Spain D4
CD Serverense 5
CE Felanitx 2
HT
0
2
FT 3 2
4-5
  GER OBW
Hessen Dreieich 3
FC Eddersheim 2
HT
1
0
FT 4 2
10-2
  GER OBW
SC Dusseldorf-West 1
TV Jahn Hiesfeld
HT
0
0
FT 1 2
9-2
  GER OBW
HSV Barmbek Uhlenhorst 1
SC Concordia Hamburg 3
HT
0
2
FT 1 4
4-7
  GER OBW
Bergisch Gladbach 09
Fortuna Cologne II
HT
2
1
FT 2 1
4-5
  GER OBW
SSVg Velbert
FC Monchengladbach 1894 1 1
HT
1
0
FT 2 0
8-4
  Bra SD
Cerrado EC 2
ASEEV 4
HT
1
2
FT 2 2
3-4
90min[2-2],Pen[4-3],Cerrado ECWin
  Bra CUU20
Canedense U20 2
Campineira U20 2
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  HOL WD1
Excelsior Barendrecht (w) [9] 1
SC Heerenveen (w) [7] 2
HT
1
1
FT 2 2
7-6
  Mex MFW
Cruz Azul (w)
Tigres (w) 1
HT
0
3
FT 0 4
0-3
  POR D1
Portimonense [6] 3
FC Porto [1] 1
HT
0
1
FT 0 3
3-6
  HOL D1
Groningen [13] 1
PEC Zwolle [18] 3
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  ENG YFAC
Plymouth Argyle U18
Brighton Hove Albion U18
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  FRA D4
Angouleme [2]
FC Bergerac [1] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  HOL D2
SC Telstar [16] 1
VVV Venlo [14] 1
HT
0
1
FT 1 3
6-5
  HOL D2
Helmond Sport [17]
Volendam [1] 1
HT
1
1
FT 1 1
3-9
  HOL D2
MVV Maastricht [12] 2
FC Oss [19] 2
HT
0
1
FT 1 1
2-5
  HOL D2
Almere City FC [18] 1
FC Eindhoven [7] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-6
  HOL D2
Den Bosch [8] 1
NAC Breda [10]
HT
0
1
FT 0 5
2-5
  HOL D2
Dordrecht [20] 4
Roda JC [9] 1
HT
1
1
FT 2 5
2-9
  BEL D2
KMSK Deinze [3] 1
Excelsior Virton [8] 3
HT
0
0
FT 3 0
10-1
  ARAB CUP
Syrian [85] 2
Tunisia [29] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
1-12
  ROM D1
Academica Clinceni [16] 6
Dinamo Bucuresti [15] 3
HT
1
0
FT 1 0
3-11
  HUN D1
Paksi SE Honlapja [6] 3
Budapest Honved [7] 2
HT
2
2
FT 2 3
6-6
  YDL Futsal
Napoli Futsal
L84 Futsal 1
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  YDL Futsal
Pessah Lo Fano
Sandro Abate Avellino Futsal
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  GER Bbe
FV Wiehl 2000 3
SSV Homburg Numbrecht 2
HT
1
0
FT 1 0
11-3
  GER OBW
FC Kleve
SC Velbert
HT
1
0
FT 8 0
0-0
  ENG PU23
Derby County U23 [14] 2
Chelsea U23 [9] 2
HT
0
1
FT 3 1
2-3
  ENG PU23
Leeds United U23 [12] 1 3
Leicester City U23 [11] 1
HT
1
0
FT 1 3
4-9
  ENG PU23
Fulham U23 [1] 2
Wolves U23 [6]
HT
3
1
FT 4 2
6-4
  LUX D2
FC Marisca Mersch 2
UN Kaerjeng 97 1 3
HT
1
3
FT 2 5
4-4
  Spain D4
Real Jaen CF 3
CD Huetor Vega 2
HT
1
1
FT 2 1
6-1
  GER D1
Union Berlin [6] 1
RB Leipzig [8] 1
HT
1
1
FT 2 1
5-7
  ITA D2
Perugia [9] 4
Vicenza [19] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  SUI D1
Aarau [6] 1 4
Winterthur [1] 2
HT
2
0
FT 2 0
4-10
  SUI D1
Yverdon [9] 3
Schaffhausen [3] 2
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  SUI D1
Stade Ouchy [7] 3
Neuchatel Xamax [5] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-0
  POL PR
Gornik Zabrze [9] 2
Slask Wroclaw [6] 2
HT
0
0
FT 3 1
1-6
  POL D1
Miedz Legnica [1] 1
GKS Tychy [6] 6
HT
0
0
FT 2 0
5-2
  SPA FDH
Xota Navarra Futsal [8]
Vaidepenas Futsal [2]
HT
1
1
FT 4 3
0-0
  YDL Futsal
Catania Futsal
Romania Indoor Soccer
HT
2
2
FT 2 2
0-0
  YDL Futsal
CMB Matera Futsa 1
Petrarca Padova C5 Futsal
HT
0
4
FT 1 7
0-0
  Bolivia N B
Universitario De Vinto 1
Universitario de Sucre 1 1
HT
0
1
FT 2 1
9-3
  WAL FAWC
Llangefni town [15] 1 6
Conwy Utd [7] 2
HT
