  ITA YL B
Lecce U20 2
US Cremonese U20 1
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  AUS D1
Central Coast Mariners [3] 2
FC Macarthur [6] 1 6
HT
0
0
FT 0 0
1-8
90min[0-0],120min[0-2],FC MacarthurW
  AUS NSW
Ted Reiter Mountain City Rovers [7] 1 4
Sutherland Sharks [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-7
  AUS BPL
Toowong [5]
Acacia Ridge [9] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  ANSW L
Blacktown Spartans 1
Northern Tigers 1
HT
0
0
FT 0 2
5-5
  ANSW L
Spirit FC 2
Hake Ya Dong in Sydney City 3
HT
0
1
FT 2 2
1-6
  ANSW L
Hills Brumbies
Bonnyrigg White Eagles 1
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  AUS QSL
Capalaba Bulldogs [11] 5
Eastern Suburbs Brisbane [9] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  FIN CU20
TPS Turku U20 3
Inter Turku U20 3
HT
1
2
FT 2 3
6-4
  KOR D2
Chungnam Asan [9] 2
Daejeon Citizen [3] 2
HT
2
0
FT 3 1
6-4
  AUS QSL
Redlands United FC [12] 3
Brisbane Olympic United FC [3] 1
HT
1
1
FT 1 3
3-2
  AUS QSL
Magpies Crusaders [13] 1
Gold Coast United [10] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-6
  FFSA PL
Adelaide Hills [7] 1 2
Para Hills Knlghts SC [9] 4
HT
0
1
FT 0 1
6-7
  POL ME
Nowy Hutnik Youth [16]
Gornik Zabrze (Youth) [5]
HT
0
0
FT 1 0
  DAN U17
AGF Viby U17 [13]
Randers FC U17 [8]
HT
0
1
FT 1 1
  DEN WD2
FC Damso (w) [5]
Osterbro IF (w) [3]
HT
0
2
FT 0 3
  DEN WD2
Naesby BK (w) [4]
Fredensborg (w) [5]
HT
1
1
FT 2 2
  DEN WD2
Varde (w) [2]
aalborg Freja (w) [4]
HT
1
0
FT 1 0
  DEN WD2
JAI Fodbold (w) [3]
Romalt Woman's [7] 1
HT
3
0
FT 4 0
  POL D2
Bytovia Bytow [19] 3
Pogon Siedlce [13] 1
HT
3
1
FT 4 3
1-8
  POL D2
Chojniczanka Chojnice [3]
Gornik Polkowice [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
6-5
  POL D2
Garbarnia Krakow [7] 2 4
Skra Czestochowa [6] 1
HT
2
3
FT 4 4
6-2
  POL D2
KP Calisia Kalisz [5] 1
Olimpia Elblag [16]
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  POL D2
Motor Lublin [10] 3
Olimpia Grudziadz [17] 1
HT
1
0
FT 5 2
4-3
  POL D2
Sokol Ostroda [12] 1
GKS Katowice [2] 3
HT
1
1
FT 3 2
5-5
  POL D2
Slask Wroclaw II [9] 2
Stargard Szczecinski [18] 1 2
HT
2
1
FT 5 1
7-7
  POL D2
Stal Rzeszow [8] 1
Lech II Poznan [14] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-2
  POL D2
Wigry Suwalki [4] 2
Znicz Pruszkow [15] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  KCL
Changwon City [8] 1
Paju Citizen FC [12] 1
HT
1
0
FT 1 1
2-6
  KCL
Mokpo City [4] 4
Yangju Citizen [13] 2
HT
2
0
FT 2 0
7-6
  KCL
Ulsan Citizens [5]
Gimpo FC [1]
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  KCL 4
Jinju Citizen [4]
FC Namdong [9]
HT
0
0
FT 2 2
  KCL 4
Geoje Citizen [11]
Jeonju Citizen FC [14]
HT
0
0
FT 2 1
  RUS D2
Sibir-M Novosibirsk [5]
Nosta Novotroitsk [10]
HT
0
0
FT 1 0
  RUS D2
Dinamo Barnaul [7]
FK Orenburg-2 [15]
HT
1
0
FT 2 0
  ITA YTHL
Cagliari U19 [10] 3
Empoli U20 [6]
HT
3
0
FT 5 1
3-4
  DAN U19
FC Kobenhavn U19 [4]
BrondbyU19 [7]
HT
2
0
FT 4 0
  DAN U19
Silkeborg U19 [12]
Nordsjaelland U19 [3] 1
HT
0
0
FT 0 4
1-4
  TUR U19
Altay Spor KulubuU19 1 4
