GER D2
Hamburger SV [10]
SV Sandhausen [14] 1 4
HT
0
0
FT 2 1
15-3
  SUI Sl
Young Boys [7] 2
FC Zurich [1] 1
HT
1
0
FT 4 0
7-7
  ITA C1
Giana [7] 1 3
Lecco [8]
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  ITA C1
Foggia [3] 1
Turris Neapolis [16] 3
HT
0
1
FT 0 2
6-6
  IRE PR
Longford Town [10] 2 2
Dundalk [9] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
0-14
  POL D1
Miedz Legnica [3] 1
LKS Lodz [5] 2
HT
0
0
FT 0 2
5-2
  POR CN
Abrantes e Benfica
FC Caldas
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  URU D1
CA River Plate [2] 2
CS Cerrito [7] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  BRA PA
Independiente FSJ
CE Uniao PR 1
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  BNY
Anapolina U20 1 3
Goiania (Youth) 3
HT
1
1
FT 1 2
4-6
  Brazil L
Nacional PR 2
Vere FC 1
HT
1
0
FT 2 0
2-7
  Brazil L
Araucaria ECR 5
Andraus Brasil 4
HT
0
1
FT 0 2
4-2
  BNY
Trindade AC Youth 2 5
Itumbiara U20 1 3
HT
1
2
FT 3 2
7-1
  BNY
Aparecida EC U20 2
Aseev U20
HT
2
1
FT 3 3
3-3
  ITA D1
Atalanta [9] 5
Fiorentina [10] 4
HT
0
1
FT 1 2
10-3
  BEL D2
Excelsior Virton [7] 4
KVSK Lommel [6] 4
HT
0
0
FT 2 1
3-3
  PAR D2
Rubio nu [11]
Deportivo Capiata [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  SMA CUP
Folgore/Falciano 4
SP La Fiorita 3
HT
1
1
FT 2 3
2-2
  ENG-S CE
Biggleswade Town [12]
Leiston FC [6]
Postp.
  SPA D1
Athletic Bilbao [9] 1
Mallorca [6] 2
HT
0
0
FT 2 0
7-2
  FRA D1
Monaco [14] 4
Marseille [6] 1
HT
0
1
FT 0 2
3-2
  SPA D2
Mirandes [5] 1 4
AD Alcorcon [22] 3
HT
1
1
FT 1 3
6-2
  HOL D1
AZ Alkmaar [11] 2
PSV Eindhoven [1] 2
HT
0
1
FT 0 3
6-2
  BRA D1
America MG [17] 1
Atletico Paranaense [9] 1
HT
0
0
FT 2 0
9-5
  SPDRFEF
Albacete [11] 1 4
Andorra CF [4] 4
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  SPDRFEF
Zamora CF [15] 4
UD Logrones [7] 2
HT
0
2
FT 1 4
9-0
  COL D1
Patriotas FC [18] 3
Envigado FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-9
  BOS PL
Sloboda [2] 1 4
Borac Banja Luka [8] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-9
  CAN CSL
Academia Europea de Futbol [6]
Atletico Sporting Toronto [4]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  MAL D1
Gzira United [9] 1
Sliema Wanderers FC [8] 4
HT
1
0
FT 1 1
6-4
  BOL D1
Royal Pari FC [4]
San Jose [16] 1
HT
2
1
FT 6 1
9-1
  MAL D2
Zebbug Rangers [6]
Pieta Hotspurs [10]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  MAL D2
Swieqi United [8] 5
Fgura United [7] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  Bra SD
Caldense MG 4
Aparecidense GO 3
HT
1
0
FT 1 0
5-9
  Bra SD
Esportivo RS 1
Santo Andre 1
HT
0
1
FT 0 1
7-7
  CHI T
Escuela Macul 1 1
CD Trasandino de Los Andes
HT
0
1
FT 0 6
1-6
  ARG TB
CEC Mendoza 5
Universidad Nacional de Cuyo 4
HT
0
2
FT 3 3
9-7
  BRB MG
Villa Nova-MG 4
Tupynambas 3
HT
1
0
FT 2 1
3-5
  Bra SD
Uniao Rondonopolis MT 2
Boa 3
HT
1
0
FT 2 0
7-1
  POR D1
Sporting CP [2] 6
FC Porto [3] 1 6
HT
1
0
FT 1 1
5-4
  BRA D2
Sampaio Correa [8] 2
Operario Ferroviario PR [10] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  BRA D2
Botafogo RJ [4] 1
Londrina PR [18] 1 1
HT
3
0
FT 4 0
7-1
  JAM D1
Vere United [5]
Cavalier FC [4]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  VEN D2
Deportivo Zulia 3
Urena SC 4
