ITA D2
Benevento [11] 1
Lecce [15] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-10
  SUI D1
Yverdon [9] 4
Aarau [3] 1
HT
0
0
FT 1 1
1-9
  SUI D1
Stade Ouchy [5] 1
Schaffhausen [8] 3
HT
1
0
FT 2 1
2-1
  IRE D1
Bray Wanderers [5] 1
Athlone Town [7] 4
HT
0
0
FT 0 1
10-5
  POL D1
Widzew lodz [2]
GKS Katowice [13] 1
HT
1
0
FT 3 1
6-4
  ARG D2
Temperley [13] 2
Atletico Mitre de Santiago del Estero [16] 2
HT
0
0
FT 2 0
2-4
  ARG D2
Almagro [10] 2
CA Brown Adrogue [2] 1
HT
3
0
FT 5 0
1-5
  BPL (W)
White Star Bruxelles (w) [9] 1
Oud Heverlee Leuven (w) [3] 1
HT
0
1
FT 0 6
3-6
  BPL (W)
Racing Genk (w) [6]
Charleroi (w) [7] 1 1
HT
2
1
FT 7 1
4-0
  WAL FAWC
Cambrian Clydach [5]
Afan Lido [11] 1 1
HT
3
0
FT 5 0
8-3
  WAL FAWC
Briton Ferry Athletic [3] 3
Trefelin [7] 1 2
HT
3
0
FT 3 1
2-5
  WAL FAWC
Taffs Well [10]
Port Talbot [16]
HT
4
0
FT 7 1
0-0
  BNY
Uniao Inhumas U20
Morrinhos U20
HT
0
2
FT 3 5
1-3
  ARG D3FA
Huracan Las Heras 1
Sol de Mayo 1
HT
1
1
FT 3 1
4-7
  ARG D3FA
Sansinena 2
Sportivo Penarol 1 3
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  ARG D3FA
Defensores Pronunciamiento 5
Chaco For Ever 2
HT
0
2
FT 0 2
3-5
  ARG D3FA
CA Juventud Unida San Luis 1
Olimpo Bahia Blanca 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  BEL D1
Club Brugge [3]
Oostende [8] 1 5
HT
1
0
FT 3 0
10-4
  ENG L2
Harrogate Town [1]
Newport County [15] 1
HT
2
2
FT 2 2
4-2
  ENG L2
Barrow [9] 1 3
Colchester United [18] 1 7
HT
1
2
FT 2 3
8-5
  IRE PR
Drogheda United [6] 2
Bohemians [5] 2
HT
3
0
FT 3 2
1-3
  IRE PR
Sligo Rovers [4] 4
St. Patricks Athletic [2] 2
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  IRE PR
Derry City [3] 1 1
Finn Harps [7] 1 3
HT
1
1
FT 2 2
8-3
  IRE D1
Salthill Devon Galway [2] 2
Treaty United [4] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  IRE D1
Wexford (Youth) [10] 4
Cobh Ramblers [9] 2
HT
1
1
FT 3 1
4-6
  IRE D1
Cork City [6] 3
Shelbourne [1]
HT
0
1
FT 0 2
5-7
  IRE D1
UC Dublin [3] 2
Cabinteely FC [8] 3
HT
2
1
FT 5 2
2-3
  NIR D1
Glentoran FC [7] 1
Ballymena United [12] 4
HT
2
1
FT 4 1
3-3
  Welsh PR
Caernarfon [8] 2
Newi Cefn Druids [12] 1 4
HT
0
0
FT 3 0
8-1
  ENG RL1
Barking and East Ham
Tilbury
HT
1
1
FT 2 1
8-3
  ENG RL1
Maldon Tiptree 3
Grays Athletic 2
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  ENG SD1
Bedford Town 2 6
Hertford Town 1 2
HT
1
2
FT 3 2
2-3
  ENG UD1
Frickley Athletic 1
Ossett United
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  WAL FAWC
Llangefni town [16] 1 3
Buckley Town [4] 2
HT
1
1
FT 2 3
4-12
  WAL FAWC
Colwyn Bay [6] 3
Prestatyn Town FC [8] 3
HT
1
1
FT 3 2
8-7
  IRE MCUP
St. Mochtas
Newbridge Town 2
HT
2
0
FT 4 0
5-2
  NIR WD1
Linfield (w)
Glentoran (w)
HT
0
4
FT 0 9
0-13
  FRA D1
Lorient [7] 2
Lille [10] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-5
  ENG LCH
Birmingham City [8] 2
Derby County [15] 3
HT
1
0
FT 2 0
2-2
  SPA D2
Sporting Gijon [1]
Leganes [21] 3
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  SPDRFEF
UCAM Murcia [15] 3
Real Madrid Castilla [7] 2
HT
1
0
FT 3 0
2-4
  SPDRFEF
C.D. San Fernando Isleno [20] 4
CD Linares Deportivo [17] 3
HT
1
2
FT 2 2
2-7
  IRE PR
Shamrock Rovers [1] 2
Waterford United [8] 3
HT
0
0
FT 2 0
5-0
  POR CN
Real Sport Clube Queluz 1 2
Barreirense 3
HT
0
0
FT 1 0
7-7
  ARG D2
Deportivo Maipu [12] 2
Estudiantes de Caseros [15] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  NIR CH
