International Club Friendly
2021
September
Schedule
September FT HT
Numancia 1
Osasuna
1
1
1
0
CD Guijuelo 1
Zamora CF 2
0
1
0
1
SF Baumberg
SW Dusseldorf
2
1
1
0
Coria CF
CD Gerena
0
0
0
0
Santos AP 1
Sao Paulo AP 1
4
1
3
0
VfL Wolfsburg
Hannover 96
3
3
2
1
Willem II
Mechelen
1
4
0
3
Kisumu All Stars 3
Fortune Sacco 2
2
0
2
0
FC Dunav Ruse
Cherno More Varna
0
0
0
0
Werder Bremen
Heracles Almelo
2
0
1
0
Lichtenberg 47
Union Berlin
0
2
0
1
Anagenisi Karditsa
Rhodos FC
2
1
0
1
FK Takovo
FK Zeljeznicar
3
0
0
0
Radnik Krizevci 1
Slaven Koprivnica 2
2
2
2
1
AEL Larisa
Olympiakos Volou
1
3
0
1
Pas Giannina
Thesprotos
4
1
3
1
ASD Fanfulla
USD Pont Donnaz 1
1
1
1
1
Heidenheimer
Augsburg
1
2
0
2
CD El Palo
UD Marbella
0
0
0
0
Vocem SP 1
XV de Jau 2
0
1
0
0
Cabofriense(RJ)
CFRJ Marica RJ 2
1
3
0
2
Friburguense RJ 3
America-RJ 5
1
2
0
1
Madureira 4
Artsul RJ 5
1
2
1
2
RSD Alcala Henares 1
Cultural Leonesa 1
0
4
0
2
Nova Iguacu 1 2
CE Uniao 4
0
1
0
1
UD San Pedro 3
CD Alhaurino 3
1
0
0
0
CD El Alamo 2
Aravaca 2
1
1
0
1
FC Superfund Pasching
LASK Linz
3
7
0
4
Valerenga
Fredrikstad
2
3
0
3
FSV Mainz 05
Karlsruher SC
0
0
0
0
FC Utrecht 1
Cercle Brugge
3
1
1
0
VfL Bochum
Go Ahead Eagles 1
0
2
0
1
Fortuna Dusseldorf
Sint-Truidense
1
0
0
0
VfB Stuttgart
Nurnberg
3
0
2
0
Istra 1961 Pula 1
NK Opatija 2
0
1
0
1
SKF Sered
Floridsdorfer AC
2
0
2
0
Besiktas JK
Umraniyespor
4
0
1
0
Othellos Athienou
AE Zakakiou
3
1
1
1
ASD Cotronei Caccuri 1994
Crotone
0
7
0
5
Austria Lustenau
St. Gallen 1
0
4
0
1
SK Vorwarts Steyr
SKU Amstetten
0
3
0
1
USV Scheiblingkirchen-Warth
Wolfsberger AC
2
4
2
2
Oostende
KFC Mandel United
3
0
0
0
CD Cabecense 1 1
UB Lebrijana 1 3
3
0
2
0
Pardubice
FK Graffin Vlasim 1
2
1
0
1
Budapest Honved
Budafoki MTE
0
1
0
1
Gornik Polkowice
Chrobry Glogow
2
0
1
0
Pau FC
Toulouse
2
3
2
1
Trencin 1
FC Artmedia Petrzalka
4
0
2
0
Slask Wroclaw
GKS Tychy 1
2
3
1
3
Grazer AK
SG Austria Klagenfurt
2
4
2
3
Rheindorf Altach
Vaduz
1
3
0
1
Guingamp
Stade Brestois
4
2
2
0
Metz
AJ Auxerre
0
3
0
1
Sturm Graz
ASK Bravo Publikum
1
1
1
0
Grasshopper
FC Dornbirn 1913
5
2
1
1
Slavia Sofia 3
Botev Plovdiv
0
1
0
1
Anagennisi FC Deryneia
Xylotympou
2
1
0
0
Szombathelyi Haladas
St.Polten
0
1
0
1
Ahironas Liopetriou
Olympiakos Nicosia FC
0
8
0
3
Levski Sofia
Sportist Svoge
2
1
0
0
Asil Lysi
Ethnikos Achnas FC
10
0
6
0
Backa Topola 1 3
Ferencvarosi TC 3
2
1
1
0
Lokomotiv Plovdiv
CSKA 1948 Sofia II
1
0
0
0
Lecce
Citta di Fasano
3
2
1
2
AEK Larnaca
E.N.Paralimniou
3
0
1
0
Anorthosis Famagusta FC
Karmiotissa Polemidion
5
1
0
0
Nea Salamis
PAEEK
2
1
1
1
Gutersloh 1
SC Paderborn 07 2
2
5
0
3
Aris Limassol
AEL Limassol
0
0
0
0
Inter Zapresic 1
NK Dubrava Zagreb 1
4
2
2
1
Aris Thessaloniki 1
Olympiakos Piraeus 2
1
1
1
0
OFI Crete
Ergotelis
1
0
0
0
Villarreal
Sporting Braga 1
2
3
0
2
Lokomotiv 1929 Sofia 3
CSKA 1948 Sofia 4
0
1
0
1
Beroe Stara Zagora 3