Giresunspor U19 3
HT
2
0
FT 2 4
4-2
  HUN U19A
Debrecin VSC U19 [4] 1
Ferencvarosi U19 [1] 1
HT
0
2
FT 1 3
5-9
  EST D2
FC Maardu [1] 1
Tartu JK Maag Tammeka B [9] 2
HT
1
2
FT 2 2
6-1
  EST D3
Tallinna JK Legion B [9] 3
Laanemaa Haapsalu [5]
HT
0
4
FT 2 6
3-11
  EST D3
JK Tallinna Kalev II [10] 2
Tabasalu Charma [4] 1
HT
3
1
FT 5 2
6-13
  EST D3
Vandra JK Vaprus [7] 1 4
Viimsi MRJK [1] 4
HT
0
2
FT 2 6
3-4
  FIN CU20
KaaPo U20 1
PK-35 Vantaa U20 1
HT
3
0
FT 5 2
6-8
  FIN CU20
KaPa U20
Ilves U20
HT
0
1
FT 0 3
3-2
  Finland K
KoiPS 2
FC Finnkurd
HT
2
3
FT 2 4
7-4
  Pol D4
Legia Warszawa B 1
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1
HT
1
2
FT 2 3
4-6
  SUI D3
YF Juventus Zurich 2
Koniz
HT
1
1
FT 2 2
9-2
  DEN D4
Viby IF 2
Kjellerup 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  DEN D4
BK Fremad Valby 3
Greve Fodbold 1
HT
2
1
FT 2 3
4-7
  DEN D4
KFUM 1 3
IF Skjold Birkerod 2
HT
1
1
FT 2 1
3-9
  DEN D4
Tarnby FF
Otterup
HT
2
1
FT 5 1
7-2
  BCL
Nofel Sporting Club
Dhaka Wanderers 1
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  INT FRL
Korea U23 1
Ghana U23
HT
1
0
FT 3 1
  POL ME
Zha Buse U19 [13]
Jagiellonia Bialystok (Youth) [7]
HT
2
1
FT 5 2
  AUS SASL
Croydon Kings [11] 2
Adelaide Raiders SC [9] 5
HT
1
1
FT 1 3
6-5
  DEN D4
GVI 1
Frederikssund IK 2
HT
1
0
FT 2 2
11-5
  DAN U19
Odense BK U19 [5] 1
Midtjylland U19 [1]
HT
0
4
FT 0 6
  Ken D1
Silibwet Leons FC 3
Nairobi Stima 2
HT
1
0
FT 1 1
6-5
  AUS DPL
Mindil Aces
Casuarina FC 1
HT
1
1
FT 3 3
3-2
  ENG Conf
Torquay United [2]
Notts County [5] 1
HT
1
1
FT 2 2
3-7
90min[2-2],120min[4-2],Torquay UnitedWin
  SWE D2
Vasteras SK FK [7] 1 5
Osters IF [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  SWE D2
AFC Eskilstuna [10] 5
Falkenberg [14] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  SWE D1 SN
Assyriska [10] 2
Haninge [11] 1
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  SWE D1 SN
IFK Malmo FK [10] 1 4
Osterlen FF [14] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-5
  SWE D1 SN
FC Linkoping City [16] 1
Tvaakers IF [5] 1
HT
1
3
FT 2 4
7-3
  FIN D3 A
JS Hercules [2]
Jakobstads Bollklubb [6] 2
HT
0
0
FT 3 0
6-5
  FIN D3 A
MiPK Mikkeli [7]
Mypa [10] 2
HT
1
0
FT 5 1
5-5
  INT CF
FC Ufa [13]
Veles [8]
HT
0
0
FT 0 2
  INT CF
Asker [8] 1
Moss [2] 1
HT
0
0
FT 1 2
5-5
  SWE D3
Assyriska BK [8] 1 3
Dalstorps IF [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
7-3
  SWE D3
Froso IF [15]
Notvikens IK [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  DAN U19
Randers Freja U19 [9]
Lyngby Fodbold Club U19 [6]
HT
0
0
FT 3 0
  DAN U19
Aalborg BK U19 [8] 2
Vejle U19 [10] 1
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  Spain D4
Atletico Victoria
La Quadra
HT
1
0
FT 2 1
  DAN U17
Brondby IFU17 [2] 1
Odense BK U17 [5]
HT
3
1
FT 4 1
  DAN U17
Esbjerg FB U17 [7] 1
LYNGBY FODBOLD CLUB U17 [10]
HT
0
1
FT 0 1
  DAN U17
Midtjylland U17 [4]
Horsens U17 [14]
HT
3
0
FT 7 0
  FIN YKW
PK Keski Uusimaa (w)
VIFK Vaasa (w) 3
HT
2
0
FT 2 1
3-3
  FIN YKW
NJS (w)
FC Ilves II (w)
HT
1
0
FT 2 0
7-2
  FIN YKW
VJS Vantaa (w)