Annagh United [3] 2
Dergview FC [7] 1
HT
3
1
FT 3 1
6-2
  MAL D2
Senglea Athletic [7] 1
Tarxien Rainbows F.C [2] 1
HT
0
4
FT 1 6
3-5
  PAR D2
Tacuary [3]
resistencia SC [2]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  SLV Rl
CD Luis Angel Firpo Reserves 1
AD Isidro Metapan Reserves 2
HT
1
2
FT 2 3
5-2
  ARG D3FA
Defensores Belgrano (VR) 2
Central Norte Salta 1 1
HT
1
0
FT 2 0
4-6
  CHI T
La Pintana Unida 2
Municipal Santiago 2
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  VEN D2
Deportivo Petare FC
Atletico La Cruz
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  ARG D3FA
Desamparados 1 1
Estudiantes de San Luis 3
HT
0
2
FT 2 2
7-4
  ARG D3FA
Villa Mitre 2
Independiente Chivilcoy 3
HT
0
0
FT 0 1
10-2
  POR D2
Estrela da Amadora [13] 4
Rio Ave [1] 1 2
HT
1
2
FT 2 5
2-4
  ICE WPR
Valur (w) [1] 1
UMF Selfoss (w) [4]
HT
5
0
FT 5 0
7-7
  ARG D2
Agropecuario de Carlos Casares [8]
Alvarado Mar del Plata [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  ICE U19L
IR LettirU19 2
KR KV U19 1
HT
2
2
FT 3 4
6-9
  COL D2
Cortulua [7] 1
Tigres Zipaquira [12] 3
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  MAR D1
Olympique de Safi [12] 1
DHJ Difaa Hassani Jadidi [11] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  JAM D1
Harbour View FC [8]
Arnett Gardens [9]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  PER D2
Molinos El Pirata 1
FC Carlos Stein 1 4
HT
0
2
FT 0 2
10-4
  ICE U19L
Fjolnir/Vaengir II U19
Vestri HordurU19
HT
1
1
FT 4 2
0-0
  PAR D2
3 De Febrero [10]
General Diaz [17]
HT
2
1
FT 4 2
0-0
  BRA LP
Veraguas FC Reserves 3
San Francisco Reserves 4
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  BRA LP
CD Centenari 2
Tauro Reserves 4
HT
0
2
FT 2 3
5-4
  SLV D1
Alianza San Salvador [4] 2
Once Deportivo Ahuachapan [3] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
1-2
  BRA D2
Vitoria BA [16] 3
Remo Belem (PA) [12] 2
HT
1
0
FT 1 2
6-4
  ARG D3FA
Sarmiento Resistencia 3
Gimnasia C. Uruguay 5
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  ARG D2
Gimnasia Mendoza [6]
Chacarita juniors [14]
HT
1
1
FT 1 1
6-3
  VEN D1
Trujillanos [7] 1
Estudiantes Merida FC [2] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  MEX U20
Club Tijuana U20 [1] 1 3
Santos Laguna U20 [11] 2
HT
0
0
FT 2 2
5-3
  ARG D2
Estudiantes Rio Cuarto [11] 4
Atletico Atlanta [9] 1
HT
1
1
FT 1 2
2-3
  BRA LP
Mario Mendez FC 3
Universidad de Panama 5
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  PER D2
CD Coopsol 1
Sport Chavelines Juniors 1 3
HT
0
0
FT 0 0
2-4
  BRA LP
Costa Del Este Reserves 4
Champions FC Academy 5
HT
0
2
FT 1 3
3-1
  MLS
Atlanta United [8] 3
Orlando City [3] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-3
  PAR D1
FC Nacional Asuncion [8] 1
Sol de America [4] 1
HT
1
1
FT 1 1
6-8
  ARG D3FA
Sportivo Belgrano 2
Racing de Cordoba 3
HT
1
1
FT 1 1
7-4
  ARG D3FA
Union Sunchales 2
Crucero del Norte
HT
0
0
FT 1 0
8-3
  ARG D2
Deportivo Moron [6]
Atletico Rafaela [16]
Abd
  CAN CSL
Toronto Tigers FC [7]
St. Catharines Hrvat [5]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  MEX D1
Puebla [14] 1
Atletico San Luis [9] 3
HT
0
1
FT 2 2
6-8
  BRA LNA
Alianza FC (PAN) 1
Atletico Chiriqui 1 1
HT
1
0
FT 2 1
3-5
  BRA LP
CA Independiente de la Chorrera Reserves 2
Herrera FC Reserves 3
HT
2
0
FT 2 1
4-3
  ARG D2
Belgrano [4] 3