0
2
FT 0 3
2-4
  WAL FAWC
Llanelli [7]
Goytre Utd [4] 5
HT
0
0
FT 3 1
5-6
  WAL FAWC
Risca Utd [14] 1
Ammanford [9] 6
HT
1
1
FT 2 1
7-4
  WAL FAWC
Taffs Well [12] 1 3
Cambrian Clydach [5] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-4
  POR L3
Anadia 2
S. Joao Ver 1 4
HT
2
0
FT 2 1
6-5
  ENG LCH
Fulham [1] 3
Bournemouth AFC [2] 6
HT
0
0
FT 1 1
11-3
  BEL D1
Sint-Truidense [11] 2
Saint Gilloise [1] 2
HT
0
1
FT 1 2
2-6
  ENG FAC
Gateshead [5] 1
Charlton Athletic [15] 1
HT
0
1
FT 0 2
0-6
  ENG FAC
Rotherham United [1] 4
Stockport County [8] 3
HT
1
0
FT 1 0
6-9
  SCO CH
Inverness [3] 1
Kilmarnock [1] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-3
  SCO L2
Edinburgh City [4] 3
Annan Athletic [5] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-1
  Welsh PR
Bala Town F.C. [5] 4
The New Saints [1] 1
HT
0
2
FT 1 4
3-3
  NIR CH
Dundela [11] 1
Ballyclare Comrades [7] 1
HT
1
0
FT 3 0
4-5
  NIR CH
Newry City [1] 1
Annagh United [3] 3
HT
2
0
FT 2 0
10-6
  GIB PD
Lynx FC 2
Europa Point 3
HT
5
1
FT 6 2
10-6
  Senior C
Larkview Boys 4
Skerries Town FC 4
HT
0
1
FT 2 1
3-2
  IRD AC
Leixlip United 1
St Francis FC 5
HT
1
0
FT 1 1
1-2
  WAL FAWC
Colwyn Bay [5] 2
Gresford [11] 2
HT
0
1
FT 2 1
5-3
  WAL FAWC
Pontypridd [2]
Afan Lido [10] 4
HT
2
1
FT 8 1
5-8
  SPA D1
Granada CF [16] 2
Alaves [15] 2
HT
1
0
FT 2 1
3-5
  FRA D2
Paris FC [5] 1
Bastia [14] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  FRA D2
Quevilly [17] 2
Nancy [20] 1 3
HT
1
1
FT 2 1
5-6
  FRA D2
Grenoble [10] 2
Le Havre [6] 2
HT
0
1
FT 1 2
4-1
  FRA D2
Amiens [19] 2
USL Dunkerque [18] 2
HT
1
0
FT 3 0
11-4
  FRA D2
Rodez Aveyron [8] 2
Nimes [11] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  FRA D2
Guingamp [15] 3
Dijon [12] 5
HT
0
1
FT 3 2
4-3
  FRA D2
Ajaccio [2] 1
Valenciennes [13] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-0
  FRA D2
Sochaux [4] 1
Pau FC [7] 1 3
HT
0
0
FT 2 1
10-3
  SPA D2
SD Huesca [14]
Real Valladolid [5] 3
HT
2
0
FT 3 2
4-10
  Welsh PR
Aberystwyth Town [9] 4
Connahs Quay Nomads FC [6] 4
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  SPA FDH
Catgas Energia Futsal [12]
Palma Futsal [9]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  Spain D4
Ciudad de Murcia 4
Huercal 3
HT
0
0
FT 3 0
5-3
  MAL D2
Swieqi United [5]
Qrendi [7]
HT
0
1
FT 1 3
0-0
  Ire LSL
Maynooth University Town FC 1 3
Bluebell United 1
HT
0
1
FT 2 4
5-4
  Ire LSL
Carrigaline United 1 2
Douglas Hall 3
HT
1
0
FT 1 0
7-5
  CRC U20
Municipal Perez Zeledon U20 3
Alajuelense U20 4
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  ARG TB
Deportivo Estudiantes
Las Campanas 2
HT
6
1
FT 10 3
1-1
  IRD AC
St. Mochtas 2
Collinstown 2
HT
1
3
FT 4 3
6-5
  Spain D4
Villa Santa Brigida 4
Union Viera 5
HT
2
0
FT 3 0
5-8
  MEX LT
Celaya II
Atletico Querendaro FC
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  MEX LT
Chilangos FC 1
Alamos FC 1
HT
0
0
FT 1 0
11-0
  POR D1
Benfica [3] 3
Sporting CP [2] 6
HT
0
1
FT 1 3
3-3
  Bra SD
EC Macapa (W)
Oratorio AP (w) 2
HT
0
0
FT 1 3
3-5
  BRA D1
Atletico Paranaense [16] 4
Cuiaba [14] 1 7
HT
0
0
FT 1 0
8-2
  URU D2
Racing Club Montevideo 3
Central Espanol 5
HT
0
1
FT 1 1
12-2
  URU U19
Torque U19 1
CA Progreso U19
HT
1
0
FT 2 1
5-10
  ARG D1
Central Cordoba SDE [22] 4
Union Santa Fe [13] 1
HT
1
0
FT 2 0
1-2
  ARG D1
Colon de Santa Fe [8]
Atletico Tucuman [25]
HT
2
0