Arda
1
3
1
2
CSA Steaua Bucuresti 1
FC Voluntari 2
1
2
1
0
FC Brasov
Chindia Targoviste
1
1
0
0
FC Rohoznik
Dunajska Streda 1
2
3
0
2
Arges
Rapid Bucuresti
2
2
1
1
Domzale
NK Aluminij
0
2
0
2
Sporting CP
Sacavenense
1
0
0
0
S. Joao Ver
Sp. Espinho
3
2
2
2
FK Napredak Krusevac
Mladost Lucani
0
2
0
0
Wisla Plock
OKS Stomil Olsztyn
0
1
0
1
Korona Kielce
Radomiak Radom
1
1
1
1
Gornik Leczna
Pogon Siedlce
1
0
0
0
Zaglebie Lubin
Lech Poznan
1
2
1
0
Slaven Koprivnica 1
HNK Cibalia 1
4
1
2
1
KF Veleshta
FC Struga Trim Lum
1
1
0
0
Black Rhinos Queens (W) 1
Mamelodi Sundowns (w) 1
0
3
0
1
Erzgebirge Aue
Hallescher FC
6
0
2
0
Alessandria
Genoa
3
2
3
1
Zorya
FC Inhulets Petrove
3
1
1
0
Voska Sport
Pelister Bitola
2
2
0
0
NK Lokomotiva Zagreb
Maribor
3
0
1
0
Udinese
AC Dolomiti Bellunesi
4
1
2
0
Bratstvo 07
FK Novaci
2
2
0
0
FC Vardar Skopje
FK Makedonija Gjorce Petrov
2
2
0
0
Real Forte Querceta
Empoli
2
8
1
1
Azy based nano Bo
Vicenza
1
1
0
1
Garbarnia Krakow
Wisla Krakow
2
2
2
1
Scolar Resita 1
ACS Viitorul Simian 2
2
1
1
0
Zavrc 2
SD Cirkulane 1
0
3
0
1
Apollon Smirnis
Asteras Tripolis
0
1
0
1
Sassuolo
Cremonese
0
2
0
2
SD Torina
Barreda Balompie
4
0
1
0
Brescia 1
Venezia 1
4
0
2
0
Veria FC
PAOK Saloniki
0
1
0
0
Volos NFC
Niki Volou
2
0
1
0
Kalamata AO
Olympiakos Volou
3
1
2
1
Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos B
3
1
2
0
Club Leones del Norte 1
Danubio FC 3
6
2
4
1
Radnicki 1923 Kragujevac
FK Zeljeznicar
1
1
1
1
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
Karagumruk
3
1
2
0
Kasimpasa
Tuzlaspor
0
3
0
2
FC Lamezia Terme
Reggina
0
2
0
1
Antalyaspor
Caykur Rizespor
2
1
0
0
UTA Arad
Kolubara
0
0
0
0
GKS Katowice
Banik Ostrava
0
2
0
2
SC Angrense 1 2
Lusitania 1 3
1
2
0
1
Panathinaikos
Lamia
3
2
1
1
Zejtun Corinthians
Pieta Hotspurs
0
2
0
1
Nautico El Quilla 1
Pucara 2
5
0
1
0
England XI
Rest of the World XI
0
3
0
0
Zebbug Rangers
San Gwann
1
1
1
0
GD Fontinhas 1 4
Praiense 1 2
1
3
1
2
Boca Juniors Sincelejo 2
Club Sabaneros FC 1
2
1
0
0
Galatasaray
FC Viitorul Constanta
1
3
1
0
FK Isloch Minsk
Smorgon FC
2
1
0
1
Metalac Gornji Milanovac
FK Vozdovac Beograd
1
2
1
1
Spal 1
Rimini
6
2
2
1
VFC Plauen
Erzgebirge Aue
6
2
0
1
Deportivo Merlo (W) 1
Lima FC (W)
1
2
0
2
Alashkert
FK Van Charentsavan
4
1
1
0
Konyaspor
Genclerbirligi
0
3
0
1
erro Carril Oeste (W) 1
CSCD Camioneros (W) 3
5
0
3
0
CFR Cluj
Gaz Metan Medias
6
0
1
0
CSKA Moscow 1
Lokomotiv Moscow 1
1
2
0
1
Arconatese 1
Legnano 3
0
0
0
0
FK Lokomotiva Gradsko
Vardar Negotino
8
0
5
0
NK Jarun
Dinamo Zagreb 1
3
1
2
0
Goztepe
Manisa BB Spor
5
3
4
0
Ethnikos Achnas FC 1
Omonia Nicosia FC 1
0
1
0
1
Apollon Limassol FC
Onisilos Sotiras
2
1
0
0
SC Angrense
GD Fontinhas
1
4
1
2
UD Los Barrios 1 5
UD San Pedro 1 2
1
0
1
0
Rubin Kazan
FC Krasnodar
1
3
0
1
Lommel SK U21
KAA GentU21
1
3
0
0
Napoli
Benevento 4
1
5
0
2
Yambol 1915
Strumska Slava
Postp.
