ITA D2
Pisa [1] 3
Monza [10] 1 4
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  ITA D2
Spal [13] 2
Vicenza [19] 1
HT
1
1
FT 3 2
11-8
  ITA D2
Cosenza Calcio 1914 [14] 3
Como [16] 5
HT
1
0
FT 2 0
1-7
  ITA D2
Pordenone Calcio SSD [20] 1 3
Reggina [7] 2
HT
1
0
FT 1 1
5-4
  ITA D2
Crotone [15] 1
Lecce [12] 2
HT
0
2
FT 0 3
10-3
  SUI Sl
FC Zurich [1] 3
Servette [3] 3
HT
0
1
FT 2 2
3-4
  ENG FAC
Jersey Bulls
Sutton Common Rovers
HT
0
0
FT 3 2
0-0
  ENG FAC
Hadley 1
Enfield Town [4] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-5
  SUI D1
Aarau [4] 3
FC Wil 1900 [7] 3
HT
2
0
FT 2 0
4-8
  ROMC
CS Mioveni [11] 3
Rapid Bucuresti [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
11-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-5],Rapid BucurestiW
  BEL Cup
Saint Gilloise [2]
RC Lebbeke 1
HT
1
0
FT 7 0
11-2
  WWCPE
Belgium (w) [19] 1
Albania (w)
HT
2
0
FT 7 0
10-4
  WAL FAWC
Carmarthen [12] 2
Risca Utd [13] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  URU D2
Artigas
Potencia 1
HT
0
0
FT 4 0
5-4
  WWCPE
Scotland (w) [22]
Faroe Islands (w) [95] 1
HT
4
0
FT 7 1
13-1
  ITA D1
Fiorentina [5] 1 2
Inter Milan [2] 3
HT
1
0
FT 1 3
4-8
  ITA D1
Atalanta [7] 2
Sassuolo [12] 2
HT
2
1
FT 2 1
5-5
  ENG L1
Gillingham [20] 2
Charlton Athletic [23]
HT
0
1
FT 1 1
2-5
  ENG L1
Portsmouth [15] 3
Plymouth Argyle [4] 3
HT
1
0
FT 2 2
9-4
  ENG L1
Crewe Alexandra [21]
Morecambe [18] 3
HT
0
2
FT 1 3
6-3
  ENG L2
Crawley Town [14] 1 2
Harrogate Town [3] 1
HT
2
1
FT 2 2
4-9
  ENG Conf
Dover Athletic [23] 1
Solihull Moors [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-15
  ENG CN
Alfreton Town [12] 1
Leamington [10]
HT
0
0
FT 1 0
4-0
  ENG FAC
Kettering Town [7] 1
Spalding United 2
HT
0
0
FT 2 0
12-3
  ENG FAC
Southport FC [21] 1
Chorley FC [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-8
  ENG FAC
FC United of Manchester [12] 1
Blyth Spartans [9] 2
HT
0
1
FT 0 2
7-2
  ENG FAC
Corinthian Casuals [13]
Leatherhead [22] 2
HT
1
0
FT 3 0
7-5
  ENG FAC
Farnborough Town [3] 2
Metropolitan Police [5] 4
HT
0
0
FT 0 1
12-5
  ENG FAC
Chester FC [16] 1
Darlington [17] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  ENG FAC
Chippenham Town [9] 1
Poole Town [7] 1
HT
1
0
FT 1 0
1-9
  ENG FAC
St Albans City [12] 2
Concord Rangers [3] 5
HT
1
0
FT 2 0
7-6
  ENG FAC
Stowmarket Town
Sudbury
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ENG FAC
Spennymoor Town [4] 1
AFC Fylde [1]
HT
1
0
FT 1 0
7-9
  ENG FAC
Hemel Hempstead Town [21] 1
Ware 4
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  ENG FAC
Needham Market [20] 1
East Thurrock United [17] 1
HT
0
2
FT 2 3
5-5
  ENG FAC
Hereford United [22] 1
Lymington Town 1 3
HT
1
0
FT 4 0
12-0
  ENG FAC
Horsham [20] 2
Kingstonian [1] 3
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  ENG LC
Norwich City [20] 2
Liverpool [2]
HT
0
1
FT 0 3
1-8
  ENG LC
Queens Park Rangers (QPR) [8] 2
Everton [6]
HT
2
1
FT 2 2
3-9
90min[2-2],Pen[8-7],Queens Park Rangers (QPR)Win
  ENG LC
Manchester City [5] 1
Wycombe Wanderers [5]
HT
3
1
FT 6 1
8-4
  ENG LC
Brentford [9]
Oldham Athletic [24] 1
HT
5
0
FT 7 0
3-1
  ENG LC
Burnley [19] 1
Rochdale [8] 2
HT
0
0
FT 4 1
7-3
  ENG LC
Wigan Athletic [1] 1
Sunderland A.F.C [2] 3
HT
0
1
FT 0 2
4-7
  ENG LC
Watford [11]