FT 3 0
6-2
  PAR D1
Libertad [4] 1
River Plate (PAR) [8] 1
HT
2
0
FT 5 0
3-6
  BRA D1
Sport Club Recife PE [19] 2
Flamengo [2] 3
HT
0
1
FT 1 1
6-6
  BRA D1
Chapecoense SC [20] 2
Atletico Clube Goianiense [13] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  ACT M
Argentino de Merlo [9]
Berazategui [1]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  BRA D1
Fortaleza [6] 2
Juventude [15]
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  ACT M
Sportivo Italiano [4] 4
Ituzaingo [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-7
  Mex MFW
Santos Laguna (w) 2
Atlas (w) 1
HT
0
0
FT 2 2
6-3
  ARU DDH
SV Estrella 1 1
SV La Fama 1 3
HT
0
2
FT 0 3
4-6
  BRA LP
Alianza FC Panama Reserves
Plaza Amador Reserves 1
HT
0
1
FT 0 1
2-5
  ARG TB
Club Jorge Newbury 2
Juventud Pueyrredon 1 4
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  ARG D1
Velez Sarsfield [4] 2
Patronato Parana [24] 4
HT
0
0
FT 0 0
11-3
  ARG TB
Deportivo Brinkmann 4
9 de Julio Morteros 1
HT
1
0
FT 4 0
7-8
  ARG D3FA
San Lorenzo Alem
Deportivo de Ovanta 1
HT
0
0
FT 0 0
12-3
  ARG TB
Villa Belgrano De Junin 1 3
Mariano Moreno Junin 1 1
HT
1
1
FT 2 2
3-3
  URU D2
Defensor Sporting Montevideo 1 4
Cerro Montevideo 1 7
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  NZDW
Canterbury United (w) 1
Capital FF (w)
HT
1
1
FT 3 2
3-5
  SCS NZL
Wellington Phoenix Reserve 3
Western Suburbs 1
HT
2
0
FT 6 0
4-1
  ARG TB
Juventud Antoniana 1
Villa San Antonio 2
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  JW Cup
JFA Academy Fukushima (w) [1]
Shizuoka Sangyo University (w) [3]
HT
0
0
FT 0 0
5-3
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-5],Shizuoka Sangyo University (w)W
  JW Cup
Angeviolet Hiroshima (w) [11]
Diosa Izumo (W)
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  GUA D1
Xelaju MC [6]
C.S.D. Comunicaciones [2]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  JW Cup
Tokuyama University (w)
Fukuoka AN (w) [4]
HT
0
1
FT 0 2
2-1
  Mex MFW
Club America (w) 3
Chivas Guadalajara (w) 2
HT
2
0
FT 2 1
3-4
  Mex MFW
Tijuana (w) 2
Monterrey (w)
HT
1
0
FT 1 1
2-5
  JW Cup
Cerezo Osaka Sakai Ladies Academy
Japan Soccer College (w)
HT
3
0
FT 8 0
0-0
  JW Cup
SEISA OSA Rheia (W)
Ntv Menina (w)
HT
1
3
FT 1 5
0-0
  JPN D1
FC Tokyo [9] 1
Avispa Fukuoka [8]
HT
0
0
FT 0 0
2-4
  JPN D1
Gamba Osaka [13]
Shonan Bellmare [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-9
  JPN D1
Kashiwa Reysol [14]
Oita Trinita [18]
HT
0
2
FT 2 3
5-3
  JPN D1
Nagoya Grampus [5] 3
Urawa Red Diamonds [6]
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  JPN D1
Sagan Tosu [7] 1
Vissel Kobe [3]
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  JPN D1
Shimizu S-Pulse [15] 1
Cerezo Osaka [11] 2
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  JPN D1
Tokushima Vortis [17] 3
Hiroshima Sanfrecce [12]
HT
0
3
FT 2 4
5-3
  JPN D1
Vegalta Sendai [19]
Kashima Antlers [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  JPN D1
Yokohama FC [20]
Consadole Sapporo [10]
HT
0
1
FT 0 1
2-8
  JPN D1
Yokohama Marinos [2] 1
Kawasaki Frontale [1]
HT
0
0
FT 1 1
6-3
  JW Cup
AS Harima ALBION (w) [7]
NGU Nagoya (w) [8]
HT
0
1
FT 4 1
0-2
  JAP FutL
Kitakyushu Futsal
Peace Does Machida Futsal
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  Taiwan 2
Ming Chuan University
ACA FC
HT
2
0
FT 2 0
5-5
  KOR D1
Pohang Steelers [7] 3
