NOR U19
Flatas IL U19 1
Freidig U19
HT
2
0
FT 4 0
4-5
  ARG B M
Club Atletico Acassuso [12] 1
Uhl Que Sa [1] 2
HT
1
1
FT 1 2
2-3
  ARG B M
Canuelas FC [17] 4
Argentino de Quilmes [15] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-6
  ARG B M
Comunicaciones BsAs [8] 1
Deportivo Armenio [16] 3
HT
0
0
FT 0 1
12-6
  ARG B M
Deportivo Merlo [2] 4
Colegiales [6] 2
HT
0
2
FT 1 3
3-2
  ARG B M
Flandria [7] 1
Los Andes [5] 2
HT
0
0
FT 0 2
3-9
  ARG B M
Talleres Rem de Escalada [9] 3
Defensores Unidos [3] 5
HT
0
0
FT 1 1
3-3
  ARG B M
UAI Urquiza [11]
Villa San Carlos [10] 1 2
HT
0
0
FT 1 1
11-2
  ICE U19L
Stjarnan KFG Alftanes IIU19
Keflavik Reynir Vidir II U19
HT
1
0
FT 1 0
  ARG B M
CA San Miguel [14] 2
CA Fenix Pilar [13] 2
HT
1
1
FT 3 2
8-5
  INT CF
Chatham Town
Lordswood 1
HT
2
0
FT 3 0
11-2
  EURO Cup
Germany [12] 1
France [2]
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  FIFA WCQL
Chinese Taipei [141] 2
Kuwait [148] 1
HT
0
1
FT 1 2
4-7
  Chile Cup
Colchagua CD 1
Deportes Santa Cruz [11] 4
HT
0
3
FT 1 6
7-2
  Chile Cup
Rodelindo Roman 3
Coquimbo Unido [1] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  Chile Cup
Cobreloa [13] 2
CD Copiapo S.A. [7] 1
HT
0
1
FT 2 1
4-2
  Chile Cup
Deportes Valdivia
Puerto Montt [2]
HT
0
1
FT 1 3
  Chile Cup
Iberia Los Angeles
Deportes Temuco [3]
HT
0
1
FT 0 1
  Chile Cup
Deportes Limache 1 3
Barnechea [12] 3
HT
1
2
FT 1 4
6-4
  Chile Cup
AC Colina
Santiago Morning [9]
HT
1
0
FT 1 0
  Chile Cup
General VelAsquez
Rangers Talca [4]
HT
0
0
FT 0 1
  Chile Cup
Deportes Recoleta 2
San Luis Quillota [15] 3
HT
2
1
FT 3 1
8-6
  Chile Cup
Independiente de Cauquenes
Fernandez Vial
HT
0
0
FT 1 3
  ICE LD1
HK Kopavogur (w) [9] 2
Haffner John (w) [3] 1
HT
1
1
FT 1 2
2-4
  ICE LD1
Grindavik (w) [10]
IA Akranes (w) [6] 2
HT
1
1
FT 2 3
1-5
  ICE LD1
Haukar (w) [8] 2
Grotta (w) [5] 1
HT
0
0
FT 3 1
1-7
  ICE LD1
Afturelding (w) [2]
Augnablik (w) [7]
HT
1
0
FT 1 1
6-4
  INT FRL
Tunisia [26] 2
Mali [57] 2 5
HT
0
0
FT 1 0
5-0
  ICE D2
Kari Akranes [12]
IR Reykjavik [5] 1
HT
1
1
FT 1 1
4-5
  LCE D4
Alftanes 2
Reynir Hellissandur 4
HT
2
0
FT 4 0
8-0
  LCE D3
IH Hafnarfjordur 6
Einherji 2
HT
0
2
FT 2 2
3-2
  BRA D2
Centro Sportivo Alagoano [18] 3
Guarani SP [8] 4
HT
0
0
FT 1 1
5-6
  BRA D2
Nautico (PE) [1] 1
Vila Nova [6] 1
HT
1
0
FT 2 0
13-1
  Chile Cup
D. Concepcion 3
Universidad de Concepcion [6] 4
HT
0
0
FT 1 0
0-8
  URU D2
Danubio FC 1 6
CA Atenas 2
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  INT FRL
Uruguay (w) [74] 3
Puerto Rico (w) [105] 2
HT
0
0
FT 3 0
4-4
  WCPCA
Curacao [76]
Panama [78]
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  USA NPSL
Wake FC 3