Almirante Brown [2] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  BRA D2
Vila Nova [17] 2
Nautico (PE) [7] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  VEN D1
Carabobo FC [3] 1 2
Gran Valencia FC [2] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-7
  ARG WRl
FADEP Mendoza (W) 1 2
Banfield Mendocina (w) 2
HT
0
2
FT 1 3
5-2
  USA WD1
Houston Dash (w) [8] 1
Chicago Red Stars (w) [5] 1
HT
1
0
FT 1 1
2-11
  COL D1
Jaguares de Cordoba [10] 3
Dep.Independiente Medellin [14] 5
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  HON LDA
Atletico Choloma 1 4
Parrillas One 1
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  Solo ISL
Kula FC 1
Henderson Eels FC 1
HT
0
1
FT 0 2
1-8
  USL D1
Austin Bold [17] 5
New Mexico United [20] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  TSA PC
South Hobart Reserves 2
Beach City 3
HT
1
1
FT 1 1
5-1
  MEX D1
FC Juarez [18] 4
CDSyC Cruz Azul [7] 4
HT
2
1
FT 2 1
2-3
  MGL PL
Ulaanbaatar City 1 2
Selenge Press 1
HT
1
2
FT 1 3
9-8
  AGC R
Musgrave B Reserves 2
Pacific Pines Reserves 2
HT
0
1
FT 1 7
1-4
  Australia T S L
Kingborough Lions (w)
Devonport City (w) 2
HT
2
2
FT 3 3
7-6
  MEX D1
Club Tijuana [16] 3
Santos Laguna [5] 3
HT
1
0
FT 2 1
4-14
  MLS
Vancouver Whitecaps [8] 2
Portland Timbers [7] 1
HT
0
0
FT 0 1
10-0
  TSA PC
Clarence Zebras Reserves
University of Tasmania SC
HT
2
2
FT 2 5
2-8
  AGC R
Palm Beach SC Reserves 1 1
Runaway Bay Reserves 1 1
HT
2
0
FT 4 0
13-1
  WAUS U20
Perth Glory FC U20 [1]
Bayswater U20 [2]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  Solo ISL
FC Isabel United 1 1
Solomon Warriors FC 2
HT
0
1
FT 1 2
2-2
  FFSA SLR
Adelaide Blue Eagles Reserve 1
Croydon Kings Reserve
HT
1
0
FT 5 1
6-2
  FFSA SLR
West Adelaide Reserve 1
Adelaide Hills Reserves 1
HT
3
0
FT 5 0
4-3
  FFSA SLR
Eastern United Reserves 2
West Torrens Birkalla B 2
HT
1
3
FT 1 4
1-10
  FFSA SLR
Western Strikers Reserves
Adelaide Victory Reserves 1
HT
3
1
FT 7 4
6-7
  FFSA SLR
Modbury Jets Reserves
Fulham United FC Reserves
HT
0
0
FT 0 0
4-7
  FFSA SLR
Para Hills Reserves 2
Playford Reserves 2
HT
0
0
FT 0 1
3-2
  FFSA SLR
White City Woodville Reserve 1
Adelaide Cobras Reserves
HT
1
0
FT 4 0
8-5
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [14] 3
Yeoju Sejong [12] 2
HT
1
2
FT 1 2
7-4
  TSA TPL
South Hobart [3] 3
Olympia Warriors [6]
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  TSA TPL
Hobart Zebras [7] 3
Riverside Olympic [8] 2
HT
1
3
FT 1 3
8-3
  TSA TPL
Glenorchy Knights FC [2] 2
Launceston City [5] 2
HT
0
0
FT 1 0
8-7
  TSA TPL
Kingborough Lions [4] 2
Devonport City [1] 3
HT
1
1
FT 2 1
2-5
  FFSA SLR
Adelaide City Reserve 2
South Adelaide Reserves
HT
0
2
FT 0 4
13-6
  TSA PC
Launceston United 2
Northern wandering
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  TSA PC
South East United FC
Olympia FC Warriors Reserves 1
HT
2
1
FT 2 2
5-3
  Australia T S L
Taroona (w)
South Hobart (w) 1
HT
0
1
FT 1 1
7-2
  ANQ U23
Peninsula Power U23 1
Gold Coast Knights U23 1 1
HT
1
0
FT 2 1
10-1
  KCL 4
Chungju Citizen [3]
Gangwon II [7] 1
HT
0
0
FT 1 1
3-6
  KCL 4
Pyeongchang FC [6] 3
Seoul United [11] 3
HT
3
4
FT 4 4
3-5
  JPN JFL
Matsue City FC [8]
Osaka FC [9] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-0
  AUS SASL
Adelaide United FC (Youth) [9] 1
Adelaide Comets FC [2] 1
HT
0
2
FT 1 2
6-7
  Aus GL
Palm Beach