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  ARG Rl
CA Juventud Alianza 2
CS 9 de Julio San Juan 3
HT
1
2
FT 1 2
3-0
  VEN D2
Libertador FC 1 1
AC Minerven FC Bolivar 1 6
HT
2
0
FT 3 0
1-4
  ARG TB
CA Colon Junior 2
Atletico Marquesado 2 5
HT
0
2
FT 2 2
2-3
  MLS
Colorado Rapids [2] 3
LA Galaxy [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  BRA D1
Juventude [13] 3
Cuiaba [10] 1 6
HT
0
1
FT 1 2
5-0
  ICE PR
Breidablik [1] 2
Valur Reykjavik [3] 4
HT
0
0
FT 3 0
4-2
  VEN D1
Aragua FC [5] 1 2
Deportivo La Guaira [1] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-6
  COL D2
Valledupar FC [14] 1 2
Orsomarso [13] 2
HT
0
0
FT 1 2
4-7
  USA IL
Detroit City 4
New Amsterdam 1
HT
1
1
FT 2 1
5-2
  CRC D2
AD Carmelita 2
Marineros de Puntarenas 3
HT
2
2
FT 4 3
5-5
  Can PL
Forge FC [3] 1
York 9 FC [5] 3
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  DOM D1
Moca FC 2
Cibao FC 6
HT
0
1
FT 0 2
3-3
  BRA D3
Gremio Novorizontin [2] 3
Ypiranga(RS) [1] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-7
  BRA D3
Santa Cruz PE [10] 3
Altos/PI [7] 2
HT
0
0
FT 0 1
10-4
  PER D1
Alianza Universidad [10] 3
Deportivo Municipal [12] 2
HT
0
1
FT 0 3
4-2
  MAR D1
Hassania Agadir [6]
RCOZ Oued Zem [13] 1 1
HT
1
0
FT 1 0
3-2
  COL D1
Deportiva Once Caldas [19]
Aguilas Doradas [15] 3
HT
1
2
FT 2 3
12-2
  CAN CSL
Brantford Galaxy SC [3]
SC Scarborough Ontario [1]
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  CRC D1
Sporting San Jose [1] 2
Perez Zeledon [12] 1 4
HT
1
0
FT 1 1
4-2
  SLV D1
Jocoro FC [10]
CD Chalatenango [9] 1
HT
0
0
FT 3 1
5-4
  GUA LNW
Chimaltecas CSDFF (w)
Marquense (w) 1
HT
0
2
FT 0 3
2-5
  NIC D2
Aguilas de Leon 4
Chichigalpa FC 2
HT
0
1
FT 1 1
10-1
  NIC D2
CD Junior Managua 5
Real Granada FC 2
HT
2
0
FT 3 1
3-6
  NIC D2
Organica Masachapa FC 3
Deportivo Masaya 3
HT
2
1
FT 2 2
5-5
  BRA LNA
CD Arabe Unido 1
Herrera FC 3
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  HON LDA
Genesis Huracan 1
Broncos del Sur FC 3
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  MLS
Seattle Sounders [1] 2
Minnesota United FC [5] 4
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  URU D1
Cerro Largo [10] 1 4
Nacional Montevideo [9] 1 2
HT
1
1
FT 1 1
2-10
  BRA D1
Bragantino [4] 4
Chapecoense SC [20] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  PAR D1
Sportivo Luqueno [5] 3
River Plate (PAR) [4] 2
HT
0
2
FT 0 2
1-0
  MEX D1
Atlas [8]
Monterrey [6] 2
HT
0
1
FT 2 1
3-2
  BRA LP
SD Atletico Nacional 4
CD Universitario Reserves 6
HT
3
2
FT 3 2
8-6
  DOM D1
UniversidadO M 3
Atletico Vega Real 2
HT
2
2
FT 2 3
5-5
  BRA LP
San Martin FC 1
CD Arabe Unido Reserves 1
HT
3
1
FT 3 2
4-7
  BRA D3
Criciuma [4] 2
Botafogo SP [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  VEN D1
Portuguesa FC [3] 6
Zamora Barinas [6] 3
HT
0
1
FT 0 1
9-3
  MLS
New England Revolution [1] 4
New York City Football Club [4] 1 4
HT
1
1
FT 2 1
1-4
  MLS
New York Red Bulls [12] 2
DC United [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
2-7
  CAN CSL
FC Vorkuta [2]
Serbian White Eagles [8]
HT
0
0
FT 6 0
0-0
  HON D1
Lobos UPNFM [6] 3
CD Olimpia [1] 1 5
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  USL D1
Charlotte Independence [12] 4
Hartford Athletic [21] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  USL D1