Tri Cities FC 3
HT
0
1
FT 1 1
6-8
  USA IL
Stumptown Athletic FC 1
California Utd Strikers 1
HT
0
1
FT 1 1
3-7
  USA NPSL
FC Malaga City NY 3
West Mass Pioneers 4
HT
0
1
FT 0 2
2-2
  USA NPSL
SC United Bantams
Southern Soccer Academy Kings
HT
0
0
FT 1 0
  Chile Cup
Municipal Iquique [8]
San Marcos de Arica [5]
HT
1
1
FT 2 2
90min[2-2],Pen[4-3],Municipal IquiqueWin
  ECU D2
Pottu Via Ho 1 5
Chacaritas SC 1
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  USL D1
Indy Eleven [15] 2
Pittsburgh Riverhounds [18] 1 6
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  URU D2
CA Juventud 3
Uruguay Montevideo 1 2
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  BRA D2
Goias [5] 3
CRB AL [4] 3
HT
1
0
FT 1 0
6-8
  BRA D2
Confianca SE [13] 5
Brasil de Pelotas [17] 1 3
HT
1
1
FT 1 1
10-4
  USA NPSL
South Georgia Tormenta B
East Atlanta
HT
0
0
FT 0 0
  WCPCA
Canada [70] 2
Haiti [83] 2
HT
0
0
FT 3 0
14-3
  WCPCA
El Salvador [69] 1
St. Kitts and Nevis [135] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-0
  TUR U19
Fatih Karagumruk U19
Erzurum BB U19 1
HT
0
1
FT 3 3
4-2
  Ken D1
FC Talanta 1
MCF FC 1
HT
0
0
FT 1 1
6-11
  FFSA WPL
University of Sydney (w)
Sydney Olympic FC (w) 1
HT
0
0
FT 0 1
7-3
  JE Cup
Gamba Osaka [16] 2
Kwansei Gakuin University
HT
2
0
FT 3 1
5-3
  JE Cup
Hiroshima Sanfrecce [9]
Ococias Kyoto AC 1
HT
1
2
FT 1 5
14-3
  JE Cup
Yokohama FC [20]
Vanraure Hachinohe FC [7] 2
HT
0
0
FT 1 2
2-2
  JE Cup
Tokyo Verdy [9]
Fagiano Okayama [14]
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  JE Cup
Vissel Kobe [6]
Suzuka Point Getters 2
HT
1
0
FT 4 0
2-2
  Ken D1
Mwatate United 3
APS Bomet 1 3
HT
1
1
FT 2 2
3-1
  A FFA Cup
Manly United [3] 1
Sydney Olympic [5] 6
HT
0
2
FT 0 2
8-3
  A FFA Cup
Ted Reiter Mountain City Rovers [8] 1
Rockdale City Suns [4]
HT
0
1
FT 2 1
8-3
  KOR D2
Chungnam Asan [9] 2
Seoul E-Land FC [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  JE Cup
Kashima Antlers [8]
Yokohama SCC [12]
HT
4
0
FT 8 1
5-9
  TUR U19
Caykur Rizespor U19 4
Kayserispor U19 2
HT
1
0
FT 4 2
5-4
  Ken D1
Coast Stima 1
Vihiga Bullets
HT
0
0
FT 0 5
7-4
  Ken D1
Mount Kenya United 1 3
Kisumu All Stars 2
HT
3
1
FT 4 3
8-9
  Ken D1
Nairobi Stima 3
Kibera Black Stars 2
HT
1
1
FT 2 3
5-9
  RWA D1
Police FC 2
Rutsiro FC 1 3
HT
1
0
FT 1 1
8-3
  KAZ D2
FC Astana Reserves 1
Zhetysu Taldykorgan Reserves 2
HT
3
2
FT 6 3
3-3
  BLR RL
FC Minsk Reserves 1
Energetik-BGU Minsk Reserves 1
HT
1
2
FT 2 2
10-3
  Tanzania PL
JKT Tanzania 1
Ihefu SC 1
HT
2
0
FT 2 0
5-2
  SAWL
Croesus (w) 1
Blue Birds FC (w)
HT
2
1
FT 6 1
3-3
  Ken D1
Shabana FC 1
Silibwet Leons FC 2
HT
1
0
FT 2 0
8-7
  Ken D1
Bidco United
KCB SC