Runaway Bay Green 3
HT
2
0
FT 2 0
4-4
  AUS WALR
Subiaco AFC Reserves 2
Fremantle City FC Reserves 2
HT
2
1
FT 3 3
2-2
  MGL PL
UB Mazaalainuud
Erchim 1
HT
1
3
FT 2 5
1-10
  Solo ISWL
Solright FC (w)
Haura FC (W)
HT
3
0
FT 5 1
9-0
  WAUS U20
Pires U20 [3]
FloreatAthena U20 [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  Solo ISL
Central Coast Football Club 2
Kossa FC 3
HT
2
0
FT 3 1
7-10
  AUS WQSL
Dare southwest Queensland (w) 1
Weston Pud(w) 1
HT
0
4
FT 0 6
3-3
  AUS SASL
Adelaide Blue Eagles [12] 1
Croydon Kings [8]
HT
0
2
FT 2 4
4-1
  AUS SASL
Sturt Lions [5] 2
Cumberland United FC [10]
HT
2
0
FT 4 0
6-6
  AUS SASL
Adelaide City FC [1] 3
Adelaide Panthers [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  FFSA PL
Eastern United [11]
West Bay [3] 2
HT
0
0
FT 1 2
1-9
  FFSA PL
Modbury Jets [2] 2
Fulham United FC [9]
HT
0
0
FT 0 2
7-2
  FFSA PL
Western Strikers SC [12] 1
Adelaide Victory [6]
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  FFSA PL
West Adelaide SC [8] 2
Adelaide Hills [7]
HT
1
1
FT 2 1
3-4
  FFSA PL
Para Hills Knlghts SC [5]
Playford City Patriots [4] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  FFSA PL
White City Woodville [1] 1
Adelaide Cobras FC [10] 5
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  ANQ U23
Brisbane City U23
Holland Park Hawks U23 1
HT
0
1
FT 2 1
8-4
  ANQ U23
Moreton Bay United U23 1
Capalaba Bulldogs U23 3
HT
2
1
FT 4 2
5-4
  ANQ U23
Mitchelton U23 2
Southside Eagles U23 3
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  KCL
Gyeongju KHNP [6]
Hwaseong FC [11]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  KCL
Busan Transportation Corporation [5] 3
Yangju Citizen [14]
HT
1
0
FT 2 1
8-1
  KCL 4
Yangpyeong [9]
Geoje Citizen [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  AUS BPLR
Acacia Ridge Reserves
Western Spirit Reserves
HT
1
2
FT 1 4
9-6
  AUS WQSL
The Gap NPL (w)
Brisbane Olympic (w) 1
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  AUS WBPL
Robina City FC (w)
Annerley FC (w)
HT
2
3
FT 2 6
5-8
  Aus GL
Musgrave Yellow 1
Broadbeach United 1
HT
1
2
FT 4 4
4-2
  AUS BPLR
Bayside United FC Reserve
University of Queensland FC Reserve
HT
1
0
FT 1 4
3-10
  AUS WALR
UWA-Nedlands FC Reserves
Mandurah City FC Reserves 2
HT
2
1
FT 4 2
7-6
  QLD D1
Magic United TFA 1 3
Caboolture FC 4
HT
2
1
FT 2 1
8-3
  FFSA SLR
Adelaide Raiders SC Reserve 1
Campbelltown City Reserve 2
HT
1
0
FT 3 0
10-1
  FFSA SLR
Adelaide Olympic Reserve 2
North Eastern MetroStars Reserve 1
HT
0
2
FT 0 5
7-3
  AUS WALR
Quinns FC Reserves
Western Knights Reserves
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  AUS WALR
Forrestfield Utd Reserves
Joondalup Utd Reserves
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  AUS WALR
Olympic Kingsway Reserves
Ashfield SC Reserves
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  AUS DPL
Casuarina FC
Darwin Hearts 1
HT
3
0
FT 7 0
5-1
  TSA PC
Glenorchy Knights Reserves
Metro Claremont SC 1 2
HT
1
0
FT 2 2
10-1
  TSA PC
Kingborough Lions Reserves
Taroona
HT
2
0
FT 2 0
2-8
  CHA D2
Qingdao Manatee [1] 2
Shanghai Jiading Huilong [1] 1 3
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  CHA D2
Dongguan Guanlian [2] 1
Xiamen Ludao [2] 1
HT
0
2
FT 0 2
0-4
  KOR D2
FC Anyang [2] 3
Gyeongnam FC [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  JPN D3
FC Gifu [5] 3
Gainare Tottori [15]
HT
0