Stoke City [5] 1
HT
0
1
FT 1 3
8-1
  ENG LC
Sheffield United [15] 1
Southampton [15] 1
HT
1
1
FT 2 2
1-13
90min[2-2],Pen[4-2],Sheffield UnitedWin
  ENG LC
Preston North End [17] 1
Cheltenham Town [9] 3
HT
2
0
FT 4 1
6-1
  ENG LC
Fulham [2]
Leeds United [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
90min[0-0],Pen[5-6],Leeds UnitedW
  IRFAIC
Dundalk [9] 2
Finn Harps [7] 4
HT
1
1
FT 1 1
3-4
90min[1-1],120min[3-1],DundalkWin
  WAL CLC
Barry Town United [5] 2
Terry McLaughlin
HT
0
0
FT 3 0
6-0
  WAL CLC
Newtown AFC [9]
Caernarfon [4] 3
HT
2
0
FT 5 0
10-4
  WAL CLC
Prestatyn Town FC [10] 3
Holywell [14] 2
HT
2
1
FT 3 4
2-7
  WAL CLC
Bangor City FC [6] 1
Bala Town F.C. [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
90min[0-0],Pen[7-8],Bala Town F.C.W
  WAL CLC
Haverfordwest County [11] 3
Undy Athletic [15] 2
HT
2
0
FT 5 0
8-1
  WAL CLC
Connahs Quay Nomads FC [6]
Airbus UK Broughton [1] 2
HT
3
3
FT 6 3
7-4
  WWCPE
Iceland (w) [16]
Netherland (w) [4]
HT
0
1
FT 0 2
4-5
  ENG SD1
North Leigh 3
Berkhamsted Town
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  ENG SD1
St Neots Town 1
Barton Rovers 1 3
HT
2
2
FT 6 2
8-1
  ENG UD1
Belper Town 1
Carlton Town 1
HT
0
0
FT 3 0
4-7
  HOL D1
RKC Waalwijk [12] 2
Willem II [4]
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  BRA D2
Guarani SP [5] 2
Remo Belem (PA) [11] 2
HT
2
0
FT 2 0
3-2
  BOL D1
Club Guabira [8] 2
San Jose [16] 1
HT
1
0
FT 4 0
5-1
  WAL CLC
Aberystwyth Town [10] 1 3
UWIC Inter Cardiff [7]
HT
0
3
FT 2 5
9-7
  WWCPE
Slovenia (w) [49] 1
France (w) [5] 1
HT
1
1
FT 2 3
2-5
  URU D2
Villa Teresa 1 4
Uruguay Montevideo 5
HT
0
0
FT 0 1
7-2
  ENG FAC
Leiston FC [7] 3
Kings Langley [22] 2 2
HT
1
1
FT 3 1
6-4
  PORLC
SC Covilha [8] 2
Vitoria Guimaraes [10] 3
HT
0
2
FT 0 2
3-6
  SPA D1
Levante [15] 3
Celta Vigo [18] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-4
  SPA D1
Athletic Bilbao [5] 3
Rayo Vallecano [10] 3
HT
1
1
FT 1 2
2-1
  COL D2
Orsomarso [12] 2
Boyaca Chico [4] 4
HT
1
1
FT 2 1
2-6
  ICE U19L
Fylkir/Ellidi U19 1
Fram/Ulfarnir U19 1 2
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  INT FRL
Ecuador (w) [65]
Peru (w) [66]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  PER D1
Ayacucho Futbol Club [12] 4
Alianza Atletico Sullana [17] 2
HT
0
1
FT 0 1
11-5
  PER D2
Santos Ica 3
Los Chankas 1
HT
0
1
FT 0 1
8-7
  PAR Cup
Karai Chive
River Plate (PAR) [3]
HT
0
1
FT 2 4
0-0
  URU D2
CA Atenas 5
Danubio FC 3
HT
0
0
FT 0 2
3-4
  HON LDA
Lone FC 5
Atletico Choloma 1
HT
2
0
FT 2 2
3-5
  CNCF CLG
Inter Moengotapoe 1 2
CD Olimpia [2] 1
HT
0
3
FT 0 6
5-11
  BRA D2
Brasil de Pelotas [20] 4
CRB AL [4] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-1
  BRA D2
Sampaio Correa [8] 2
Brusque FC [14] 4
HT
2
0
FT 2 2
8-7
  BRA D2
Avai FC SC [6] 5
Goias [2] 3
HT
0
0
FT 1 0
11-2
  MEX D2
Monterrey B [6] 2
Mineros de Zacatecas [14] 6
HT
0
1
FT 0 1
8-7
  PER D2
Deportivo Llacuabamba 1
Deportivo Union Comercio 1 1
HT
0
2
FT 0 2
5-4
  INT CF
Santos AP
Trem-AP
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  BOL D1
Real Potosi [15] 3
Real Santa Cruz [10] 1 6
HT
1
0
FT 3 0
2-8
  PAR Cup
Sportivo Ameliano [7]
Independiente Luque [6] 4
HT
1
1
FT 2 1
7-9
  INT FRL
USA (w) [1]
Paraguay (w) [50]
HT
5
0
FT 8 0
17-0