Pittsburgh Riverhounds [3] 1
Loudoun United [31]
HT
1
0
FT 5 0
8-1
  USL D1
Indy Eleven [23] 3
Sporting Kansas City(R) [27] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  USA WD1
Orlando Pride (w) [4]
Racing Louisville (W) [9]
HT
2
0
FT 3 1
2-5
  USA NPSL
North Carolina 4
New England Revolution B 2
HT
2
1
FT 4 1
1-7
  PER D2
Santos Ica 2
Deportivo Union Comercio
HT
0
0
FT 0 1
1-5
  BRA LNA
Veraguas FC 4
Plaza Amador 2
HT
0
1
FT 1 1
4-4
  BRA LNA
Sporting San Miguelito 2
CD Universitario 4
HT
0
0
FT 1 0
1-5
  USA IL
Stumptown Athletic FC 1 3
Maryland Bobcats FC 1 5
HT
0
1
FT 0 1
5-1
  COL D1
Deportivo Cali [13] 3
America de Cali [9] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  USA NPSL
Greenville Triumph 1
Chattanooga Red Wolves 1
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  USL D1
Tampa Bay Rowdies [1]
New York Red Bulls B [30] 2
HT
3
0
FT 6 0
6-5
  MLS
FC Cincinnati [13] 4
Toronto FC [14] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  MLS
Club Internacional de Futbol Miami [10]
Columbus Crew [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-7
  MLS
Montreal Impact [6] 1
Nashville [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  BRA D1
Santos [14] 1
Bahia [16] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  BRA D2
CRB AL [2] 2
Goias [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
8-1
  HON D1
Real Espana [5] 2
CD Motagua [2] 2
HT
0
0
FT 2 1
4-7
  MEX D1
Tigres UANL [4] 3
Club Leon [2] 3
HT
1
2
FT 2 2
9-2
  USL D1
Tulsa Roughneck [8] 2
Birmingham Legion [6] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-9
  USL D1
Memphis 901 [24] 2
Miami FC [7] 3
HT
0
1
FT 0 2
15-3
  USA NPSL
Tormenta FC 2
North Texas SC 1
HT
2
0
FT 2 0
5-12
  USA NPSL
Forward Madison FC 2
Richmond Kickers 3
HT
0
0
FT 1 0
3-11
  BRA LNA
San Francisco FC 3
Tauro FC 1
HT
0
1
FT 1 3
5-1
  USA NPSL
Omaha 2
Toronto FC II 3
HT
1
0
FT 2 1
3-1
  BRA D3
EC Jacuipense [9] 2
Volta Redonda [4] 3
HT
0
0
FT 1 0
1-7
  PAR D1
Guarani CA [1] 1
Guairena [8] 4
HT
2
0
FT 3 0
2-2
  MLS
FC Dallas [11] 2
San Jose Earthquakes [10] 2
HT
0
1
FT 1 1
8-5
  MLS
FC Kansas City [3]
Chicago Fire [11] 3
HT
2
0
FT 2 0
7-2
  MLS
Houston Dynamo [13] 2
Austin FC [12] 3
HT
2
0
FT 3 0
3-10
  SLV D1
Municipal Limeno [12] 2
Aguila [3] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  CRC D1
Guadalupe FC [6] 2
Alajuelense [5] 3
HT
0
2
FT 2 4
12-3
  HON D1
CD Victoria [10] 1
Marathon [4] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC [9] 1 2
Rio Grande Valley [16] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  USL D1
Real Monarchs [29] 4
San Antonio [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-11
  NIC D1
Real Madriz FC [6] 3
Jalapa [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  Solo ISL
Honiara City FC 1
Laugu United 3
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  JWL
INAC (w) [5]
Omiya Ardija (W) [10]
HT
4
0
FT 5 0
0-0
  GUA D2
Sacachispas GT 1
Deportivo Mictlan 1
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  COL D1
Independiente Santa Fe [18]
Alianza Petrolera [6] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  USL D1
El Paso Locomotive FC [5] 2
Sacramento Republic FC [22] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  PER D2