FC Seoul [9] 1
HT
1
0
FT 1 2
2-6
  KOR D1
Gangwon FC [10] 2
Seongnam FC [11] 3
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  KOR D1
Gwangju Football Club [12] 1
Incheon United [8]
HT
1
1
FT 1 1
7-2
  CHA D2
Hebei Zhuoao [3]
Shaoxing Keqiao Yuejia [5]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  CHA D2
Quanzhou Yaxin [5]
Xi'an Wolves [4]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  CHA D2
Hunan Billows [7]
Inner Mongolia Caoshangfei F.C [6]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  VIE U21
Gia Dinh U21 [3]
T T Hanoi U21 [1]
HT
0
2
FT 1 4
0-0
  VIE U21
Ben Tre U21 [4]
Rebecca Max U21 [2]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  VIE U21
QNK Quang Nam U21 [6]
Song Lan - yi U21 [3]
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  Indo D3
Persedikab Kediri 2
PSPK Pasuruan Kota
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  AUS D1
Brisbane Roar [12] 4
Adelaide United [8] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  AUS WAL
Sydney FC (w) [1] 1
Newcastle Jets (w) [8] 1 2
HT
0
0
FT 3 1
12-4
  CHA D1
Sichuan Jiuniu [4] 4
Nantong Zhiyun [2] 2
HT
0
2
FT 0 2
2-4
  ISR U19
Maccabi Herzliya U19
Hapoel Ashkelon U19 3
HT
0
2
FT 1 3
12-5
  CHA D1
Nanjing City [4]
Zibo Cuju F.C. [5]
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  HKEC
Eastern A.A Football Team [3]
Hong Kong FC [6]
HT
1
1
FT 3 1
15-0
  Indo D3
Yob Belawan FC 1
Tanjung Balai United 1 4
HT
0
1
FT 1 1
5-1
  Indo D3
Perst Tabanan 1 1
PS Gianyar 2
HT
0
1
FT 0 2
2-4
  Indo D3
PS Taruna Satria 1
Madina Jaya FC 1
HT
1
2
FT 1 6
3-4
  Chinese TML
Taichung Blue Whale (w) [2]
Kaohsiung Sunny Bank (w) [3]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  NPE
Sankata FC 1
Manang Marshyangdi Club 2
HT
1
1
FT 2 2
3-3
  Taiwan 2
SFI FC 2
PlayOne NTNU 2
HT
0
0
FT 2 1
4-5
  ALG WL
AS Intissar Oran (w)
FC Bejaia(w)
HT
0
0
FT 1 1
0-5
  VIE U21
College JMG U21 [5]
Viettel FC U21 [1]
HT
3
2
FT 3 2
0-0
  Indo D3
Jakarta United FC 2
Jakarta City 1 2
HT
2
0
FT 4 0
7-3
  Indo D3
Sleman United 2
Persikup Kulonprogo 2
HT
2
1
FT 2 1
1-5
  Indo D3
Tunas Ngaglik 4
Bina Taruna 4
HT
2
0
FT 3 2
3-5
  Chinese TML
Hualien (w) [1]
Inter Taoyuan FC (w) [6]
HT
1
0
FT 3 0
13-0
  RWA WL
Freedom (w) 1
AS Kigali (w)
HT
0
1
FT 1 2
2-6
  ISR U19
Gadna Tel Aviv U19 2
Maccabi Ashdod U19 1
HT
1
0
FT 4 0
6-1
  THA D2
Siam FC 2
Thonburi United FC 1
HT
1
1
FT 1 1
2-9
  THA D2
Kasem Bundit University FC 4
Royal Thai Air Force FC 3
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  THA D2
Grakcu Sai Mai United 1 4
Royal Thai Army FC 1 4
HT
0
0
FT 0 1
4-8
  THA D2
Muangnont Bankunmae FC 5
Phram Bangkok FC 3
HT
0
0
FT 0 1
4-7
  ISR U19
Football Club Nave Yosef U19 1
Maccabi Achi Nazareth U19 4
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  AUS D1
Sydney FC [11] 4
Newcastle Jets [9] 1
HT
2
0
FT 2 2
3-4
  AUS D1
Melbourne City [3] 2
Western United FC [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
9-4
  TUR U19
Erzurum BB U19
Istanbulspor U19
HT
3
0
FT 7 0
19-4
  TUR U19
Trabzonspor U19 4
Adana Demirspor U19 1
HT
2
0
FT 3 2
8-3
  TUR U19
Kasimpasa U19
Besiktas JK U19
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  TUR U19
Bandirmaspor U19
Genclerbirligi U19
HT
0
0
FT 5 3
0-0
  TUR U19
Galatasaray U19
Altay Spor KulubuU19
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  TUR U19