  CNCF CLG
Forge FC [3] 1
CA Independente 1
HT
0
0
FT 0 0
9-6
  URU D2
Racing Club Montevideo 1
Rampla Juniors FC 3
HT
0
0
FT 2 0
8-6
  ECU D2
Club Atletico Porteno 5
CD El Nacional 4
HT
0
1
FT 1 1
5-6
  INT FRL
Mexico (w) [28] 1
Colombia (w) [26] 3
HT
1
0
FT 2 0
2-4
  ARG B M
Talleres Rem de Escalada [15] 3
Los Andes [7] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  CON CLA
Palmeiras [2] 1
Atletico Mineiro [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  BRA D2
Vila Nova [16] 2
Confianca SE [19] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  BRA D2
Nautico (PE) [9] 5
Londrina PR [18] 5
HT
0
1
FT 1 2
10-6
  COL D2
Tigres Zipaquira [13] 1
Union Magdalena [5] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-8
  INT FRL
Costa Rica (w) [36]
Panama (w) [59]
HT
2
0
FT 3 2
0-0
  PER D2
Atletico Grau 1
FC Carlos Stein 1
HT
2
0
FT 2 0
6-9
  MEX D2
Cancun FC [11] 3
Leones Negros [16] 3
HT
0
1
FT 0 1
11-2
  MEX D1
FC Juarez [14] 1 1
Atletico San Luis [6] 3
HT
1
0
FT 1 0
0-3
  CNCF CLG
Guastatoya [11] 2
Alajuelense [6]
HT
1
1
FT 1 1
2-9
  Solo ISWL
RSIPF Royals (w)
Solright FC (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  MEX D2
CSyD Dorados de Sinaloa [1]
Correcaminos UAT [14] 2
HT
1
0
FT 3 1
6-3
  KOR D1
Jeju United [8]
Daegu FC [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
9-4
  Solo ISWL
Frigates Utd (W) 1
Koloale FC (W) 1
HT
0
0
FT 0 0
2-1
  KCL 4
Gangwon II [9] 1
FC Namdong [13] 1
HT
0
0
FT 4 1
5-4
  KOR D1
Suwon City [4]
Seongnam FC [9]
HT
0
0
FT 3 1
5-4
  ISR U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 2
Beitar Jerusalem Oren U19 1
HT
0
0
FT 3 1
3-4
  MON FL
Alliance FC 2
Khukh Arslanguud 1 1
HT
1
3
FT 3 4
4-9
  CHA D1
Zibo Cuju F.C. [5]
Beijing BeiKong [6] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-3
  KAM SL
Nagaworld FC
Svay Rieng FC 1
HT
0
0
FT 1 2
5-5
  KAM SL
National Police Commissary 2
Asia Euro University 4
HT
2
2
FT 4 3
4-5
  AUS BPLR
Brisbane Knights Reserves
The Gap FC Reserve
HT
2
1
FT 2 2
0-0
  ITA YCup
Lazio U20 [1]
Reggina U19 [10]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  JE Cup
Gamba Osaka [14]
Shonan Bellmare [16] 2
HT
3
0
FT 4 1
4-3
  ROM U19
CSS Lugoj U19 2
CS Luceafarul Oradea U19 1
HT
1
0
FT 3 1
4-9
  CFL
Southern Samity
Bhawanipore
HT
0
0
FT 2 3
7-4
  BHU TL
Ugyen Academy 1 2
Tensung FC 1
HT
3
0
FT 4 0
6-3
  ROM U19
FC Academica Clinceni U19 2
Farul Constanta U19
HT
0
2
FT 0 4
4-7
  ROM U19
CSS Caransebes U19 5
CSM Resita U19 2
HT
0
0
FT 0 3
2-12
  RUS Cup
Dinamo Barnaul [8] 3
FK Nizhny Novgorod [8] 3
HT
0
1
FT 0 1
1-4
  AUS BPL
Albany Creek [1] 3
St George Willawong FC [4] 1
HT
1
0
FT 3 0
1-2
  ANQ U23
Gold Coast United U23 2
Peninsula Power U23 2
HT
0
1
FT 1 1
4-2
  QLD D1
Brisbane City 1
SWQ Thunder 1
HT
3
2
FT 7 2
2-7
  JPN D1
FC Tokyo [8] 1 1
Nagoya Grampus [3]
HT
1
1
FT 1 1
9-5
  JPN D1
Hiroshima Sanfrecce [10] 1
Cerezo Osaka [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-9
  JPN D1
Kashima Antlers [7] 1
Kawasaki Frontale [1]
HT
0
0
FT 1 2
0-1
  KOR D1
FC Seoul [11] 2
Incheon United [7] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  UKRC
SC Tavriya
PFC Oleksandria [7] 1 3
HT
1
2
FT 1 3
4-9
  BUL Cup
Marek Dupnitza [12] 1
Levski Sofia [10] 1
HT
0
2
FT 0 2
2-4
  KOR D2
Busan I Park [8] 1