HT
0
1
FT 0 1
  Ken D1
Sofapaka FC 4
AFC Leopards 3
HT
2
1
FT 2 2
4-7
  Ken D1
Mathare United 1
Gor Mahia 3
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  Ken D1
Wazito FC 1
Kariobangi Sharks 3
HT
1
0
FT 2 0
5-7
  Ken D1
Soy United
Muranga Seal 3
HT
0
0
FT 0 0
9-4
  Ken D1
Kisumu Hot Stars
Kenya Police FC 1
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  Ken D1
Fortune Sacco
SoNy Sugar 2
HT
1
1
FT 2 1
7-0
  BHU TL
Druk Lhayul FC
Thimphu City 2
HT
1
2
FT 1 2
4-6
  CAE LW
FC Ebolowa (w) 1
Eclair de Saa (w) 1
HT
0
0
FT 0 1
2-2
  MPRE L
Red Lions FC 2
Be Forward Wanderers 2
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  TUR U19
Trabzonspor U19 1
Kasimpasa U19 5
HT
0
1
FT 1 1
9-1
  MPRE L
Ntopwa United FC 3
Big Bullets FC 2
HT
0
1
FT 0 3
4-3
  EURO Cup
Russia [38] 3
Finland [54] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  ITA YTHL
AC Milan U20 [9] 2
Genoa U20 [11] 1
HT
0
1
FT 1 2
2-7
  ITA YTHL
Atalanta U20 [5]
Inter Milan U20 [1]
HT
1
2
FT 2 2
  ITA YTHL
Bologna U20 [13] 3
AS Roma U20 [4] 1
HT
0
3
FT 2 4
5-11
  ITA YTHL
Empoli U20 [7] 2
Spal U19 [6] 1
HT
1
0
FT 3 0
9-4
  ITA YTHL
Lazio U20 [15]
Ascoli U20 [16]
HT
0
0
FT 2 3
  ITA YTHL
Sampdoria Youth [2]
Torino U20 [14]
HT
4
0
FT 5 0
6-0
  ITA YTHL
Sassuolo U20 [8] 1
Fiorentina U20 [12] 2
HT
1
1
FT 1 2
9-3
  ITA YTHL
Juventus U20 [3]
Cagliari U19 [10]
HT
1
0
FT 2 0
  RWA D1
Espoir FC 1
Bugesera 3
HT
0
0
FT 2 1
5-7
  Zam SL
Kabwe Warriors 2
Prison Leopards FC 1
HT
0
1
FT 0 2
8-7
  Zam SL
Zanaco 3
Nkana FC 3
HT
0
0
FT 1 1
0-4
  Zam SL
Buildcon FC 1
Nkwazi 3
HT
1
1
FT 1 2
6-8
  UPL
Kyetume 2
Mbarara City
HT
0
2
FT 1 3
8-2
  Tanzania PL
Kagera Sugar
Tanzania Prisons 1
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  BLR RL
Neman Grodno Reserves
Slavia Mozyr Reserve 2
HT
3
1
FT 7 2
3-2
  Greece U19
PAS Giannina U19 2
AEL Larisa U19 1 3
HT
1
1
FT 1 1
8-3
  RWA D1
Marines FC 2
AS Kigali 2
HT
0
1
FT 0 1
6-6
  RWA D1
Rayon Sports FC 3
APR FC 3
HT
0
0
FT 0 1
0-7
  INT CF
RAEC Mons
Saint Gilloise [1]
HT
1
3
FT 2 6
3-9
  INT CF
FC Ufa [13] 1 2
FK Chayka K-SR [12] 3
HT
2
0
FT 2 1
3-4
  TUR U19
Goztepe U19 4
Alanyaspor U19 1 4
HT
1
1
FT 3 3
5-5
  AGB LE
Santa Rita FC [16]
Academica Do Lobito [8]
HT
1
0
FT 1 0
  CAE CUP
UMS de Loum 1
Les Astres FC De Douala 3
HT
0
1
FT 1 2
6-1
  CAE CUP
Fovu de Baham 2
Union Douala 2
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  ITA S4
Azy based nano Bo 4
ASD Caldiero Terme 3
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  ITA S4
ASD Manzanese 2
Clodiense 2
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  ITA S4
Sammaurese
ASD Sasso Marconi 1
HT
1
1
FT 1 2
  ITA S4
SCD Progresso Calcio