Alanyaspor U19
Sivasspor U19
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ISR U19
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19 1
Ironi Nesher U19 1 2
HT
2
0
FT 4 0
13-5
  ISR U19
Hapoel Beer Sheva U19 3
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 1
HT
0
1
FT 3 6
6-4
  ISR U19
Beitar Nes Tubruk U19 2
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 3
HT
3
0
FT 4 1
8-3
  ISR U19
Hapoel Hod Hasharon U19 1
Hapoel Qiryat Ono U19 1
HT
0
0
FT 4 0
8-5
  ISR U19
Hapoel Akko U19 2
Hapoel Iksal Imad U19 2
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  ISR U19
SC Haifa Robi Shapira U19 1 3
Hapoel Herzliya U19 1 1
HT
0
0
FT 1 1
2-1
  ROM D2
Dunarea Calarasi [19]
Dacia Unirea Braila [20]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  ROM D2
ASC Corona Brasov [16]
Unirea Constanta [17] 1
HT
2
1
FT 4 2
8-1
  ROM D2
FC Unirea 2004 Slobozia [10] 1
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu [13] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-10
  ROM D2
ACS Viitorul Selimbar [9] 2
CSM Politehnica Iasi [12] 4
HT
0
0
FT 0 0
7-6
  CRSK U19
Slaven Belupo U19
NK Rudes U19
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  Greece U19
Aris Thessaloniki U19 4
Asteras Tripolis U19 3
HT
0
2
FT 2 3
5-4
  Greece U19
Volos Nps U19 1
Panaitolikos U19 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  SPA LU19
Atletico Perines U19 1
CD Bezana U19 2
HT
1
0
FT 1 1
9-1
  Indo D3
Medan Utama FC 3
Victory Dairi 3
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  Indo D3
Persema Malang 1 5
Persinga Ngawi 1 2
HT
1
0
FT 2 2
3-10
  Indo D3
PS Harjuna Putra 1
Poslab Labuhan Batu 1
HT
1
0
FT 1 1
8-1
  POL ME
Zha Buse U19 [16]
Legia Warszawa (Youth) [9]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  ISR U19
Hapoel Ramat Gan U19 1 3
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 1
HT
1
0
FT 2 0
0-3
  ALG WL
JF Khroub(w) 2
AS Surete Nationale (w) 2
HT
1
2
FT 2 3
2-2
  INT CF
SC Znojmo [14]
Otrokovice [18]
HT
1
0
FT 5 0
0-0
  ISR U19
Hapoel Hadera U19 1
Beitar Jerusalem Oren U19 1 1
HT
1
0
FT 3 0
4-2
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi [4] 1
Samtredia [10] 1
HT
1
1
FT 5 1
0-0
  GEO D1
FC Telavi [7] 1
FC Shukura Kobuleti [9] 1 1
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  GEO D1
Torpedo Kutaisi [8] 2
Samgurali Tskh [6]
HT
3
0
FT 4 1
0-0
  ISR U19
FC Kfar Qasim U19 1
Maccabi Yaffo Kabilio U19 1
HT
0
0
FT 0 1
4-0
  SER U19
Cukaricki U19 2
FK Vozdovac U19
HT
1
2
FT 1 3
9-6
  ISR U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 2
Hapoel Kfar Saba U19
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  ALG U21
Hamra Annaba U21 2
CA Bordj Bou Arreridj U21 1
HT
1
0
FT 1 3
7-4
  ISR U19
Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Raanana Roei U19 3
HT
0
0
FT 1 0
9-3
  ARAB CUP
Jordan [91] 2
Morocco [28]
HT
0
3
FT 0 4
3-16
  ARM D1
Noravank [8] 1
Alashkert [7]
HT
0
1
FT 0 2
2-2
  TUR 3B
Yldrm Belediyesispor [7] 1 1
Nevsehirspor Genclik [5] 2
HT
0
1
FT 0 3
5-4
  TUR 3B
Baskent Gozgozler [14]
Catalca Spor [10]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  TUR 3B
Halide Edip Adivarspor [10] 2
Bayrampasa [14] 1 3
HT
0
1
FT 0 4
5-3
  TUR 3B
Sile Yildizspor [4] 2
Erzin Belediyespor [2] 2
HT
1
0
FT 2 0
1-4
  TUR 3B
Cankaya FK [14] 2
Erokspor [3] 1
HT
1
1
FT 3 1
3-1
  TUR 3B
Fethiyespor [1] 4