Seoul E-Land FC [9] 2
HT
1
0
FT 1 1
5-6
  Asian CQW
Iran (w) [72]
Bangladesh (w) [137]
HT
3
0
FT 5 0
5-3
  Kenya C
Tusker 3
Gor Mahia 1 3
HT
0
0
FT 1 1
6-5
90min[1-1],Pen[8-7],TuskerWin
  CAN W-U20
Ghana (w) U20
Mauritania U20 (w)
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  AUS BPL
Brisbane Knights [11] 1
The Gap BPL [12] 1
HT
0
1
FT 1 3
5-4
  AUS BPLD1
Slack Creek [11]
Logan Metro [4]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  ARM D1
FK Van Charentsavan [6] 1
FC Noah [8] 4
HT
1
1
FT 1 2
4-3
  TAJ L1
FC Kuktosh [10] 3
FC Istaravshan [3] 3
HT
2
0
FT 2 1
5-4
  TAJ L1
Ravshan Kulob [6]
CSKA Pamir Dushanbe [4]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  KAM SL
Phnom Penh FC 1
Kirivong Sok Sen Chey 1
HT
0
0
FT 3 1
5-4
  HUN D3E
Kelen SC 2
Veszprem 2
HT
0
0
FT 1 3
6-5
  BLR RL
FC Minsk Reserves 3
FC Slutsk Reserves 2
HT
0
0
FT 2 0
4-3
  Zam SL
ZESCO United Ndola
Chambishi FC 3
HT
1
0
FT 2 0
6-1
  TAJ L1
Dushanbe-83 [8]
FK Eskhata [7]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  INT CF
Slavoj Vysehrad U19 1
Bohemians 1905 U19 1
HT
3
0
FT 3 1
5-12
  UZB D1
Yangiyer [6]
Xorazm Urganch [5]
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  ALB Cup
Butrinti Sarande
KF Laci [7]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  UZB D1
Shurtan Guzor [8]
Aral Nukus [7]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  AZE D2
Zaqatala FK
Turan Tovuz
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  AZE D2
Qarabag II
Standard Sumgayit II
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  AZE D2
Qaradag Lokbatan
FK Kapaz Ganca
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  CHA D1
Wuhan three town [1] 1
Xinjiang Tianshan Leopard [6]
HT
3
0
FT 3 0
8-2
  CHA D1
Shanxi Chang An Athletic FC [3] 1 3
Kunshan FC [3] 1 4
HT
0
1
FT 0 2
3-3
  RUS Cup
Legion Dynamo [7] 2
FC Ufa [12] 2
HT
0
0
FT 1 1
0-6
90min[1-1],Pen[0-2],FC UfaW
  UKRC
LNZ Lebedyn 1
FC Inhulets Petrove [11] 1 5
HT
1
1
FT 2 1
2-1
  ROMC
Arges [8] 2
FC Botosani [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-2],ArgesWin
  ITA YCup
Ascoli U20 [2]
Frosinone U20 [4]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  ALB Cup
Besa Kavaje
Pogradeci
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  KAZ C
FK Kaspyi Aktau [7] 1 3
Lokomotiv Astana [1] 7
HT
0
0
FT 0 0
2-7
90min[0-0],Two Rounds[3-3],120min[0-1],Lokomotiv AstanaW
  KAZ C
FK Taraz [9] 1
FC Shakhtyor Karagandy [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  SWE U21AS
Djurgardens U21 [2]
GIF Sundsvall U21 [4]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  HKEC
Kitchee [1] 1 5
Eastern A.A Football Team [2] 4
HT
1
0
FT 1 1
5-7
  HUN D3E
Diosgyori VTK II 1
Bekescsabai Elore SE II 1 4
HT
1
1
FT 2 3
9-3
  Asian CQW
Palestine (w) [120] 2
Malaysia (w) [92]
HT
0
0
FT 0 2
5-5
  MPRE L
Silver Strikers
Ntopwa United FC 1
HT
3
0
FT 3 0
4-4
  MPRE L
Big Bullets FC
Mafco
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  POL Cup
Gornik Zabrze [11]
Radomiak Radom [9]
HT
1
0
FT 2 0
7-9
  RUS Cup
FK Znamya Noginsk [8]
Krylya Sovetov [10] 1
HT
0
4
FT 0 10
5-6
  RUS Cup
FK Leningradets [2] 6
FC Krasnodar [6] 3
HT
0
1
FT 0 2
6-9
  RUS Cup
Kairat Moskva [4] 3
Terek Grozny [11] 2
HT
0
1
FT 0 3
3-3
  BUL Cup