Atletico Grau 2
Deportivo Llacuabamba 1
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  CRC D1
Cartagines Deportiva SA [7] 2 2
Santos De Guapiles [3] 5
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  USL D1
Orange County Blues FC [14] 1
Las Vegas Lights [28] 1 6
HT
1
0
FT 3 0
5-2
  USL D1
Oakland Roots [26] 3
San Diego loyalty [10] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  USA IL
LA Force
Chattanooga 4
HT
1
1
FT 3 1
7-5
  GUA D2
CD Zacapa
Club Aurora
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  USA NPSL
FC Tucson 1
Fort Lauderdale Strikers 2
HT
1
0
FT 3 0
5-5
  MEX D1
Club America [1] 1
Mazatlan FC [12] 3
HT
1
0
FT 2 0
7-0
  USL D1
Los Angeles Galaxy II [25] 3
Phoenix Rising FC [2] 1 4
HT
2
3
FT 3 4
6-7
  Solo ISL
Waneagu United 1
Marist FC 2
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  ANQ U23
Ipswich knights U23 1
Rochedale Rovers U23 1 1
HT
0
2
FT 2 4
3-3
  Solo ISWL
Frigates Utd (W)
Haarosia FC (W)
HT
2
0
FT 3 0
4-3
  ANQ U23
SWQ Thunder U23 2
Sunshine Coast U23 2
HT
1
1
FT 1 2
7-3
  JPN JFL
Verspah Oita [6] 1
Run Mel Aomori [5]
HT
0
0
FT 1 0
12-5
  JAP RL
Kyushu Mitsubishi 1 3
Kaiho Bank 1
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  ANQ U23
Sunshine Coast Wanderers U23 2
Lions FC U23 1
HT
2
2
FT 2 3
3-8
  JWL
NTV Beleza (w) [6]
Urawa Red Diamonds (w) [1]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  FFSA WPL
West Adelaide Reserve (w)
Salisbury Inter Reserves (w)
HT
1
1
FT 5 3
10-1
  KCL 4
Jeonju Citizen FC [16] 1
Goyang FC [15] 1
HT
1
0
FT 3 2
5-4
  WA WU23
Perth SC U23 (W)
Fremantle City FC U23 (W)
HT
0
1
FT 1 3
0-4
  AUS BPLR
St George Willawong Reserves 2
Toowong Reserves 3
HT
1
2
FT 2 2
3-5
  MON FL
Tuuliin Tom Tulnuud
Selenge FC
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  Solo ISWL
Koloale FC (W) 1
Naha FC (w)
HT
1
0
FT 1 1
4-0
  Solo ISL
Southern United 1
Real Kakamora 4
HT
2
1
FT 2 4
3-3
  JPN JFL
FC Tiamo Hirakata [3] 3
Veertien Kuwana [10]
HT
0
2
FT 1 4
10-5
  ANQ U23
Brisbane Olympic FC U23
Brisbane Roar U23 1
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  AUS WQSL
Gold Coast city (w)
Souths United SC (w)
HT
0
0
FT 1 0
11-2
  JPN D3
Fukushima United FC [1] 1
Azul Claro Numazu [10]
HT
1
0
FT 2 1
8-4
  JPN D3
Kamatamare Sanuki [14] 1
Vanraure Hachinohe FC [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  JPN D3
Miyazaki [6] 2
Yokohama SCC [12]
HT
1
0
FT 1 1
2-8
  KCL 4
Siheung City [5] 2
Dangjin Citizen [2] 2
HT
2
0
FT 4 0
5-5
  JPN JFL
Nara Club [14] 1
Honda Lock SC [15] 1
HT
0
1
FT 2 2
6-8
  JPN JFL
Kochi United [12]
Maruyasu Industries [11]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  JPN JFL
Sony Sendai [4] 1
FC Kariya [17] 3
HT
0
0
FT 1 2
3-1
  JPN JFL
Mio Biwako Shiga [13]
Ban Di Tesi Iwaki [1] 1
HT
0
1
FT 0 2
0-8
  AUS WBPL
Grange Thistle (w)
Broadbeach United SC (w)
HT
1
2
FT 2 3
0-0
  AUS BPLR
Albany Creek Reserve
The Gap FC Reserve
HT
1
0
FT 4 2
0-0
  AUS QSL
Sunshine Coast Wanderers FC [4] 5
Queensland Lions SC [7] 5
HT
0
0
FT 0 2
2-7
  QLD D1
Coomera
Grange Thistle SC
HT
0
1
FT 0 1
1-3
  JPN D3
Imabari FC [15] 1 2
Fujieda MYFC [11]
HT
1
1
FT 4 3
2-4
  KCL 4
Chuncheon Citizen [11] 1
FC Namdong [13] 1 6
HT
2
1
FT 3 1
5-1
  AUS BPL