0
FT 0 3
2-5
  WAUS D1
Sorrento F.C. [3] 1 4
Perth Glory (Youth) [4] 2
HT
1
1
FT 1 1
9-8
90min[1-1],120min[1-3],Perth Glory (Youth)W
  WAUS D1
Perth SC [1] 4
Floreat Athena [2] 3
HT
2
0
FT 4 0
6-4
  AUS QSL
Peninsula Power [1] 2
Gold Coast Knights [4] 4
HT
0
1
FT 2 3
5-6
  AUS BPLD1
Ripley Valley FC [5]
AC Carina [9]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  AUS BPLD1
Ipswich City [10]
Slack Creek [11]
HT
1
1
FT 3 1
8-4
  WAUS D2
Forrestfield United 2
Joondalup United 3
HT
1
1
FT 3 1
5-6
  WAUS D2
Subiaco AFC 1
Fremantle City
HT
0
1
FT 1 2
3-1
  WAUS D2
UWA-Nedlands FC 1
Mandurah City 3
HT
0
1
FT 5 1
4-4
  AUS WQSL
Capalaba (w)
Eastern Suburbs SC (w) 1
HT
2
1
FT 8 1
4-4
  WAUS D2
Olympic Kingsway SC 3
FC Ashfield 1
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  WAUS D2
Quinns FC 1
Western Knights 2
HT
0
1
FT 3 2
5-7
  ROM U19
CS U Craiova U19 1
UTA Arad U19 2
HT
2
0
FT 3 0
6-4
  ANQ U23
Souths United U23 3
Western Pride FC U23 2
HT
0
1
FT 1 1
9-4
  ISR U19
Hapoel Qiryat Ono U19 2
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 4
HT
0
0
FT 0 2
4-6
  ANQ U23
Eastern Suburbs U23(AUS) 1
Brisbane Strikers U23 2
HT
2
3
FT 3 6
7-7
  AUS BPLR
The Lakes Reserves 2
Centenary Stormers Reserves 1 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  KOR D1
Incheon United [6] 1
Jeju United [8] 2
HT
0
1
FT 1 2
3-6
  ISR U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 5
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 3
HT
4
0
FT 5 0
4-5
  ISR U19
Football Club Nave Yosef U19
Hapoel Haifa U19 2
HT
1
4
FT 2 6
3-4
  ANQ U23
Gold Coast United U23 2
Logan Lightning U23 1
HT
0
1
FT 0 1
6-5
  FFSA WPL
Adelaide City (w) 2
Metropolis United (w) 1
HT
1
0
FT 3 0
9-2
  FFSA WPL
West Adelaide (w)
Salisbury Inter (w)
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  SER U19
Partizan Belgrade U19 3
Vojvodina U19 1
HT
2
1
FT 4 3
7-6
  KCL 4
Jinju Citizen [5] 2
Pocheon FC [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
2-5
  AUS BPL
Bayside United FC [4]
University of Queensland [9] 1
HT
1
0
FT 2 0
9-0
  AUS BPL
Acacia Ridge [8]
Western Spirit [10]
HT
1
0
FT 4 1
3-2
  AUS QSL
Moreton Bay United [7] 1
Capalaba Bulldogs [11] 1 5
HT
1
0
FT 4 0
8-0
  INT CF
DAC Dunajska Streda U19
Slovan Bratislava U19 1
HT
1
1
FT 4 2
8-10
  CHN NGFM
hubei U20
shanghai U20
HT
1
1
FT 2 2
0-0
90min[2-2],Pen[5-3],hubei U20Win
  CHN NGFM
Liao Ning U20
Sichuan U20
HT
0
0
FT 0 0
0-0
90min[0-0],Pen[3-4],Sichuan U20W
  HUN U19A
Vasas U19 [1] 1
Ferencvarosi U19 [10] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-11
  ISR U19
Hapoel Ramat Gan U19 3
Sectzya Nes Ziona U19 1
HT
0
1
FT 1 2
8-9
  ISR U19
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 2
Maccabi Herzliya U19 5
HT
3
1
FT 4 2
6-3
  ISR U19
Bnei Sakhnin U19 1
Maccabi Netanya U19 2
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  AUS BPLD1
North Pine United [2]
Pine Hills [1]
HT
0
0
FT 0 1
3-9
  AUS BPLD1
Annerley FC [8] 1
Logan Metro [4] 1
HT
1
0
FT 1 3
0-16
  ROM D2
Dacia Unirea Braila [18] 3
Concordia Chiajna [3] 5
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  ROM D2
Dunarea Calarasi [16]
Unirea Constanta [20]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  ROM D2
ACS Viitorul Selimbar [13] 2
ASC Corona Brasov [14] 3
HT
1
0
FT 2 1
5-12
  ROM D2
Ripensia Timisoara [11] 3
Astra Giurgiu [7] 3
HT
1
1
FT 2 1
6-4
  Croatia U19 L