Sportist Svoge [14] 1
Septemvri Sofia [6] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  BUL Cup
Septemvri 98 Tervel
Septemvri Simitli [11]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BUL Cup
Bansko
Pirin Blagoevgrad [14]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  ITA YCup
Genoa U20 [4]
Alessandria U19 [13]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  ITA YCup
Napoli U20 [6]
Benevento (Youth) [6] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
4-0
  ITA YCup
Parma U20 [5]
US Cremonese U20 [4] 3
HT
1
1
FT 2 2
9-5
90min[2-2],120min[3-2],Parma U20Win
  ITA YCup
Pescara Youth [18] 1
Spezia U20 [7] 1
HT
0
1
FT 3 2
6-1
  ITA YCup
Lecce U20 [7]
Sha LAN U19 [12] 1
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  ITA YCup
Torino U20 [5]
Virtus Entella U20 [8] 1
HT
1
0
FT 3 0
11-3
  ITA YCup
Bologna U20 [17] 1 2
Pisa U19 [3]
HT
0
2
FT 2 2
6-2
90min[2-2],120min[2-3],Pisa U19W
  ITA YCup
Cagliari U19 [3] 1
S.S.D. Monza 1912 Youth [3]
HT
2
0
FT 4 0
7-3
  ITA YCup
Verona U20 [11] 2
Venezia F.C. Youth [1]
HT
0
1
FT 2 1
9-2
  ITA YCup
Brescia U20 [7] 1
Pordenone Youth [2] 1
HT
2
0
FT 6 0
5-5
  ITA YCup
AC Milan U20 [14] 2
Como U20 [11] 3
HT
2
0
FT 6 0
4-2
  SAPL D1
Lamontville Golden Arrows [8] 2
AmaZulu [14] 4
HT
1
1
FT 2 2
4-4
  RUS D2
FK Kuban Kholding [13] 6
Rotor Volgograd B [15] 2
HT
2
0
FT 4 0
4-1
  MKD CUP
KF Veleshta [8] 1
FK Shkupi [1] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-3
  MKD CUP
Pehchevo [5]
FK Shkendija 79 [6]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  MKD CUP
FK New Stars
Borec Veles [9]
HT
1
2
FT 1 4
0-0
  SAFL
Free State Stars [6]
TS Sporting [5]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  SAFL
Pretoria Callies [15]
JDR Stars [9]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  SAFL
Polokwane City FC [10]
Richards Bay [13]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  SAFL
Venda [11]
Jomo Cosmos [16]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  URU D2
Oriental 3
Salus 3 7
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  ITA S4
Azy based nano Bo 2
Sona 3
HT
2
1
FT 2 1
6-1
  ITA S4
ASD Cartigliano 3
ACD Campodarsego 3
HT
2
0
FT 4 0
5-3
  ITA S4
Rimini
SCD Progresso Calcio 2
HT
0
1
FT 1 1
12-7
  ITA S4
ASD Caldiero Terme 1
GSD Ambrosiana 1
HT
1
0
FT 3 0
10-4
  ITA S4
USD Casatese 2
Virtus Ciserano Bergamo 1
HT
1
1
FT 2 3
4-6
  ITA S4
Aprilia
AS Ostia Mare 1 2
HT
1
0
FT 2 0
9-5
  ITA S4
FC Messina 3
ASD San Luca
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  ITA S4
ASD Seravezza Calcio
ASD Pro Livorno 2
HT
0
0
FT 2 2
7-3
90min[2-2],Pen[6-5],ASD Seravezza CalcioWin
  Zam SL
Kafue Celtic FC 1
Indeni FC 4
HT
0
0
FT 1 2
2-7
  Zam SL
Forest Rangers 3
Buildcon FC 2
HT
0
0
FT 1 2
5-8
  ITA S4
USD Bitonto 3
FB Brindisi 1912 3
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  ITA S4
ASD Flaminia Civita Castellana
Rieti 3
HT
2
0
FT 5 1
8-4
  ITA S4
AC Mestre 1
Montebelluna 1
HT
1
1
FT 2 3
5-5
  ITA S4
A.S.D. Bra 2
FC Vado 2
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  ITA S4
USD Castellanzese 2
Legnano 1 5
HT
1
1
FT 3 2
2-4
  ITA S4 CUP
SC Caronnese
Sangiuliano City Nova 1
HT
2
0
FT 2 0
4-9
  Zam SL
Green Eagles
Lusaka Dynamos 2
HT
0
0
FT 0 0
8-6
  Zam SL
Prison Leopards FC 1