St George Willawong FC [4] 3
Toowong [6]
HT
0
1
FT 1 2
13-2
  JWL
Vegalta Sendai (w) [7]
Nojima Stella (w) [8]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  AUS WBPL
Ipswich knights SC W
Albany Creek (w) 1
HT
0
0
FT 2 1
2-1
  WAUS WD1
Perth SC (w)
Fremantle City FC (w) 1 1
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  KOR D1
Seongnam FC [11] 3
FC Seoul [12] 2
HT
0
0
FT 1 1
1-1
  CHA D1
Chengdu Better City FC [1] 1 4
Shanxi Chang An Athletic FC [3] 2
HT
2
1
FT 3 1
6-3
  Europe BSWCP
Poland Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 7
0-0
  Europe BSWCP
Lithuania Beach Soccer
Sweden Beach Soccer
HT
0
0
FT 4 3
0-0
  FFSA SL2
Salisbury United 1
Noarlunga United
HT
0
0
FT 0 3
7-3
  KCL
Mokpo City [3]
Ulsan Citizens [6] 1
HT
0
1
FT 3 2
4-3
  AUS QSL
Brisbane Olympic United FC [5] 1
Brisbane Roar (Youth) [3] 2
HT
0
0
FT 0 2
4-2
  Spain D4
FC Cartagena B 3
Lorca Deportiva FC 5
HT
1
0
FT 5 1
6-3
  ROM D2
FC Unirea 2004 Slobozia [6] 2
Petrolul Ploiesti [4] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  AUS WBPL
Mount Gravatt Hawks (W)
North Star (w)
HT
1
0
FT 1 0
4-0
  JWL
Albirex Niigata (w) [3]
Nagano Parceiro (w) [6]
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  JWL
AS Elfen Sayama (w) [5]
Hiroshima Sanfrecce (W) [9]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  BUL PLW
LP Super Sport Sofia (w) 1
FK Lokomotiv Stara Zagora (w)
HT
0
3
FT 0 6
3-10
  CZE CFL
FK Pribram B [6] 4
Loko Vltavin [9] 1
HT
0
2
FT 0 5
10-3
  AUS BPLD1
Moggill FC [6] 1 2
Newmarket SFC [3] 1
HT
1
2
FT 1 3
4-8
  CZE D2
Viktoria Zizkov [11] 1
Vyskov [14] 2
HT
0
1
FT 1 4
5-3
  CZE CFL
Unicov [5]
Otrokovice [18] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  CZE CFL
Chlumec nad Cidlinou [5] 2
SK Zapy [6] 5
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  CZE CFL
Hradec Kralove B [9] 1
Pardubice B [14] 1
HT
0
3
FT 1 4
8-2
  IDN ISL
Arema Malang [13] 3
Bhayangkara Surabaya United [4] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  AUS L
Favoritner AC 1
Stadlau 2
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  CZE DFL
Meteor Praha 1 3
Spolana Neratovice 1
HT
0
2
FT 0 2
2-6
  QLD D1
Taringa Rovers
Samford Ranges 1
HT
1
1
FT 1 4
4-3
  CZE DFL 5
FC Velke Mezirici B 2
Chotebor 4
HT
0
0
FT 1 3
5-3
  CZE DFL
Slavicin 3
FC Vsetin 4
HT
0
1
FT 1 1
11-5
  CZE DFL
MFK Karvina B 1
Rymarov 1
HT
1
0
FT 3 0
6-4
  AUT D2
FC Liefering [7] 1 2
Rapid Vienna (Youth) [14] 1
HT
4
1
FT 6 2
5-5
  CZE D2
Sparta Praha B [4] 4
Usti nad Labem [12] 2
HT
1
0
FT 1 0
7-8
  CZE CFL
Zlin B [7] 3
Banik Ostrava B [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  CZE CFL
Karlovy Vary Dvory [13] 4
Slavia Prague B [11] 1
HT
2
1
FT 2 1
9-8
  CZE CFL
Slovan Liberec II [16] 1
Sokol Brozany [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  SVK D2
FC Artmedia Petrzalka [4] 2
Dukla Banska Bystrica [6] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-5
  SVK D2
MSK Zilina B [8]
Slovan Bratislava B [15] 3
HT
3
0
FT 5 0
8-3
  INT CF
Dukla Banska Bystrica (w) 1
MFK Ruzomberok (w)
HT
0
0
FT 0 0
2-7
  INT CF
Prey Veng 3
Asia Euro University 2
HT
1
2
FT 2 4
9-4
  Slo D3
Slavia TU Kosice
MFK Vranov nad Topou
HT
0
0
FT 1 1
12-2
  Slo D3
Jednota Banova 3
FK Podkonice 4
HT
1
0
FT 1 0
1-2
  QLD D1
SWQ Thunder
