Groups 1
Group A
R Team P W D L +/- Pts
1 Votuporanguense (Youth) 3 2 1 0 7 7
2 Bahia (Youth) 3 1 2 0 3 5
3 Atletico Matogrossense Youth 3 1 1 1 -1 4
4 Monte Azul SP (Youth) 3 0 0 3 -9 0
Group B
R Team P W D L +/- Pts
1 Vila Nova (Youth) 3 2 0 1 3 6
2 Guarani SP (Youth) 3 1 2 0 1 5
3 Tanabi SP (Youth) 3 1 1 1 0 4
4 Aquidauanense MS Youth 3 0 1 2 -4 1
Group C
R Team P W D L +/- Pts
1 Mirassol FC Youth 3 3 0 0 9 9
2 Sport Club Recife Youth 3 2 0 1 4 6
3 CA Taguatinga DF Youth 3 1 0 2 -1 3
4 Confianca SE Youth 3 0 0 3 -12 0
Group D
R Team P W D L +/- Pts
1 Linense SP Youth 3 2 1 0 6 7
2 Atletico Mineiro Youth 3 2 0 1 2 6
3 Desportiva Alianca Youth 3 1 1 1 1 4
4 Andira AC Youth 3 0 0 3 -9 0
Group E
R Team P W D L +/- Pts
1 Ponte Preta (Youth) 3 1 2 0 4 5
2 Francana Youth 3 1 2 0 2 5
3 Juventude (Youth) 3 1 2 0 1 5
4 Confianca PB Youth 3 0 0 3 -7 0
Group F
R Team P W D L +/- Pts
1 Fluminense RJ (Youth) 3 3 0 0 5 9
2 Jacuipense BA Youth 3 2 0 1 9 6
3 Nacional Fast Club Youth 3 1 0 2 -8 3
4 Matonense SP Youth 3 0 0 3 -6 0
Group G
R Team P W D L +/- Pts
1 Nova Iguacu Youth 3 2 1 0 4 7
2 Chapadinha Youth 3 1 2 0 1 5
3 Criciuma SC (Youth) 3 1 0 2 -1 3
4 Comercial SP Youth 3 0 1 2 -4 1
Group H
R Team P W D L +/- Pts
1 Santos (Youth) 3 3 0 0 6 9
2 Ferroviaria SP (Youth) 3 2 0 1 1 6
3 Atletico Rondoniense (Youth) 3 1 0 2 -1 3
4 Operario Ferroviario PR Youth 3 0 0 3 -6 0
Group I
R Team P W D L +/- Pts
1 Gremio Novorizontin (Youth) 3 3 0 0 9 9
2 Santa Cruz PE U20 3 2 0 1 2 6
3 Uniao Harmonia U20 3 1 0 2 -6 3
4 Uniao Iacanga Youth 3 0 0 3 -5 0
Group J
R Team P W D L +/- Pts
1 Gremio (Youth) 3 2 0 1 3 6
2 Castanhal (Youth) 3 2 0 1 1 6
3 XV de Jau (Youth) 3 1 1 1 0 4
4 Mixto MT Youth 3 0 1 2 -4 1
Group K
R Team P W D L +/- Pts
1 Falcon FC SE Youth 3 1 2 0 1 5
2 America MG (Youth) 3 1 2 0 1 5
3 Sao Carlos (Youth) 3 1 1 1 1 4
4 GD Saocarlense Youth 3 0 1 2 -3 1
Group L
R Team P W D L +/- Pts
1 Atletico Paranaense (Youth) 3 2 1 0 3 7
2 Velo Clube Youth 3 2 0 1 8 6
3 Uniao Sao Joao (Youth) 3 1 0 2 -1 3
4 Taquarussu Youth 3 0 1 2 -10 1
Group M
R Team P W D L +/- Pts
1 XV de Piracicaba (Youth) 3 3 0 0 5 9
2 EC Sao Jose RS (Youth) 3 2 0 1 1 6
3 Vitoria Salvador (Youth) 3 1 0 2 2 3
4 Manthiqueira Youth 3 0 0 3 -8 0
Group N
R Team P W D L +/- Pts
1 Botafogo RJ (Youth) 3 2 0 1 4 6
2 Taubate (Youth) 3 1 1 1 0 4
3 Aparecidense U20 3 1 1 1 -2 4
4 Petrolina PE Youth 3 1 0 2 -2 3
Group O
R Team P W D L +/- Pts
1 Corinthians Paulista (Youth) 3 3 0 0 5 9
2 Resende RJ U20 3 1 1 1 2 4
3 River (PI) Youth 3 0 2 1 -2 2
4 Sao Jose AP (Youth) 3 0 1 2 -5 1
Group P
R Team P W D L +/- Pts
1 Fortaleza (Youth) 3 3 0 0 9 9
2 Ituano (Youth) 3 1 1 1 1 4
3 Uniao Suzano Youth 3 1 1 1 0 4
4 Concordia U20 3 0 0 3 -10 0
Remark: The colored team has qualified for the next round.