Power Dynamos 5
HT
0
1
FT 2 1
3-5
  ITA S4
ASD Brusaporto 1
Caravaggio 3
HT
0
1
FT 1 1
6-6
  ITA S4
Sangiovannese 1
Prato 3
HT
0
1
FT 0 2
7-6
  URU U19
Villa Espanola U19 2
Albion FC U19 1
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  CRO Cup
Bjelovar
Rudes [1]
HT
0
3
FT 1 5
1-6
  CRO Cup
NK Belisce
NK vinogradar
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  CRO Cup
Bijelo Brdo [4] 3
HNK Cibalia [14] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-6
  CRO Cup
Zagreb
Oriolik 3
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  CRO Cup
Radnik Sesvete [11] 3
NK Varteks Varazdin [13] 1 4
HT
0
1
FT 2 2
9-7
90min[2-2],120min[2-3],NK Varteks VarazdinW
  CZEC
FK Zbuzany 1953 [13] 2
Synot Slovacko [5] 1
HT
0
2
FT 1 2
3-6
  CZEC
Trinec [16] 2
Teplice [16] 1
HT
0
0
FT 0 1
1-8
  CZEC
SK Zapy [2] 3
Hradec Kralove [7] 1
HT
0
1
FT 0 4
1-7
  CZEC
FK Prepere [9] 3
Baumit Jablonec [9]
HT
0
0
FT 0 1
1-6
  CZEC
SK Prostejov [8] 3
Bohemians 1905 [8]
HT
0
0
FT 0 4
3-6
  CZEC
MFK Karvina [15] 2
Chrudim [15] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-2
  SER D1
Radnicki 1923 Kragujevac [9]
Novi Pazar [14] 1
HT
2
1
FT 2 1
5-6
  SVK Cup
Jednota Banova
MSK Zilina [3]
HT
0
0
FT 0 0
1-9
90min[0-0],Pen[5-6],MSK ZilinaW
  SVK Cup
TJ Nafta Gbely 3
FK Senica [5] 1
HT
0
1
FT 0 3
2-12
  SVK Cup
Lokomotiva Kosice
Lipany
HT
0
2
FT 1 2
1-6
  SVK Cup
OK castkovce 2
SKM Puchov 2
HT
1
1
FT 1 1
6-5
90min[1-1],Pen[3-5],SKM PuchovW
  SVK Cup
Spartak Medzilaborce 1
MFK Vranov nad Topou
HT
0
0
FT 0 0
2-7
90min[0-0],Pen[1-4],MFK Vranov nad TopouW
  SVK Cup
KFC Komarno [3] 1 5
Dunajska Streda [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
1-11
90min[0-0],Pen[4-3],KFC KomarnoWin
  SVK Cup
MFK Spartak Medzev
Humenne [2]
HT
1
1
FT 1 3
2-2
  SVK Cup
Novohrad Lucenec 1 2
FK Kosice [9] 2
HT
0
1
FT 2 5
3-6
  SVK Cup
OFK Trebatice 1
Zlate Moravce [11] 1
HT
0
3
FT 0 9
0-8
  SVK Cup
Sport Podbrezova [4] 4
Dukla Banska Bystrica [1] 2
HT
1
0
FT 2 1
8-5
  ROMC
FK Csikszereda Miercurea Ciuc [16] 1
Chindia Targoviste [10] 3
HT
0
1
FT 0 1
3-3
  ROMC
Concordia Chiajna [3] 1
Gaz Metan Medias [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-2
90min[0-0],120min[0-1],Gaz Metan MediasW
  ROMC
CA Oradea 2
Hermannstadt [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  ROMC
CSM Slatina 1
Dunarea Calarasi [18] 3
HT
1
0
FT 1 2
4-1
  ROMC
FC Unirea 2004 Slobozia [7] 1 2
FC Timisoara [15] 1 1
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  ROMC
Gloria Buzau [6] 1
Academica Clinceni [16] 4
HT
0
1
FT 1 1
6-3
90min[1-1],120min[2-1],Gloria BuzauWin
  ISR U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 1
Hapoel Kfar Saba U19 1
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  ISR U19
Hapoel Beer Sheva U19 2
Ironi Nesher U19 1 4
HT
0
0
FT 2 1
5-2
  AZE D2
Sabah II
Keshla FK II
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  POL Cup
Orleta Radzyn Podlaski 2
Lechia Zielona Gora 3
HT
2
2
FT 2 3
5-3
  CZEC
Loko Vltavin [8] 3
Banik Ostrava [4] 4
HT
0
1
FT 2 2
6-4
90min[2-2],120min[2-5],Banik OstravaW
  QAT D1
Al Duhail [1]
Al-Garrafa [3] 2
HT
1
0
FT 3 1
2-2
  ISR U19
Bnei Sakhnin U19 7
Sectzya Nes Ziona U19 1
HT
1
1
FT 1 3
2-5
  ISR U19
Hapoel Ramat Gan U19 2
Hapoel Hadera U19 3
HT
1
0
FT 2 1
6-4
  CRO Cup