Karsiyaka [11] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-4
  TUR 3B
Modafen Spor [13] 1 2
Turk Metal Kirikkale [2] 3
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  TUR 3B
Orduspor [9] 1
EdirnesporGenclik [7] 3
HT
1
2
FT 1 6
14-5
  ITA YTHL
AC Milan U20 [16] 2
Spal U19 [12] 2
HT
2
1
FT 4 1
7-2
  ITA YTHL
Pescara Youth [18] 3
Juventus U20 [7] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  TUR U19
Umraniyespor U19
Boluspor U19 1 4
HT
0
0
FT 0 1
6-0
  UKR U21
PFC Oleksandria U21 [7]
FC Mynai U21 [14]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  UKR U21
Desna Chernihiv U21 [16]
FC Mariupol U21 [11] 1
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  UKR U21
Zorya U21 [5]
Inhulets Petrove U21 [13]
HT
2
1
FT 7 1
0-0
  ALG U21
MCB Oued Sly U21 4
GC Mascara U21 1 2
HT
1
0
FT 2 1
2-3
  ALG U21
CA Batna U21 1
NRB Teleghma U21 1
HT
2
0
FT 3 0
4-1
  ISR U19
Hapoel Tel Aviv U19 3
Hapoel Kiryat Shmona U19 3
HT
3
1
FT 5 1
5-4
  DAN U17
Odense BK U17 [5]
Horsens U17 [13]
HT
3
0
FT 7 1
0-0
  THA D1
Raj Pracha FC [17] 1
Lamphun Warrior [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-3
  ROM D2
Astra Giurgiu [18] 4
FC Timisoara [15] 2
HT
0
0
FT 0 2
1-6
  ROM D2
Unirea Dej [14] 4
Metaloglobus [8] 1 5
HT
0
0
FT 1 0
1-7
  Ken D1
Nairobi Star City [3]
Kariobangi Sharks [2] 1
HT
0
1
FT 1 2
8-3
  HUN D3E
Gyori ETO FC II
Tatabanya
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  CRSK U19
Hajduk Split U19
NK Dugopolje U19 2
HT
0
0
FT 0 0
2-0
  SLO WL
ZNK MSM Ptuj (W) 3
ZNK Cerklje (w) 1
HT
0
1
FT 0 2
5-6
  Greece U19
Ionikos U19 4
PAOK Saloniki U19 2
HT
0
1
FT 1 1
3-5
  SPA LU19
CD Pamplona U19 1 4
Osasuna U19 1
HT
1
1
FT 1 3
5-10
  SPA LU19
Trival Valderas U19
Las Rozas U19 5
HT
1
0
FT 2 3
2-5
  ALG WL
CF Akbou(w) 1
Afak Relizane(w) 3
HT
1
2
FT 1 5
5-3
  BDIC
Bangladesh Police Club 1
Bashundhara Kings 2
HT
0
1
FT 0 1
4-6
  Chinese TML
Hang Yuan FC (w) [5]
Taipei Xiongzan (w) [4]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  ITA YL B
Virtus Entella U20 [5] 2
Pordenone Youth [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  ITA YL B
Cosenza Calcio Youth [6] 2
Lazio U20 [3] 2
HT
1
1
FT 1 2
4-9
  ITA YL B
Reggina U19 [13]
Benevento (Youth) [8]
HT
1
0
FT 1 3
0-0
  GER U17
FC IngolstadtU17 [20]
Eintracht Frankfurt U17 [14] 2
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  GER U19
Koln U19 [5] 1
Monchengladbach U19 [10]
HT
0
0
FT 1 1
12-5
  GER U19
Bayern Munchen U19 [8] 2
FSV Mainz 05 U19 [3]
HT
2
0
FT 7 2
7-7
  GER U19
Saarbrucken U19 [20] 2
Nurnberg U19 [1] 2
HT
0
1
FT 0 1
0-10
  ALG U21
ES Ben Aknoun U21 2
SKAF Khemis Miliana U21 3
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  ALG U21
MO Bejaia U21
USM Annaba U21 2
HT
2
0
FT 3 0
6-3
  ALG U21
RC Kouba U21 2
CR Temouchent U21 4
HT
0
1
FT 2 1
4-4
  Greece U19
Atromitos U19 2
Apollon Smirnis U19 1 3
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  TUR D1
Alanyaspor [5] 2
Sivasspor [14] 1 3
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  TUR D2
Erzurum BB [5] 3
Istanbulspor [6] 1
HT
2
1
FT 3 1
5-6
  TUR D2
Bandirmaspor [4] 3
Genclerbirligi [12] 4
HT
0
0
FT 1 2
4-10
  BUL D1
Botev Vratsa [12] 3
Beroe Stara Zagora [7] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  ALG U21
MC EI Eulma U21 3
JSM Skikda U21 1
HT
1
0
FT 2 1
1-6
  Spain D4
Villarreal C 1
Valencia CF Mestalla 5
HT
0
0
FT 0 1