Zagreb locomotive U19 2
Inter Zapresic U19 1
HT
2
0
FT 5 2
7-1
  Zam WL
Green Buffaloes (w) 2
YASA (w)
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  R WSL
Piros Security (w) 3
Independenta Baia Mare (w) 4
HT
2
0
FT 4 0
5-0
  ROM U19
AFC Botosani U19 1
ACS Sepsi U19 2
HT
2
0
FT 4 1
14-4
  MGL PL
BCH Lions 3
Khangarid Klub 2
HT
1
1
FT 2 2
2-12
  Greece U19
Panathinaikos U19
Apollon Smirnis U19 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  SPA LU19
Barcelona U19
CF Damm U19 1
HT
2
2
FT 3 2
1-6
  R WSL
Uni Alexandria (w) 3
Heniu Prundu Bargaului (w) 1
HT
0
2
FT 0 4
1-3
  Aus GL
Nerang
Surfers Paradise 1
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  SA RL
Moroka Swallows Reserves 1 3
TS Galaxy Reserves
HT
2
1
FT 2 2
3-5
  QLD D1
Mitchelton FC 2
Southside Eagles 1 2
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  CZE CFL
FC Vratimov [9] 2
SC Znojmo [17] 1
HT
1
0
FT 2 2
9-5
  CZE CFL
Velke Mezirici [8] 2
Uhersky Brod [12] 2
HT
0
2
FT 0 2
6-3
  CZE CFL
Vysocina Jihlava B [16]
Dolni Benesov [10] 3
HT
1
0
FT 3 3
5-4
  CZE CFL
FK Banik Sokolov [16] 1
SK Rakovnik [15] 2
HT
4
1
FT 5 2
8-0
  CZE CFL
Jablonec B [1] 1
Mlada Boleslav B [10] 1 2
HT
0
1
FT 1 2
8-4
  CZE CFL
FK Prepere [8] 1
FK Zbuzany 1953 [9]
HT
3
0
FT 7 0
9-0
  CZE CFL
Benesov [14] 1
Admira Praha [7]
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  CZE CFL
SK Motorlet Praha [5] 3
Vysehrad [2] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-7
  ISR U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 2
Hapoel Ashkelon U19 2
HT
1
1
FT 2 1
6-4
  IDN ISL
Barito Putera [16] 3
Bali United [5] 1
HT
1
2
FT 1 2
5-3
  IDN ISL
Persiraja Aceh [15] 3
PSS Sleman [13] 1
HT
1
1
FT 3 2
3-2
  Europe BSWCP
Greece Beach Soccer 2
Lithuania Beach Soccer 1
HT
0
0
FT 5 4
5-5
  Europe BSWCP
Moldova Beach Soccer 1 2
Estonia Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 4
0-0
  CZE DFL
Tatran Rakovnik 1
Ceska Lipa 1
HT
0
4
FT 0 8
4-10
  CZE DFL
SK Kladno 1
FK Chomutov 2
HT
1
0
FT 3 0
5-7
  AUS WBPL
North Brisbane FC(w) 1
Taringa Rovers (w)
HT
1
2
FT 1 2
2-6
  CHA D1
Jiangxi Liansheng FC [5] 1
Meizhou Hakka [1] 2
HT
0
3
FT 0 4
1-8
  CZE CFL
FK Kraluv Dvur [4] 1
Povltava FA [10] 1
HT
1
1
FT 2 1
10-5
  AUS SASL
Adelaide Olympic [7] 1
Metrostars SC [3] 1
HT
1
1
FT 1 1
13-0
  INT CF
Kirivong Sok Sen Chey 1 1
Nagaworld FC 1 1
HT
1
0
FT 2 5
5-6
  ISR U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 1
FC Kfar Qasim U19 2
HT
0
0
FT 3 0
6-3
  CZE W1
Slovan Liberec (w) [6] 1
Pardubice (w) [8] 1
HT
0
1
FT 3 2
9-4
  CZE W1
Dukla Prague (w) [7]
Slavia Praha (w) [2]
HT
0
5
FT 0 9
0-0
  QLD D1
Brisbane City
Holland Park Hawks FC 1
HT
3
0
FT 3 1
6-1
  KAM SL
Boeung Ket Angkor
Visakha FC 1
HT
0
4
FT 1 5
5-8
  ROM D3
Arges Pitesti B 2
AFC Progresul Spartac Bucuresti 4
HT
0
0
FT 0 1
3-2
  KAM SL
National Police Commissary
Svay Rieng FC
HT
0
3
FT 0 5
0-0
  Greece U19
Panaitolikos U19 1
Asteras Tripolis U19 4
HT
1
1
FT 1 1
7-1
  AUS WQSL
Queensland Lions(w)
Sunshine Coast Wanderers (W) 2
HT
1
0
FT 3 1
7-0
  THA D2
Chaiyaphum United 1
Ubon Krua Napas FC 1 4
HT
2
5
FT 2 8
3-6
  MAS PL
Kelantan [7]
Darul Takzim II [4]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  QLD D1
North Star 1 1
Virginia United 1 2
HT
4
0
FT 4 0
3-7
  SER U19
FK Vozdovac U19 4
IMT Novi Beograd U19 1 2
HT
0
2
FT 2 3
5-0
  SER U19
TSC Backa Topola U19 4