NK Orijent Rijeka [3] 3
Dinamo Zagreb [3] 1
HT
0
1
FT 1 4
7-4
  CZEC
Lisen [4] 1
Sparta Praha [3]
HT
0
2
FT 0 3
7-6
  UKRC
Volyn [7] 1 3
FC Mariupol [15] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-8
90min[0-0],120min[0-0],Pen[5-6],FC MariupolW
  UKRC
Vpk Agro Magdalinovka [15] 4
Dnipro-1 [3] 3
HT
0
1
FT 1 2
2-7
  ITA YCup
Cosenza Calcio Youth [9] 4
Crotone U19 [8] 3
HT
1
0
FT 3 2
5-5
  TUR D1
Gazisehir Gaziantep [16] 2
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [18] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-15
  BOS PL
Leotar [10] 1
Rudar Prijedor [9] 3
HT
1
1
FT 2 1
6-1
  ARM D1
FC Avan Academy [1] 1
Urartu [5]
HT
0
0
FT 3 0
3-5
  ALB Cup
KS Elbasani
Kastrioti Kruje [10]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  ALB Cup
FK Vora
KS Korabi Peshkopi
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  ALB Cup
Beselidhja Lezhe
Burreli
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ALB Cup
Terbuni Puke
Partizani Tirana [6]
HT
0
3
FT 0 3
0-0
  ALB Cup
Turbina Cerrik
Egnatia [9]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ALB Cup
KF Oriku
KS Bylis
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  ALB Cup
Lushnja KS 2
Tomori berat 1
HT
0
2
FT 0 3
2-6
  ALB Cup
Erzeni
KS Dinamo Tirana
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ALB Cup
Shkumbini Peqin
KF Tirana [3]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  ALB Cup
KS Veleciku Koplik
Skenderbeu Korca [8]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  ALB Cup
Laberia
Vllaznia Shkoder [2]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  ALB Cup
KF Maliqi
KS Perparimi Kukesi [1]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ALB Cup
Flamurtari
Apolonia Fier
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ALB Cup
Luzi 2008
Teuta Durres [5]
HT
1
2
FT 1 4
0-0
  KAZ C
FC Kairat Almaty [3] 1
Kaisar Kyzylorda [13] 1
HT
1
0
FT 3 0
9-2
  KAZ C
Tobol Kostanai [2]
Kyzylzhar Petropavlovsk [4] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-0
  SLO D2
Krsko Posavlje [11] 2
ND Gorica [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  SLO D2
Jadran Dekani [15] 2
NK Bilje [12] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  ISR U19
Ashdod MS U19 1
Maccabi Petach Tikva U19 3
HT
0
1
FT 1 1
4-2
  MEX U20
Monterrey U20 [13] 1 1
Toluca U20 [3] 1 4
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  SER D2
FK Zeleznicar Pancevo [10] 3
Mladost Novi Sad [1] 4
HT
2
0
FT 3 0
3-4
  SER D2
FK Rad Beograd [8] 2
Zlatibor Cajetina [9] 2
HT
2
0
FT 2 1
6-6
  SER D2
Indjija [2] 4
FK Graficar Beograd [15] 1
HT
3
2
FT 5 3
5-4
  SER D2
FK Radnicki Sremska Mitrovica [14] 2
FK Buducnost Dobanovci [13] 2
HT
2
0
FT 3 0
2-5
  SER D2
FK Zarkovo [3] 1
Macva Sabac [4] 3
HT
0
1
FT 1 3
3-2
  SER D2
Kabel Novi Sad [16] 1
IMT Novi Beograd [7] 3
HT
0
2
FT 0 3
0-3
  SER D2
FK Loznica [11] 1
Timok [6] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  CRO D2
Dinamo Zagreb II [12] 1
NK Solin [6] 1
HT
0
1
FT 1 1
10-2
  HUN D3E
BKV Elore 2
Fuzesgyarmati SK 1
HT
2
1
FT 3 1
2-3
  HUN D3E
DEAC 1
Kisvarda II 1
HT
2
0
FT 4 2
4-4
  ROM D3
Alexandria 2
CS Universitatea Craiova B 3
HT
0
0
FT 1 0
11-2
  Bra CUU20
Olaria RJ U20 4
Tigres Brasil U20
HT
2
0
FT 2 2
3-4
  HUN D3E
MTK Hungaria FC II 2