EBK (W)
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  DEN D4
Tarup Paarup IF 2
FC Djursland 3
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  DEN D4
Varde
Tjorring IF 1
HT
2
0
FT 2 0
4-9
  DEN D4
OKS 3
IF Lyseng
HT
1
2
FT 1 4
5-11
  DEN D4
Vejgaard B
Hedensted 1 1
HT
2
1
FT 7 1
3-0
  HK D2
Chelsea FC Soccer School (HK) [13] 1 2
Mutual Football Club [11] 2
HT
1
1
FT 2 2
4-5
  HK WPR
Kitchee (w) 1
Happy Valley (w) 2
HT
0
2
FT 0 2
3-4
  MD WC
ASDCT (W) 1
Chabab Atlas Khenifra (W)
HT
3
0
FT 3 1
4-4
  LIT U19
FM Zaibas U19 1
SRC-FK Vidzgiris U19
HT
1
4
FT 1 5
3-10
  MAC D1
Chao Pak Kei [1] 2
Sporting de Macau [7] 1
HT
6
0
FT 7 0
7-0
  POL ME
Cracovia Krakow (Youth) [10]
Slask Wroclaw U21 [4]
HT
1
0
FT 1 2
  CZE W1
Dukla Prague (w) [5] 1
Slovan Liberec (w) [7]
HT
2
1
FT 3 3
6-5
  Pol D4
Unia Swarzedz 4
Unia Janikowo 2 3
HT
0
0
FT 1 1
6-6
  Germany BL
Schweinfurt 05 FC 1
Havelse 5
HT
0
0
FT 0 1
5-9
  SAWL
Croesus (w)
Hallelujah Zebra Force (w)
HT
1
0
FT 4 0
3-1
  DAN U19
Sonderjyske U19 [14]
Esbjerg U19 [2]
HT
0
2
FT 0 3
  TUR U19
Ankaraspor U19 3
Balikesirspor U19 3
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  BLR D1
Smorgon FC [16] 1
Slutsksakhar Slutsk [12] 2
HT
0
1
FT 1 1
2-4
  Finland K
ToTe 2
Toolon Taisto 2
HT
1
0
FT 2 0
5-2
  GER Reg
Bayern Alzenau [21]
SV Elversberg [3] 1
HT
0
2
FT 0 3
3-6
  GER Reg
SC Freiburg (Youth) [1]
Rot-Weiss Koblenz [10]
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  GER Reg
FC Giessen [13] 2
Hessen Kassel [11] 3
HT
3
0
FT 3 1
1-6
  GER Reg
SG Sonnenhof Grossaspach [19] 1 2
Bahlinger [9] 1
HT
0
1
FT 1 3
1-6
  GER Reg
TSG Hoffenheim (Youth) [14]
Vfr Aalen [15]
HT
1
2
FT 2 4
  GER Reg
FK Pirmasens [17]
TSV Schott Mainz [20] 1
HT
2
0
FT 3 0
  NOR U19
Kolstad U19 1
Ranheim IL U19 2
HT
1
1
FT 1 2
1-5
  LIT D1
Kauno Zalgiris [3]
DFK Dainava Alytus [8] 3
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  KAZ PR
FC Zhetysu Taldykorgan [12] 2
FK Kaspyi Aktau [6] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  INT CF
Tromsdalen [4]
Alta [5]
HT
2
0
FT 2 1
  INT CF
Black Bulls
Textafrica 1
HT
1
0
FT 4 0
6-5
  INT CF
Vard Haugesund [2]
Sotra [13]
HT
1
0
FT 6 0
  INT CF
Eckernforder SV
ETSV Weiche Flensburg [1]
HT
0
2
FT 0 2
  SWE D3
Enskede IK [3] 1
IFK Osterakers Fk [13] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-0
  SWE D3
Karlbergs BK [6]
Kungsangens IF [9]
HT
0
1
FT 1 1
  SWE D3
Torslanda IK [4] 2
Angelholms FF [1] 1
HT
0
2
FT 0 4
4-4
  SWE D3
Stöde IF [2]
Umea FC Academy [13]
HT
3
0
FT 3 2
  SWE D3
Taftea IK [9] 1
Bodens BK [6] 2
HT
0
0
FT 0 2
4-12
  SWE D3
Rynninge IK [14]
Syrianska FC [1]
HT
1
1
FT 1 3
  SWE D3
Tyreso FF [15]
Mjolby AI FF [10]
HT
1
1
FT 1 1
  SWE D3
Grebbestads IF [14] 2
IK Oddevold [10] 4
HT
1
2
FT 1 2
5-11
  SWE D3
Kumla [7] 1
Ahlafors IF [1]
HT
0
1
FT 0 2
  DAN U19
Aarhus AGF U19 [11]
Horsens U19 [13]
HT
0
0
FT 1 1
  LIT D2
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija [10] 1
Banga Gargzdai B [4] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-1
  BLR D2
Lokomotiv Gomel [5] 1
Naftan Novopolock [9] 4