Sunshine Coast FC
HT
0
1
FT 2 2
4-1
  AUS L
Waf Brigittenau
SV Wienerberger 2
HT
1
0
FT 2 1
5-9
  AUS L
ASK Klagenfurt 2
ASKO Gmund 3
HT
1
0
FT 3 0
4-6
  THA D2
See Kwae FC 2
Watbot FC 2
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  KAM SL
Angkor tiger FC 1 2
Phnom Penh FC 3
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  AUS D3
SVG Reichenau [8] 1
SV Innsbruck [11]
HT
3
0
FT 3 0
9-4
  CZE DFL 5
FC Svratka Brno 5
MS Brno 3
HT
1
1
FT 2 1
3-4
  AFB
Sturm Graz/Stattegg (w) [3] 2
Vorderland (w) [4]
HT
2
1
FT 3 2
7-5
  AUS BPL
Albany Creek [1]
The Gap BPL [12] 1
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  ITA YTHL
Lecce U20 [12] 1 3
Bologna U20 [16] 1
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  SER U19
FK Radnicki 1923 U19 3
Spartak Subotica U19 1
HT
2
0
FT 4 0
2-1
  SPA D3
CD Marchamalo [5] 3
UD Melilla [5] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  JPN D2
Thespa Kusatsu [15]
Ventforet Kofu [7]
HT
0
1
FT 0 3
6-5
  INT CF
Spartak Trnava (w)
Slovan Bratislava (w)
HT
0
6
FT 1 9
0-0
  BSWCP
Czech Republic Beach Soccer (w)
Netherlands Beach Soccer (w)
HT
0
0
FT 6 6
0-0
  Spain D4
UCAM Murcia CF B 1
Huercal 4
HT
1
0
FT 1 1
7-7
  Spain D4
Mazarron CF 2
EG El Palmar
HT
1
0
FT 1 1
4-7
  Spain D4
Fuenlabrada B 4
Alcorcon B 3
HT
2
0
FT 3 0
2-5
  SVK U19 A
FK Senica U19 4
Trencin U19 2 3
HT
1
0
FT 1 1
1-13
  SVK U19 A
MFK Zemplin Michalovce U19 2
FK Zeleziarne Podbrezova U19 1
HT
2
2
FT 3 2
12-4
  Europe BSWCP
Greece Beach Soccer
Moldova Beach Soccer
HT
0
0
FT 2 5
0-0
  GER U19
Schalke 04 U19 [10]
Koln U19 [9] 1
HT
2
1
FT 4 1
5-8
  CRO D3
GAJ Mace 2
NK Lucko 5
HT
1
0
FT 2 1
5-5
  ROM U19
FC Voluntari U19 3
ACS Bucharest U19 3
HT
2
0
FT 3 0
10-2
  GER U17
Bayer Leverkusen U17 [8]
Monchengladbach U17 [1]
HT
0
2
FT 0 4
0-0
  SPA LU19
Atletico Perines U19
ED Val Minor Nigran U19
HT
3
0
FT 3 0
8-4
  HUN D3E
MOL Fehervar FC II 1
Gyori ETO FC II
HT
0
1
FT 0 3
5-3
  HUN D3E
Ferencvarosi TC B
Mohacs 3
HT
2
0
FT 3 0
5-3
  GER D2
Ingolstadt 04 (w)
Herforder SV (w) 4
HT
0
2
FT 1 2
4-4
  GER U19
VfL Osnabruck U19 [14]
Holstein Kiel U19 [3] 2
HT
0
0
FT 0 2
5-6
  GER U19
Rot-Weiss Essen U19 [13] 4
Viktoria koln U19 [7] 3
HT
2
1
FT 4 1
4-7
  GER D2
Elversberg (W)
FC Gutersloh (w)
HT
2
0
FT 2 0
4-6
  SPA WD2
CD Castellon (W) 1
UD Granadilla Tenerife Sur B (w) 3
HT
1
1
FT 3 1
7-10
  GER U17
Greuther Furth U17 [18]
Nurnberg U17 [19]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  GER D2
RB Leipzig (w)
FFC Frankfurt II (w)
HT
1
0
FT 4 0
7-9
  HUN D3E
Budapest Honved II
Cegled 2
HT
1
0
FT 4 0
5-2
  Lit II Lyga
FK FM Ateitis 1 3
VMFD Zalgiris III 3
HT
3
1
FT 4 4
0-8
  ROM U19
FC Academica Clinceni U19 2 5
CSA Steaua Bucuresti U19 3
HT
0
3
FT 1 5
3-8
  ROM U19
FC Ripensia Timisoara U19 1
ACS Poli Timisoara U19 1
HT
2
0
FT 2 5
4-7
  FRA U19
Saint Etienne U19 [2] 1 1
Monaco U19 [1] 1
HT
0
0
FT 2 0
6-7
  HUN D3E
Paksi B
Ivancsa 1 1
HT
0
0
FT 3 0
11-0
  ROM U19
Steaua Bucuresti U19 4
Dinamo Bucharest U19 3
HT
1
1
FT 2 1
4-4
  SPA LU19
Valladolid U19
Gimnastica Segoviana U19 1
HT
1
0
FT 1 0
5-0
  HUN U19B
Budai FC U19 [12] 3
Gyirmot SE U19 2
HT
0
2
FT 0 2
2-5
  GER OBW
ESC Geestemunde
BSC Hastedt
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  FRA U19
Bordeaux U19 [2] 2