Najeridado broslavis
Spartak Varna
Postp.
Septemvri Simitli
Yantra Gabrovo
Postp.
Vitosha Bistritsa
FC Hebar Pazardzhik
Postp.
Niki Volou
Rhodos FC
1
1
0
0
SG Welper
Wattenscheid 09
0
2
0
0
Westerlo
Sint-Truidense
0
5
0
3
AEK Athens B 1
Diagoras 2
0
0
0
0
Blonianka Blonie
Ursus Warszawa
2
2
0
1
TJ Sokol Rovensko p. Tr. 3
Frydlant 1 4
4
1
2
0
Dafni Paleou Falirou 2
Ajax Tavrou 1
4
2
1
0
FC Iserlohn
SV Lippstadt 08
0
4
0
2
Sportfreunde Oestrich-Iserlohn
SV Lippstadt
0
4
0
2
CD Barco
Ponferradina
0
3
0
0
Puente Genil
Cordoba 2
0
2
0
1
FC Caldas 5
Oliveira Hospital 6
3
1
1
1
KP Gdynia 3
TPS Celtic Reda 1
0
6
0
3
Callosa Deportiva CF 3
Atzeneta UE 2
1
1
0
0
CD El Alamo
Villanueva del Pardillo 1
1
4
0
3
Caicara EC 5
AA Corisabba 3
1
1
0
0
Corby Town 3
Soham Town Rangers 1 3
1
0
0
0
Limianos 2
Montalegre 4
3
2
0
1
Academia Internacional
Bicentenario FC
Postp.
Tiferno Lerchi
Arezzo
3
1
2
0
Loja CD
Ciudad Lucena
0
1
0
1
Adelaide University (w)
FFSA NTC Girls (w)
0
1
0
0
Corvinul Hunedoara
CS Sanatatea Cluj
Postp.
Real Potosi Reserves 2
Atletico Palmaflor Vinto Reserves 1 2
0
0
0
0
CS.Hammam-Lif 4
Kalaa Sport 2
0
0
0
0
Ipojuca AC U20 3
Nautico PE (Youth) 3
1
7
0
3
Juan Aurich
Union Huaral
Postp.
Nova Goiania U23
Flugoiania U23
Postp.
DAC Dunajska Streda U19
Slovan Bratislava U19 1
4
2
1
1
Kirivong Sok Sen Chey 1 1
Nagaworld FC 1 1
2
5
1
0
Southern Samity
United SC Kolkata
0
1
0
0
Kitchee
LeeMan
2
1
1
0
VV Alexandria 66 U21
FC Den Bosch U21
0
5
0
0
Olimpija Ljubljana U19 2
FC Koper U19 4
4
1
3
1
Brann 2 2
Frigg 2
2
3
0
2
Heerenveen U21 2
NAC U21
0
1
0
0
Green Eagles
Buildcon FC
1
2
1
1
Green Buffaloes
Lusaka Dynamos
1
1
0
1
Prison Leopards FC
Forest Rangers
1
1
0
0
Medkila (w)
KIL'Hemne (w)
2
1
2
1
UMF Vidir 1
Augnablik Kopavogur 1
1
1
0
1
KFR Aegir
KF Gardabaer
1
2
0
1
IH Hafnarfjordur 1
HotturHuginn
0
1
0
1
Sindri
KFS Vestmannaeyjar 1
4
1
0
1
St Gallen (w)
Basel (w)
2
2
0
0
CE Felanitx
San Jodie
0
2
0
0
Constancia
CD Binissalem
2
1
0
0
Sogndal B
Lyn Oslo
Postp.