Lentigione
HT
0
1
FT 0 1
  ITA S4
Arconatese
As Casale Calcio
HT
2
0
FT 3 2
  ITA S4
A.S.D. Bra 1
Sestri Levante
HT
1
1
FT 2 2
  ITA S4
Chieri
ASD Citta Di Varese
HT
0
0
FT 0 2
  ITA S4
Derthona
USD Pont Donnaz
HT
0
0
FT 2 1
  ITA S4
Foligno Calcio
AS Ostia Mare
HT
2
1
FT 3 3
  ITA S4
Castelnuovo 1
Rieti
HT
0
0
FT 1 1
  ITA S4
USD Castellanzese
US Folgore Caratese
HT
3
1
FT 3 1
  ITA S4
US Corticella
ASD Pro Livorno
HT
2
0
FT 2 0
  ITA S4
Rimini
Ghivizzano
HT
0
1
FT 1 3
  ITA S4
FC Matese
Asd Pineto Calcio
HT
1
1
FT 1 1
  ITA S4
ASD Montegiorgio
Aprilia
HT
0
0
FT 0 1
  ITA S4
Montevarchi
Tiferno Lerchi 1
HT
3
0
FT 4 0
  ITA S4
ASD San Luca
Rotonda
HT
0
0
FT 2 0
  ITA S4
San Nicolo
Giulianova
HT
1
2
FT 2 2
  ITA S4
Trastevere Calcio
ASD Flaminia Civita Castellana
HT
0
0
FT 1 1
  ITA S4
ASD Seravezza Calcio
Bagnolese
HT
1
2
FT 1 2
  ITA S4
Aglianese 1
Prato 2
HT
1
1
FT 1 2
5-4
  ITA S4
San Donato Tavarnelle 1
ASD Grassina 2
HT
1
0
FT 4 0
1-2
  ITA S4
Legnano 1
Sanremese 1
HT
1
1
FT 3 1
7-4
  ITA S4
A.S Andria Bat 3
USD Bitonto 1
HT
0
0
FT 3 1
8-1
  GRE D21
Apollon Kalamarias [9]
Olympiakos Volou [5]
HT
1
0
FT 2 0
  ITA S4
FC Savoia 1908
Vis Artena 3
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  DAN U19
Aalborg BK U19 [8] 2
Midtjylland U19 [1]
HT
1
3
FT 1 6
2-10
  BLR CUP
FK Leskhoz
Uzda
HT
1
0
FT 1 1
90min[1-1],120min[1-1],Pen[2-4],UzdaW
  INT CF
Aliaga Futbol 3
Cigli Belediyespor 2
HT
1
0
FT 3 0
5-1
  INT CF
Buca Zaferspor 4
Bornova Yesilova Spor 4
HT
2
0
FT 2 0
7-6
  INT CF
Golyazi Belediyespor 3
Ispartaspor 1 3
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  INT CF
Prishtina [1]
FK Shkendija 79 [1]
HT
0
0
FT 2 0
  INT CF
Gazovik Orenburg [2]
Frydek-Mistek [6]
HT
0
1
FT 0 1
  BUL U19
Lokomotiv Plovdiv U19
Ludogorets Razgrad U19
HT
0
4
FT 0 7
  BUL U19
Hebar 1918 Pazardzhik U19
Tsarsko Selo U19
HT
0
3
FT 1 6
  BUL U19
Septemvri Sofia U19
Botev Plovdiv U19
HT
2
0
FT 2 0
  BUL U19
Natsional Sofia U19
Neff supporting Simic U19
HT
2
0
FT 3 0
  BUL U19
Levski Sofia U19
Pirin Blagoevgrad U19
HT
0
1
FT 1 2
  Pol D4
Pogon Szczecin II 2
Elana Torun
HT
2
1
FT 2 3
2-4
  Pol D4
Kotwica Kolobrzeg 4
Gornik Konin 1
HT
1
0
FT 3 1
9-7
  Pol D4
Unia Skierniewice 1
MLKS Znicz Biala Piska 1
HT
1
1
FT 1 1
7-5
  Pol D4
Jagiellonia Bialystok II 1
KS Legionovia Legionowo 1
HT
0
2
FT 1 5
7-2
  Pol D4
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1 4
Pogon Grodzisk Mazowiecki 1
HT
2
0
FT 2 1
6-4
  Pol D4
Legia Warszawa B 4
MKS Polonia Warsaw 1
HT
0
2
FT 0 3
4-4
  Greece U19
Panaitolikos U19
Apollon Smirnis U19
HT
1
0
FT 1 2
  TOG D1
AS Binah 2
Sara FC 2
HT
0
0
FT 1 0
1-2
  TOG D1
AS Togo-Port 1
Dyto FC 2
HT