FK Graficar Beograd U19 3
HT
1
0
FT 2 0
9-1
  SER U19
FK Brodarac U19 4
FK Macva Sabac U19 4
HT
0
0
FT 2 0
2-2
  JPN D1
Yokohama FC [19] 2
Urawa Red Diamonds [7] 2
HT
0
1
FT 0 2
3-15
  JPN D1
Cerezo Osaka [11] 1
Consadole Sapporo [12] 2
HT
0
0
FT 0 2
4-4
  JPN D1
Kashima Antlers [5] 1
Avispa Fukuoka [9] 2
HT
0
2
FT 0 3
5-4
  JPN D2
Mito Hollyhock [9] 1
Blaublitz Akita [13] 2
HT
0
2
FT 0 3
5-4
  JPN D2
Albirex Niigata [3] 2
Montedio Yamagata [8] 1
HT
1
1
FT 1 2
5-3
  JPN D2
Tokyo Verdy [11]
Matsumoto Yamaga FC [19] 1
HT
1
0
FT 2 0
9-7
  JPN D2
JEF United Ichihara Chiba [10] 1
Jubilo Iwata [1] 2
HT
1
0
FT 1 3
2-2
  KAZ PR
Kyzylzhar Petropavlovsk [4] 1
Kaisar Kyzylorda [13] 3
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  JPN D3
Kataller Toyama [3]
AC Nagano Parceiro [7] 1
HT
3
0
FT 3 0
5-2
  JPN JFL
Honda FC [2] 2
Suzuka unlimited [7] 3
HT
1
1
FT 1 2
4-7
  AUS BPL
The Lakes [3] 3
Centenary Stormers [7]
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  INT CF
Southern Samity
United SC Kolkata
HT
0
0
FT 0 1
5-9
  ITA YTHL
Torino U20 [17] 2
AC Milan U20 [12] 1 1
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  ITA YTHL
Genoa U20 [1] 2
Cagliari U19 [10] 4
HT
0
0
FT 0 1
1-1
  UKR U21
FC Mynai U21 [15]
Chernomorets Odessa U21 [9]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  UKR U21
FC Vorskla U21 [5]
Desna Chernihiv U21 [16]
HT
3
0
FT 5 1
0-0
  UKR U21
Kolos Kovalivka U21 [12]
FC Mariupol U21 [8]
HT
0
1
FT 1 3
0-0
  Spain D4
Villarreal C 4
CD Roda 4
HT
0
1
FT 2 3
6-3
  Spain D4
Santutxu FC
Uritarra
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SVK U19 A
Spartak Trnava U19 2
SCP RuzomberokU19 1
HT
1
1
FT 2 4
7-2
  SVK U19 A
FK Poprad U19 3
FC Kosice U19 1
HT
1
1
FT 1 1
9-7
  SVK U19 A
Dukla Banska Bystrica U19 1
MSK Zilina U19 1
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  CZE W1
FC Viktoria Plzen (w) [5]
Sparta Praha (w) [1]
HT
0
3
FT 0 4
0-0
  GER U17
Bochum U17 [9]
Wuppertaler SV Borussia U17 [17]
HT
3
0
FT 6 0
0-0
  GER U19
Fortuna Koln U19 [16] 2
Bayer Leverkusen U19 [8] 2
HT
0
2
FT 0 2
3-4
  GER U19
Paderborn U19 [17] 3
Wuppertaler SV Borussia U19 [13] 1
HT
0
0
FT 1 1
9-5
  GER U19
Hamburger SV U19 [16]
Eimsbutteler TV U19 [9] 1
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  GER U19
MSV Duisburg U19 [7] 1
Alemannia Aachen U19 [1] 2
HT
2
0
FT 5 0
11-0
  GER U17
Arminia Bielefeld U17 [12]
Dortmund U17 [2]
HT
2
1
FT 2 2
0-0
  GER U19
FSV Mainz 05 U19 [6] 2
Ingolstadt U19 [9] 2
HT
2
1
FT 4 3
3-3
  GER U17
SC Freiburg U17 [4]
FSV Mainz 05 U17 [1]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  GER U17
TSV 1860 Munchen U17 [8]
Hoffenheim U17 [5]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  GER U17
FC IngolstadtU17 [17]
FSV Frankfurt U17 [7]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  GER U19
Kassel U19 [13] 2
Stuttgarter Kickers Sv U19 [21] 1
HT
0
0
FT 0 1
0-9
  ROM U19
Universitaea Cluj U19 2
CFR Cluj U19 1
HT
2
0
FT 3 0
6-4
  GER U17
FC Hennef 05 U17 [11]
FC Schalke 04 U17 [6]
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  AUS WQSL
Peninsula Power NPL (w)
Brisbane City (w)
HT
0
3
FT 0 3
8-7
  GER U19
St. Pauli U19 [15] 3
Chemnitzer U19 [14]
HT
1
0
FT 3 0
8-1
  Lit II Lyga
BFA Vilnius II 1
Ekranas Panevezys 1
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  ITA YL B
Benevento (Youth)
Cesena U20
HT
2
0
FT 3 2
0-0
  AUS WBPL