3-10
  ROM D2
CSA Steaua Bucuresti [6] 4
Gloria Buzau [5] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  SER U19
Spartak Subotica U19 3
OFK Belgrade U19
HT
1
1
FT 3 1
4-2
  HK WPR
Shatin (w) 1
Citizen AA (w)
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  ITA YL B
Spezia U20 [5] 2
Ascoli U20 [7] 1
HT
2
1
FT 2 1
14-2
  ROM D3
Afumati 3
FC Voluntari II 4
HT
0
0
FT 2 0
8-5
  SPA LU19
Valladolid U19 1
Union Adarve U19 1
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  IRQ C
Al Karkh
Diyala FC 1
HT
2
1
FT 2 1
4-3
  RUS PR
Krylya Sovetov [6] 1
CSKA Moscow [7] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  POR D2
Vilafranquense [15] 3
Feirense [3] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-6
  Por U23
Benfica U23 [2] 3
Estoril U23 [1] 1
HT
4
0
FT 5 0
4-6
  Por U23
Maritimo U23 [5] 4
Farense U23 [7] 1 1
HT
0
1
FT 2 2
5-5
  AYC U17
Angola U17
Botswana U17
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  EST D1
Tallinna JK Legion [5] 2
Trans Narva [6] 2
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  UzbC
Pakhtakor [1] 3
Nasaf Qarshi [4] 1 1
HT
1
1
FT 1 2
4-5
  Spain D4
Athletic Torrellano
UF Beniganim 2
HT
1
0
FT 4 1
2-2
  Spain D4
Atletico de Madrid B 4
Las Rozas 2
HT
1
0
FT 2 1
6-9
  ISR U19
Bnei Sakhnin U19 2 4
Ashdod MS U19 1
HT
1
0
FT 1 2
1-10
  EST D2
Parnu JK [8] 1 2
Kohtla Jarve JK Jarve [4] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  THA D1
Rayong FC [9] 4
Chainat FC [5] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-6
  THA D1
Nakhon Pathom FC [16] 6
Phrae United FC [7] 1 2
HT
2
1
FT 2 1
5-7
  Ken D1
Nzoia United [16] 2
Kakamega Homeboyz [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
9-3
  RWA D1
Interforce 1 2
Garhwal Heroes FC 1
HT
0
0
FT 0 0
4-7
  Zam SL
Indeni FC 1
Lusaka Dynamos 1
HT
0
0
FT 0 3
6-9
  SER U19
Partizan Belgrade U19 2
FK Radnicki 1923 U19 3
HT
1
1
FT 1 1
10-2
  CRSK U19
Bjelovar U19
Zagreb locomotive U19
HT
1
1
FT 1 2
4-8
  CRSK U19
Rijeka U19 2
HNK Gorica U19 1 4
HT
0
1
FT 2 2
5-3
  ROM D3
CSM Oltenita
Recolta Gheorghe Doja
HT
1
1
FT 4 3
0-0
  ROM D3
ACS Kids Tampa Brasov
CS Blejoi 2
HT
0
2
FT 1 5
3-6
  ROM D3
CSO Plopeni 4
Odorheiu Secuiesc 2
HT
1
2
FT 1 2
6-4
  ROM D3
ACS Foresta Suceava 2
Bucovina Radauti 2
HT
1
0
FT 3 0
9-2
  ROM D3
CS Dante Botosani 2
CSSJ Vasruy 5
HT
0
3
FT 0 3
11-2
  ROM D3
Scolar Resita 1
Progresul Ezeris
HT
3
0
FT 7 0
10-0
  ROM D3
CS Universitatea Craiova B 5
ACS Vedita Colonesti MS 1
HT
0
1
FT 1 2
5-1
  ROM D3
CS Avantul Periam 1
CS Soimii Lipova 4
HT
0
1
FT 1 2
0-8
  ROM D3
Corvinul Hunedoara 3
CS Ocna Mures 2
HT
2
1
FT 4 1
3-3
  ROM D3
Frontiera Curtici 1 5
Pobeda Star Bisnov 3
HT
1
0
FT 1 2
2-3
  Greece U19
OFI Crete U19 1 3
Olympiakos Piraeus U19 5
HT
1
1
FT 1 1
1-6
  SPA LU19
RC Victoria U19 3
CD Juventud Maritima U19 5
HT
0
0
FT 0 1
1-3
  SPA LU19
Archena FC U19 1 4
Elche U19 1
HT
0
0
FT 0 2
3-5
  HK WPR
Standard Perpetual MLFA (w)
Wofoo Tai Po (w)
HT
0
2
FT 1 2
1-5
  PORJA2
FC Porto U19
Oliveirense U19 1 2
HT
2
0
FT 8 0
7-1
  PORJA2
Nacional U19 1
GD Estoril-Praia U19 1
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  NPE
Chyasal Youth Club 2
New Road Team
HT
1
0
FT 1 1
3-5
  POR L3
Real Sport Clube Queluz 3
Uniao Leiria 3
HT
2
3
FT 3 4
5-1
  SPA WD1
Barcelona (w) [1]
Athletic Club Bibao (w) [5] 1
HT
0
0
FT 4 0
7-2
  SPA WD1
Real Betis (w) [11] 3