Ergotelis
Kissamikos
1
1
1
1
Tindastoll
Einherji
4
2
1
0
Acero
Villajoyosa
1
0
0
0
EC Vitoria (w) 1
EC Bahia (w) 2
0
6
0
2
Dukla Banska Bystrica (w) 1
MFK Ruzomberok (w)
0
0
0
0
Electricite du Cambodge
Tiffy Army FC
Postp.
Prey Veng 3
Asia Euro University 2
2
4
1
2
Spartak Trnava (w)
Slovan Bratislava (w)
1
9
0
6
Stabaek B 1
Spike 4
4
0
1
0
Start Kristiansand B 3
Mandalskameratene 3
2
2
2
0
Lillestrom B
Nybergsund IL Trysil 2
3
0
2
0
Ullensaker'Kisa B
Stovner 1 2
3
0
1
0
Young Boys (w)
Servette (w)
0
3
0
0
KFUM Roskilde
B 73 Slagelse
2
0
1
0
AS Trencin (w)
FK Nove Zamky (w)
1
3
1
2
Nordstrand 4
Skeid Fotball B 1
1
2
1
1
Finnsnes
Ullern FC
0
1
0
1
Gjovik Lyn 1
Grorud B 1
4
1
2
0
Byasen Toppfot 2
Aalesund FK B 1
0
2
0
0
Sandvikens 4
Stord IL 1
2
2
1
0
Nkana FC 4
Nkwazi 3
2
3
1
2
Ray Heim B team
Molde B 2
1
3
1
1
Lokomotiv Oslo 2
Bodo Glimt 2 3
1
2
1
1
FC Petrzalka (w)
FC Banik Horna Nitra (w)
2
1
1
0
Juarez FC (w) 2
Club America (w)
1
1
0
0
MLKS Znicz Biala Piska 2
Wissa Szczuczyn 3
0
0
0
0
Raufoss IL B
Funnefoss'Vormsund 3
2
2
1
2
Capalaba Bulldogs
Redlands United FC
3
1
2
1
New Farm
Caboolture FC
6
0
0
0
Anagenisi Karditsa
Trikala
4
0
1
0
AA Corisabba
Comercial-SP
Postp.
La Cantera FC
Mango Biche Juventus 2
7
2
3
0
Flugoiania U23
Inhumas U23
Postp.
Tupan MA 1
Expressinho MA 2
3
0
0
0
Esperance Sportive de Tunis 2
U.S.Monastir 2
1
1
1
1
Civil Aviation Authority FC
PAF FC
Postp.
Club Union Maestranza
Achocalla FC
Postp.
Christchurch United
Otago University 1
5
0
0
0
BSV Al-Dersimspor 3
Berlin Turkspor 5
1
5
0
3
FC Lincoln
Europa FC
Postp.
Callosa Deportiva CF 4
Acero 4
1
0
1
0
Caicara EC 1 5
Oeirense 1
1
2
1
1
Houston Dash (w) 2
Tigres (w)
5
1
3
0
Portugal Beach (W)
Switzerland Beach Soccer (w)
Postp.
VfR Kleinhuningen 2
BCO Alemannia Basel 2
1
2
1
1
Santos AP
Trem-AP
0
0
0
0
Slavoj Vysehrad U19 1
Bohemians 1905 U19 1
3
1
3
0
Rejiche
CS.Hammam-Lif
2
0
2
0
BSV Al-Dersimspor 4
FC Neubrandenburg 04 1 4
3
2
0
2
Berlin Hilalspor 2
TuS Makkabi Berlin 1
1
3
0
1
CS Alagoano (w) 1
Guerreiras Esporte Clube (w) 2
2
0
0
0
FC Lincoln 1 4
Europa FC 4
1
3
1
1
Parla Escuela
CD Illescas 1
2
1
1
1
Juventus SC 1 2
Criciuma 2
0
2
0
0
Chebba
ES du Sahel 1
2
2
0
0
Tupan MA 1 2
EC Viana 4
1
0
0
0
Alebrijes de Oaxaca II 1
Ciervos FC 2
3
0
0
0
SV Empor Berlin
BSV Al-Dersimspor
Esperance Sportive de Tunis
Sifakesi
Real Betis B (w)
Cordoba (w)
Nepal
Oman
FC Krasnodar
Rigas Futbola skola
Amora FC
Cova Piedade