0
1
FT 1 1
1-4
  TOG D1
Gbohloesu 2
Maranatha Fiokpo 1
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  PCB
Inti Gas Deportes 5
Alianza Atletico Sullana 2
HT
0
0
FT 0 0
5-7
90min[0-0],Pen[4-3],Inti Gas DeportesWin
  ECU D2
Aussie FC 1
Da Encarnacao
HT
0
1
FT 0 3
5-6
  SVK Cup
Druzstevnik Radimov
Slovan Hlohovec 1
HT
1
0
FT 3 1
8-2
  PR CUP
Powisle Dzierzgon 2
Arka Gdynia II 4
HT
1
0
FT 1 0
4-4
  MAU D2
FC Souvara Riadh 4
FC Dar El Barka 3
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  FIN D3 A
GBK Kokkola [12] 1
PS Kemi Kings [11] 2
HT
1
0
FT 3 1
3-5
  FIN D3 A
Mypa [11] 1
SC KuFu-98 [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
12-8
  URU D2
Villa Teresa 5
Rampla Juniors FC 3
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  Finland K
FC Inter II
TP-T 1
HT
0
2
FT 0 2
10-3
  CRO D3
Hrvace
Zmaj Makarska
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  EURO Cup
Turkey [29] 2
Wales [17] 2
HT
0
1
FT 0 2
10-7
  NOR D1
Bodo Glimt [1] 1
Stromsgodset [8] 1
HT
4
0
FT 7 2
9-4
  NOR D1
Molde [3] 1
Sarpsborg 08 [9]
HT
0
0
FT 4 1
7-5
  POL D1
GKS Tychy [3]
Gornik Leczna [6] 2
HT
1
0
FT 1 1
4-11
90min[1-1],120min[1-1],Pen[2-4],Gornik LecznaW
  LIT Cup
Baltija Panevezys [4] 4
Kauno Zalgiris [1] 3
HT
1
1
FT 2 2
6-4
90min[2-2],120min[2-2],Pen[4-3],Baltija PanevezysWin
  LIT Cup
Kazlu Ruda FK Silas [5]
Hegelmann Litauen [5] 1
HT
0
2
FT 0 4
1-9
  LIT Cup
Garr and Ava 2
Silute 1
HT
1
1
FT 2 1
10-3
  INT CF
FC Wels [16]
CFR Cluj [2]
HT
0
2
FT 0 4
  INT CF
FK Nachod-Destne
Trutnov
HT
3
0
FT 4 2
2-5
  INT CF
SC Weiz [9]
Maribor [2]
HT
0
1
FT 0 3
  INT CF
Ludogorets Razgrad [1]
SV Heimstetten
HT
0
0
FT 2 0
  INT CF
Proleter 2
FK Spartak Zlatibor Voda 1
HT
0
0
FT 0 0
2-7
  Finland K
Edustus IPS 1
Liry
HT
3
0
FT 6 0
14-0
  ITA S4
ASD Fanfulla 1
A.C. Crema 1908 4
HT
0
1
FT 1 1
7-6
  ITA S4
Latina 3
Nocerina 2
HT
0
0
FT 0 0
5-7
  SPA LU19
Levante U19
Barcelona U19 2
HT
0
1
FT 1 1
5-2
  BFL
ASFA-Yennenga 1
ASF Bobo Dioulasso 3
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  BFL
US Forces Armees 4
Leopard St Camille 3
HT
0
1
FT 1 1
4-2
  Finland K
OPS-jp 2
HauPa 3
HT
0
0
FT 2 0
4-8
  AUS L
ATSV Wolfsberg
SVG Bleiburg 2
HT
1
1
FT 4 1
1-3
  GFA D2
Immigration FC 2
Steve Biko 1 4
HT
1
2
FT 2 3
7-3
  GFA D2
SK East BI 3
Falcons FC 1
HT
1
1
FT 2 3
1-5
  SUI D2
FC Kosova Zurich [3] 2
FC Tuggen [3] 3
HT
1
1
FT 1 5
5-4
  GFA D2
Kiang West FC 5
PSV Wellingara 2
HT
0
1
FT 1 2
4-1
  EGY D1
NBE SC [16] 2
Enppi [9] 3
HT
0
1
FT 2 3
7-7
  SWE Cup
Skiljebo SK [4] 2
Haninge [10] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  SWE Cup
Varmbols FC [10]
Orebro Syrianska IF [6]
HT
1
0
FT 2 1
  SWE Cup
IF Sylvia [8] 1