Sevilla FC (w) [9] 4
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  POL ME
Pogon Szczecin(Youth) [11]
Arka Gdynia (Youth) [3]
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  POL ME
Polonia Warszawa (Youth) [2]
Lech Poznan (Youth) [6]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  POL ME
Cracovia Krakow (Youth) [5]
Gornik Zabrze (Youth) [15]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  GER U19
Fortuna Koln U19 [16] 1
RW Oberhausen U19 [12] 2
HT
0
0
FT 3 0
5-4
  GER U19
Hallescher FC U19 [9] 2
Chemnitzer U19 [15] 2
HT
1
0
FT 1 1
7-2
  AUS WAL
Perth Glory (w) [9] 1
Brisbane Roar (w) [2]
HT
0
1
FT 2 1
3-7
  IDN ISL
Persebaya Surabaya [5] 1 2
Barito Putera [16] 3
HT
1
0
FT 2 0
6-6
  POL ME
Zaglebie Lubin (Youth) [4]
Slask Wroclaw U21 [10]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  CHA D1
Shanxi Chang An Athletic FC [3]
Shenyang City Public [4]
HT
1
0
FT 1 0
8-0
  CHA D1
Suzhou Dongwu [5] 3
Beijing BeiKong [6] 2
HT
1
1
FT 2 2
8-3
  IRN PR
Gol Gohar FC [3] 3
Sepahan [1] 2
HT
2
0
FT 4 2
1-2
  IRN PR
Persepolis Pakdasht [15] 1
Naft Masjed Soleyman FC [14] 4
HT
0
0
FT 0 0
9-5
  IWD1
Lazio (w) [12]
AGSM Verona (w) [11]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SPA WD2
Rayo Vallecano II (w)
Pozuelo Alarcon (w)
HT
0
1
FT 3 1
7-3
  SPA LU19
Villegas U19
Tudelano U19
HT
0
1
FT 0 2
1-3
  SPA LU19
Lleida Esportiu U19 2
UD Montecarlo U19 2 2
HT
0
0
FT 3 0
5-3
  MAD PL
Five FC
COSFA FC 1
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  MAD PL
USCAFOOT 3
Fosa Juniors 1
HT
1
1
FT 2 4
6-5
  CHA D1
Kunshan FC [3] 1
Meizhou Hakka [1] 3
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  POL D1
Podbeskidzie Bielsko-Biala [3] 2
GKS Katowice [14] 3
HT
1
2
FT 1 2
5-4
  SER U19
Mladost Lucani U19 1
FK Rad Beograd U19 7
HT
0
0
FT 2 1
6-3
  SER U19
Red Star Belgrade U19
IMT Novi Beograd U19
HT
1
0
FT 2 1
4-3
  SPA LU19
Arenas Club de Getxo U19 3
Real Sociedad U19
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  MKD D1
Rabotnicki Skopje [8] 1
Renova Cepciste [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  KSA D2
Al-Thuqbah [14] 2
Al Qaisoma [6] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-3
  KSA YTH
Al-Ettifaq (Youth) [8] 4
Al Ahli Jeddah (Youth) [5] 2
HT
1
1
FT 3 1
3-4
  KSA YTH
Al-Qadasiya (Youth) [10]
Al-Tai (Youth) [13]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  KSA YTH
Al Khaleej Youths [16]
Al-Faisaly Harmah Youth [12]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  SER D2
FK Zarkovo [6] 2 5
Indjija [1] 2
HT
1
0
FT 1 2
4-4
  GER Reg
FSV Optik Rathenow [17]
VSG Altglienicke [6]
HT
0
3
FT 2 4
0-0
  DEN D1
Herfolge Boldklub Koge [7] 1
Lyngby [3] 1
HT
1
1
FT 3 3
4-7
  POL D2
Olimpia Elblag [6] 6
Wigry Suwalki [7] 1
HT
2
0
FT 4 1
5-5
  POL D2
Pogonmazovik [16] 2
Radunia Stezyca [5] 2
HT
0
1
FT 1 2
8-4
  UKR D1
Veres [8] 1 4
Dynamo Kyiv [2] 1
HT
0
1
FT 0 3
1-5
  HUN D1
Gyirmot SE [11] 2
Mezokovesd Zsory [6] 3
HT
0
0
FT 0 1
11-3
  CRO D1
HNK Gorica [5] 3
ZNK Osijek [1] 1 7
HT
1
1
FT 1 1
8-3
  BOS PL
Sarajevo [3] 1 4
FK Velez Mostar [8] 4
HT
0
2
FT 0 2
1-1
  BOS PL
Posusje [11] 3
Rudar Prijedor [10] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
8-0
  AZE D1
Keshla FK [7] 1 3
Sabail [8] 2
HT
1
0
FT 2 2
4-7
  SLO D2
Krka [12] 2
Jadran Dekani [11] 1
HT
0
0
FT 2 0
7-1
  SLO D2
Krsko Posavlje [13]
NK Nafta [4]
HT
0
0
FT 0 2
0-0