Guingamp U19 [4] 4
HT
1
1
FT 2 1
7-2
  GER D2
MSV Duisburg (W) 1
Bayern Munich II (w)
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  SPA WD1
Villarreal (w) [8] 2
Eibar (w) [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
1-4
  SPA WD1
Sevilla FC (w) [10]
Levante UD (w) [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  Spain D4
AD Complutense Alcala
RSD Alcala Henares
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  JPN D1
Gamba Osaka [13]
Vegalta Sendai [19] 1
HT
1
2
FT 2 3
5-2
  SPA D3
SD Ejea [3] 1
Formentera [3] 4
HT
0
2
FT 1 2
7-3
  SIN D1
Young Lions [8] 1 5
Lion City Sailors [2] 3
HT
1
0
FT 1 3
5-6
  SIN D1
Balestier Khalsa FC [7] 3
Tanjong Pagar Utd [5] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  KOR D2
Ansan Greeners FC [8] 1
Busan I Park [7] 1
HT
0
0
FT 1 1
4-8
  Spain D4
Parla Escuela 5
Las Rozas 2
HT
2
1
FT 3 1
6-4
  Spain D4
Villaverde Boetticher CF
RCD Carabanchel
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
UD Torre del Mar
UD San Pedro
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
CF Trival Valderas
CD Colonia Moscardo
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Inter Ibiza
UD Poblense
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  Spain D4
Recambios Colon CD 3
Elche CF Ilicitano 1
HT
0
0
FT 0 2
9-1
  Spain D4
CD Calamonte
CD Badazus II
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Getafe B
CD Galapagar
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  SPA LU19
Mallorca U19 1
CD Ebro U19
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  FIN CU20
FC Lahti U20 1
Inter Turku U20 1
HT
1
1
FT 3 4
5-4
  SPA LU19
Calavera CF U19 3
Castilleja CF U19 1
HT
1
0
FT 2 1
7-2
  SPA WD1
Colegio Aleman Valencia (w) [12] 1
Sporting De Huelva (w) [9]
HT
2
1
FT 2 2
4-5
  WA WU23
Curtin University FC U23 (W) 1
Murdoch University Melville FC U23 (W)
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  Spain D4
Grama 1
EC Granollers 1
HT
1
1
FT 3 1
11-5
  Ire LSL
Tramore AFC
Lakewood AFC
HT
1
0
FT 4 0
4-6
  JPN D1
FC Tokyo [9]
Kashiwa Reysol [14]
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  SPDRFEF
SD Logrones [13] 1
CD Tudelano [20] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-8
  SPDRFEF
Baleares [3] 2
Villarreal B [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  SPDRFEF
Atletico Sanluqueno [15] 4
Sevilla Atletico [19] 5
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  SPDRFEF
UD San Sebastian Reyes [11] 5
CF Rayo Majadahonda [5] 2
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  POR D2
Penafiel [9] 3
Nacional da Madeira [7] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
6-1
  POR D2
Vilafranquense [18] 3
GD Chaves [10] 4
HT
0
0
FT 1 1
5-8
  SPA D3
AE Prat [3] 4
RCD Espanyol B [3] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
2-6
  SPA D3
CD Arenteiro [1] 2
Union Langreo [1] 5
HT
1
0
FT 1 1
5-2
  SPA D3
Ibiza Islas Pitiusas [3]
SD Tarazona [3] 1 6
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  SPA D3
CD San Roque de Lepe [4] 3
CD Coria [4] 2
HT
0
2
FT 1 2
4-1
  SPA D3
SD Huesca II [3] 1
SCR Pena Deportiva [3] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-1
  SPA D3
Numancia [3] 2
Cerdanyola del Valles [3] 2
HT
0
0
FT 2 0
9-3
  SPA D3