AC Carina (w)
Kangaroo P Rovers (w) 1
HT
1
0
FT 1 0
0-1
  ITA YL B
Frosinone U20
Reggina U19 3
HT
2
0
FT 6 2
5-6
  GER U19
RW Oberhausen U19 [15] 2
Borussia Dortmund U19 [2] 2
HT
0
1
FT 0 3
4-5
  DEN WD2
Allerod (w)
Osterbro IF (w) 1
HT
0
3
FT 0 6
1-6
  NGA NL
Niger Tornadoes FC
Gombe United 2
HT
0
0
FT 0 0
1-0
  SPA WD2
Cordoba (w) 4
CD Juan Grande (w) 3
HT
0
2
FT 2 3
7-1
  GER U19
Eintracht Frankfurt U19 [5] 1
FC Heidenheim U19 [15] 3
HT
0
1
FT 1 1
10-3
  CZE U19
Hradec Kralove U19 [1] 2
Marila Pribram U19 [15]
HT
1
0
FT 1 3
5-2
  CZE U19
Dynamo Ceske Budejovice U19 [11] 1 3
Brno U19 [8] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  CZE U19
Sigma Olomouc U19 [3]
Viktoria Plzen U19 [2]
HT
1
2
FT 2 5
0-0
  QLD D1
Souths United 1
Western Pride
HT
3
2
FT 3 4
6-6
  BLR RL
Energetik-BGU Minsk Reserves 2
Dinamo Minsk Reserves 2
HT
0
0
FT 1 0
6-5
  JPN D1
Oita Trinita [20] 3
Shonan Bellmare [15] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  JPN D2
Kyoto Sanga [2]
FC Ryukyu [4] 1
HT
1
1
FT 2 1
12-2
  SIN D1
Hougang United FC [3] 1
Tampines Rovers FC [4] 2
HT
4
2
FT 7 3
2-6
  SIN D1
Albirex Niigata FC [1] 2
Geylang United FC [6] 4
HT
1
0
FT 5 0
4-5
  KOR D2
Bucheon FC 1995 [9] 1 2
Seoul E-Land FC [10] 1 4
HT
0
2
FT 0 3
10-2
  AUS QSL
Eastern Suburbs Brisbane [8] 1
Brisbane Strikers [13] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-0
  AUS QSL
Redlands United FC [12] 2
Magpies Crusaders [14] 2
HT
0
1
FT 1 1
3-3
  INT CF
Kitchee [1]
LeeMan [4]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  DAN U17
Horsens U17 [13]
FC Kobenhavn U17 [9]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  SLO U19
Domzale U19 1
Brinje Grosuplje U19 3
HT
1
0
FT 3 0
5-3
  Europe BSWCP
Czech Republic Beach Soccer
Sweden Beach Soccer 1
HT
0
0
FT 3 3
2-1
36min[3-3],OT[0-0],Pen[5-3],Czech Republic Beach SoccerWin
  Europe BSWCP
Turkey Beach Soccer
Kazakh beach foot
HT
0
0
FT 9 2
0-0
  AUS WBPL
Toowong (w)
Southside Eagles (w)
HT
2
0
FT 3 0
9-6
  JPN D1
Hiroshima Sanfrecce [10]
Yokohama Marinos [2]
HT
1
2
FT 1 3
2-8
  JPN D1
Sagan Tosu [6]
Shimizu S-Pulse [16] 1
HT
0
0
FT 2 1
1-2
  POR D2
SL Benfica B [2] 3
SC Covilha [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-7
  POR D2
Feirense [4] 1 2
Academica Coimbra [17] 7
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  Por U23
Famalicao U23 [23] 1
Leixoes U23 [23] 2
HT
1
1
FT 1 1
4-9
  KOR D1
Suwon Samsung Bluewings [7] 2
Gwangju Football Club [9] 2
HT
1
0
FT 2 2
3-2
  FIN D3 A
RoPS 2 [9]
Jakobstads Bollklubb [6] 1
HT
0
0
FT 3 1
8-0
  FIN D3 A
Vantaa [10] 2
FC Ilves-Kissat [8]
HT
1
0
FT 3 1
6-3
  JPN D2
V-Varen Nagasaki [7]
SC Sagamihara [22] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  JPN D2
Giravanz Kitakyushu [20]
Zweigen Kanazawa FC [17]
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  JPN D2
Fagiano Okayama [12] 1
Tochigi SC [14]
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  JPN D2
Renofa Yamaguchi [15]
Machida Zelvia [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  DEN WD
Naesby BK (w) [5] 1
Sundby BK (w) [4]
HT
0
2
FT 0 5
4-4
  POR CN
Santa Marta Penaguiao 1
Camacha
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  EST D1
Trans Narva [7] 2
Viljandi Tulevik [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  JPN D3
Kagoshima United [8] 1
Grulla Morioka [4]
HT
0
1
FT 1 2
13-1
  SWE D3
Ytterhogdal IK [4]