Paksi B 1 2
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  HUN D3E
Cegled
Ferencvarosi TC B 1 3
HT
0
0
FT 2 1
5-5
  HUN D3E
Tatabanya 1
BVSC 4
HT
0
2
FT 0 2
9-4
  Brazil CUP
Riopardense RS 1
Sao Jose PoA RS 2
HT
0
2
FT 0 3
0-6
  HUN D3E
Mohacs 3
ESMTK 3
HT
0
0
FT 0 0
5-8
  HUN D3E
FC Dabas 2
Monori SE 1
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  HUN D3E
Andrashida SC 2
Komarom VSE 3
HT
0
3
FT 0 4
2-2
  HUN D3E
Balatonfuredi FC 3
Kaposvar 3
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  HUN D3E
ETO Akademia
RCO Agde
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  HUN D3E
Rakosmenti KSK 2
Vac-Dunakanyar 3
HT
1
0
FT 1 2
5-7
  Brazil W L
Santos (w) 1
Ferroviaria SP (w) 2
HT
1
0
FT 2 1
8-8
  HUN D3E
Gyirmot FC Gyor II 2
Beech Sigit 1 5
HT
0
1
FT 1 2
5-6
  INT FRL
Portugal (w) U17
Republic of Ireland (w) U17
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  POL Cup
Gawin Sleza Wroclaw 1 3
Chojniczanka Chojnice [4] 1
HT
1
0
FT 3 2
6-4
  POL Cup
Concordia Elblag 3
Unia Skierniewice 2
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  CZEC
Slovan Velvary [6] 3
Slavia Praha [2] 1
HT
2
0
FT 2 4
4-6
  ITA C1
JuventusU23 [15] 4
Triestina [16] 4
HT
1
1
FT 2 1
2-2
  Fut W5
Russia Indoor Soccer
Viet Nam Futsal
HT
2
1
FT 3 2
0-0
  CRO Cup
Rudar Labin 2
NK Split 1
HT
2
0
FT 2 0
5-4
  DAN Cup
Vanlose 2
Vejle [12]
HT
1
1
FT 3 4
4-7
  DAN Cup
VSK Arhus
Nordsjaelland [5]
HT
1
1
FT 1 2
2-6
  DAN Cup
B 1913 Odense 1
Sonderjyske [11] 1
HT
0
2
FT 3 4
0-9
  DAN Cup
Kjellerup
Midtjylland [1]
HT
0
2
FT 0 5
1-4
  DAN Cup
Aalborg Freja 1
IF Lyseng 3
HT
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],120min[1-1],Pen[5-4],Aalborg FrejaWin
  ISR U19
Maccabi Tel Aviv U19 3
Hapoel Kiryat Shmona U19 4
HT
0
0
FT 1 1
12-5
  SVK U19 A
FK Zeleziarne Podbrezova U19 3
FK Senica U19 2
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  GER OBW
FC An der Fahner Hohe 3
international Leipzig FC
HT
0
4
FT 0 4
8-3
  ITA S4
Sammaurese 4
Ravenna 1
HT
0
1
FT 0 1
0-3
  AFC Cup
Nasaf Qarshi [5] 1
Mohun Bagan(Ind) [2] 4
HT
5
0
FT 6 0
9-0
  NORC
KFUM Oslo [6] 1
Kristiansund BK [3]
HT
1
1
FT 3 1
12-8
  NORC
Grorud [16] 2
Lillestrom [5] 1
HT
2
1
FT 2 2
2-5
90min[2-2],120min[2-3],LillestromW
  RUS Cup
Mordovya Saransk [2] 3
Khimki [15] 2
HT
0
1
FT 1 1
3-6
90min[1-1],Pen[7-6],Mordovya SaranskWin
  RUS Cup
Stavropolye-2009 [12] 1
Dynamo Moscow [3] 2
HT
0
3
FT 0 6
5-4
  RUS Cup
Dinamo Briansk [2] 3
Arsenal Tula [13] 1
HT
1
4
FT 1 6
5-6
  LAT D1
Rigas Futbola skola [1] 2
FK Liepaja [4] 4
HT
0
1
FT 2 1
4-4
  BUL Cup
FC Hebar Pazardzhik [1]
CSKA Sofia [4]
HT
0
3
FT 0 3
5-10
  ROMC
Farul Constanta 2
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  ITA YCup
Sassuolo U20 [16] 2
Perugia U20 [11] 2
HT
0
0
FT 3 0
4-4
  SLO D1
Radomlje [10] 4
ASK Bravo Publikum [2] 2
HT
0
1
FT 0 2
6-0
  SAPL D1
Maritzburg United [13] 3
Marumo Gallants FC [16] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-8
  CHI D2
Santiago Morning [6] 4
Cobreloa [11] 1 1
HT
1
0
FT 2 1
0-6
  IRQ D1
AL Najaf [3]
Al Diwaniya [16]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  HUN D3E
Papai Perutz 2
UFC Nagykanizsa 1
HT
1
0
FT 1 2
6-11
  CRO D3
GAJ Mace 2
NK Mladost Petrinja 4
HT
0
0
FT 5 0
3-2
  URU D2
Canadian SC 2