Andratks [3] 2
Teruel [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  SPA D3
Merida AD [4] 1
AD Ceuta [4] 4
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  SPA D3
CE Europa [3] 1
CD Ebro [3] 2
HT
1
2
FT 1 2
2-1
  SPA D3
Mostoles [1] 3
Pontevedra [1] 1
HT
1
0
FT 2 2
6-3
  KOR D1
Suwon City [5]
Gangwon FC [10] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  JPN D2
Ehime FC [22]
Omiya Ardija [19] 2
HT
2
1
FT 3 3
4-8
  POR CN
Damaiense
SC Lusitania Dos Acores
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  EST D1
Vaprus Parnu [10] 2
FC Flora Tallinn [3] 1
HT
0
1
FT 0 6
1-5
  NOR WCUP
Rosenborg BK (w) [2]
Avaldsnes (w) [8]
HT
1
0
FT 4 0
4-2
  RUS D2
Tyumen [4]
FK Ural-2 [6] 1
HT
2
1
FT 2 1
9-3
  INT CF
Stabaek B 1
Spike 4
HT
1
0
FT 4 0
5-4
  ITA YTHL
AS Roma U20 [5] 2
Sassuolo U20 [13] 2
HT
0
0
FT 1 0
9-4
  Spain D4
Hercules II 2
Atzeneta UE 3
HT
1
0
FT 2 1
4-3
  Spain D4
Albacete B 5
Miguelturreno 4
HT
2
1
FT 3 2
5-5
  Spain D4
AD Villaviciosa De Odon
CD Paracuellos Antamira
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  Spain D4
CD Cuarte Industrial
Utebo FC
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
CP San Cristobal 3
CF Peralada 2
HT
0
0
FT 0 2
6-3
  Spain D4
CP Villarrobledo 3
CD Azuqueca 5
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  Spain D4
CD Ribert 1
CD Guijuelo 5
HT
1
0
FT 1 1
2-7
  Spain D4
Sporting de Gijon B 1
L Entregu CF 2
HT
1
1
FT 3 2
6-4
  Spain D4
Torrent C.F 1 3
Callosa Deportiva CF 2
HT
1
0
FT 1 1
4-6
  Spain D4
CD Rota 1
AD Cartaya 5
HT
0
2
FT 1 3
9-2
  Spain D4
CD Llanes
CD Praviano 2
HT
1
1
FT 1 2
2-0
  Spain D4
the Sith
SD Lenense
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  Spain D4
Tuoer De Cilliers 2
CD La Virgen Del Camino 3
HT
1
0
FT 3 0
4-6
  Spain D4
Pobla De Mafumet CF 4
LHospitalet 2
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  Spain D4
CDF Tres Cantos 1 5
Torrejon CF 1
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  Spain D4
CD Azuaga 2
CD Miajadas 4
HT
1
1
FT 1 1
4-1
  EST D2
Tartu JK Maag Tammeka B [9]
FC Nomme United [6]
HT
0
4
FT 0 8
10-7
  EST D3
Tallinna FC Ararat TTU [4] 4
Viimsi MRJK [1] 1 2
HT
0
0
FT 1 1
5-9
  EST D3
Nomme JK Kalju II [9] 1 4
Laanemaa Haapsalu [10] 4
HT
0
1
FT 1 2
1-11
  ROM D2
CSM Politehnica Iasi [14] 1 4
Gloria Buzau [12] 4
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  SPA LU19
CD Getxo U19 2
Mutilvera U19 2
HT
1
1
FT 1 1
2-6
  SPA LU19
UD Tomares U19 3
Tiro Pichon U19 1
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  Lit II Lyga
Utenis Utena
FK Kauno Zalgiris III 1
HT
0
0
FT 3 0
11-2
  Ire LSL
Bangor Celtic 1
Sacred Heart 1
HT
1
1
FT 3 2
4-5
  Pol D4
Pogon Szczecin II
Sokol Kleczew 2
HT
0
1
FT 2 1
6-8
  SPA LU19
Lugo U19 3
Compostela U19 3
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  Ire LSL
Kilnamanagh AFC 2 2
Wayside Celtic 1 3
HT
1
3
FT 3 3
6-3
  SPA LU19
Seneca CF U19 3
CD Santa Fe U19 1 4
HT
1
2
FT 3 4
2-2
  SPA LU19
UDC Txantrea U19 1
Danok Bat U19 2
HT
1
2
FT 1 3
4-6
  FIN YKW
ONS (w)
EBK (W) 1
HT
2
0
FT 2 0
10-2
  PWL
UKS SMS II Lodz (w) 1
Sportowa Czworka Radom (w)
HT
0
3
FT 1 5
2-2
  SPA LU19
CD Pamplona U19 3
CD Alaves U19 3
HT
0
1
FT 1 2
2-2
  Pol D4
Miedz Legnica II 2
Karkonosze Jelenia Gora
HT
0
0
FT 2 0
13-3