Assyriska Turab IK JKP [14] 3
HT
1
1
FT 3 2
4-5
  SWE Cup
Vastra Frolunda [12] 2
Utsiktens BK [5] 4
HT
0
0
FT 0 0
6-13
90min[0-0],120min[0-1],Utsiktens BKW
  INT CF
Santa Ana [2]
NK Mura 05 [1]
HT
1
1
FT 1 3
2-6
  INT CF
SC Eltersdorf 2
Feucht SC 1
HT
1
2
FT 2 2
5-3
  SWE D3
Dalstorps IF [9]
Varbergs GIF FK [11]
HT
1
1
FT 5 3
  SW D1
Lidkopings FK (w) [7]
Mallbackens IF (w) [9]
HT
2
1
FT 2 3
5-11
  SW D1
Moron BK (w) [3]
Umea IK (w) [2]
HT
0
1
FT 2 1
  Finland K
NJS II 2
PKKU II 3
HT
0
0
FT 0 1
2-3
  AUS L
VST Volkermarkt 2
SV Lendorf 3
HT
2
0
FT 4 0
7-2
  PORJA2
Rio Ave U19 2 2
Vizela U19 2
HT
0
1
FT 0 1
8-4
  MAU D2
FC Medina 3 3
FC Deuz 1 4
HT
1
0
FT 1 2
6-3
  NOR U19
Mjondalen U19 1 4
Stromsgodset U19
HT
1
1
FT 4 2
10-1
  SWE Cup
Balinge IF
IFK Lidingo FK [3]
HT
0
2
FT 1 4
  SWE Cup
FBK Karlstad
Karlslunds IF HFK [12]
HT
1
1
FT 2 3
  SW D1
IFK Kalmar (w) [5] 4
Borgeby FK (w) [13]
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  SPA WD2
CD Oceja (w) 1
UD Mos (W)
HT
0
0
FT 2 1
5-4
  IY Cup
Maccabi Petach Tikva U19 2 2
Ashdod MS U19 2 2
HT
0
2
FT 0 2
3-8
  NOR D1
Valerenga [6]
Odd Grenland [13] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-2
  ICE PR
Keflavik [12] 4
HK Kopavogs [9] 1
HT
1
0
FT 2 0
8-7
  ICE PR
Akranes [11] 1 3
KA Akureyri [4] 3
HT
0
1
FT 0 2
6-2
  ICE D1
Fram Reykjavik [1] 1
Throttur Reykjavik [10] 1
HT
4
1
FT 5 1
8-8
  SWE Cup
Tyreso FF [14]
Brommapojkarna [1]
HT
0
4
FT 0 6
  SPA FDH
F.C.Barcelona Futsal [3]
Palma Futsal [1]
HT
0
2
FT 4 4
40min[4-4],OT[2-0],F.C.Barcelona FutsalWin
  Spain D4
CD Paracuellos Antamira
Atletico Pinto
HT
0
1
FT 1 3
  Spain D4
CD San Fernando de Henares
Real Aranjuez CF
HT
3
0
FT 4 1
  BRA CP
Globo [5] 3
ABC RN [1] 1 4
HT
0
0
FT 2 1
6-4
  Brazil L
Duque de Caxias RJ 2
Goncalense 4
HT
1
1
FT 2 2
5-2
  Brazil L
Macae Esporte FC
Sampaio Correa (RJ)
HT
0
1
FT 0 4
  Brazil L
Americano RJ 1
Friburguense RJ 3
HT
1
1
FT 1 2
6-3
  Brazil L
America-RJ 4
Audax Rio RJ 3
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  Brazil L
Cabofriense(RJ) 3
Artsul RJ 2
HT
0
2
FT 0 2
3-9
  Brazil L
CFRJ Marica RJ 2
Angra Dos Reis RJ 2
HT
1
0
FT 2 1
6-4
  Brazil DDL
Gaucho/RS 3
Elite Clube Desportivo 2
HT
0
0
FT 2 0
4-4
  SCO WD
Glasgow Girls (w) 2
Dundee United (w)
HT
0
3
FT 0 4
4-8
  ARG D2
Atletico Atlanta [3] 3
Quilmes [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  MAR D1
Wydad Casablanca [1] 1
Renaissance Zmamra [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  CRO R Cup
Karlovac
Duga Resa 1
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  Bra PL
Atletico Paranaense [5] 1
Parana PR [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-3