HT
0
0
FT 1 1
7-2
  Ken D1
Muranga Seal 4
Coast Stima 3
HT
1
1
FT 3 1
7-3
  FIN CU20
Atlantis U20 1 3
IF Gnistan U20 1
HT
2
0
FT 2 0
4-9
  Finland K
FC Espoo
CLE 2
HT
0
1
FT 0 1
6-5
  Pol D4
Baltyk Koszalin 1
Flota Swinoujscie 1
HT
1
2
FT 2 4
10-5
  DEN D4
Union 2
B1908 1
HT
0
0
FT 0 1
6-8
  DEN D4
Rishoj 2
Ledoje-Smorum Fodbold 2
HT
1
1
FT 3 2
1-6
  DEN D4
Koge Nord FC 1
Herlev IF
HT
0
1
FT 0 3
6-6
  DEN D4
Odder IGF 2
Silkeborg KFUM 2
HT
0
2
FT 1 3
11-3
  CAE CUP
Fovu de Baham 3
Lion Blesse 1
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  CAE LW
Vision Sports Bamenda (w) 2
AS Awa FF (w) 1
HT
1
1
FT 1 3
1-3
  GER Reg
VfB Stuttgart II [8]
Eintracht Stadtallendorf [22]
HT
4
1
FT 7 1
1-1
  GER Reg
SSV Ulm 1846 [4] 1
FC 08 Hombrug [7] 3
HT
0
2
FT 0 2
7-3
  TUR U19
Umraniyespor U19 1
Altinordu U19 1
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  POL RL
KTS Weszlo
Lochow 1
HT
1
0
FT 4 0
6-0
  Ken D1
Kisumu All Stars 2
Modern Coast 1
HT
1
0
FT 3 0
3-3
  Ken D1
Kenya Police FC 3
Shabana FC 2
HT
0
1
FT 1 1
10-3
  Bra CUU20
Vidal Pro FC U20 4
Rey Sol U20 4
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  FIN D3 A
RoPS 2 [3] 1
Narpes Kraft [8] 1
HT
1
0
FT 3 0
9-3
  UZB D1
FK Rubin (UZB) [10]
Lokomotiv BFK [6]
HT
0
0
FT 0 3
  Ken D1
Administration Police FC 1
Soy United 2
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  Finland K
EsPa 1
EBK 3
HT
1
1
FT 1 2
3-7
  MPRE L
Mafco 1
Blue Eagles 1 1
HT
0
1
FT 0 1
8-1
  ITA YL B
Parma U20 2
Napoli(U19) 4
HT
1
0
FT 1 1
6-7
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],Napoli(U19)W
  MPRE L
Kamuzu Barracks 1
Silver Strikers
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  MPRE L
TN Stars 3
Civo United 1
HT
2
0
FT 2 2
3-5
  DAN U17
AalborgU17 [11]
Sonderjyske U17 [6]
HT
1
0
FT 1 1
  Finland K
Tikka 2
NuPS 3
HT
2
2
FT 3 3
2-5
  EURO Cup
Wales [17] 1
Switzerland [13] 2
HT
0
0
FT 1 1
4-12
  NOR D1
Sandefjord [14] 1
Molde [4]
HT
1
1
FT 1 3
1-6
  NOR D1
Kristiansund BK [3] 2
Odd Grenland [10]
HT
0
0
FT 2 0
8-6
  SWE D2
Akropolis IF [16] 2
Vasalunds IF [12] 4
HT
1
0
FT 3 2
7-4
  SWE D2
Landskrona BoIS [3] 3
IK Brage [13] 4
HT
1
0
FT 2 1
4-2
  SWE D2
Orgryte [15] 2
Jonkopings Sodra IF [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  FIN D3 A
SC KuFu-98 [5]
Kiffen Helsinki [12] 1 3
HT
3
0
FT 7 0
13-3
  ICE D1
Vestri [8] 6
Afturelding [9] 2
HT
1
0
FT 2 1
8-4
  KAZ PR
FK Aktobe Lento [11] 3
FK Atyrau [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  INT CF
Fram Larvik [3] 2
Kvik Halden [7] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  INT CF
Malmo FF [1]
Kalmar [5]
HT
0
0
FT 0 1
  INT CF
Cruzeiro MG U20 2
Boston City FC Brasil U20 4
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  Slo D3
FK Druzstevnik Plavnica 3
Tatran Presov 2
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  SW D1
Alvsjo AIK FF (w) [4] 1
Brommapojkarna (w) [10] 1
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  ITA YTHL
Fiorentina U20 [12] 1
Sampdoria Youth [1]
HT
1
0
FT 1 1
7-6
  DAN U17
VejleU17 [12]
Silkeborg IF U17 [9]
HT
1
1
FT 2 1